Какво повече НЯМА да купя - 16

  • 87 869
  • 735
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 222
Зависи от къде и какво е авокадото и аз съм попадала доста често на безвкусно няма спор ама лигаво не е със сигурност..иначе хубавото авокадо има вкус на ядка и го предпочитам в салата а и е много полезно Simple Smile модерно може би 🤷 но за хора които търсят различни вкусове е супер 😁 имали сме хранителни магазини и наистина всичко ми е омръзнало и се радвам на интересни вкусове като карамел със сол например и подобни...
Като неща които не бих купила добавям шампоаните на дъглас..трябваше да е почистващ и балансиращ но ми омазни още повече корените и получих пърхут. Дадох го на мъжа..и същата работа.
Също вече ме е страх да купувам студен чай нестий защото някой малки бутилки вътре чая мирише и имат вкус на пластмаса.
Сладолед лимон на Лидъл Джелато..може би са объркали сместа но имаше вкус на обезмаслител. Оставихме го така на масата и слвд като се разтопи се раздели на две половини едната бяла като сметана а другата киселата прозрачно жълта.
За лака на тафт и на мен ми се случва същото два пъти 😁

# 436
  • София
  • Мнения: 385
Не знам дали е подходящо да публикувам в тази тема, но се надявам да достигне до повече хора. Стъклото на 5-годишната ни фурна експлодира по време на печене. Добре, че пълзящото ни дете не беше отдолу! Излишно е да казвам, че няма да купя втори път фурна на тази марка Rage

# 437
  • Sofia
  • Мнения: 26 187
И при мен се е случвало това,не помня на коя марка беше фурната.Така и не намерих стъкло за смяна и купихме нова печка.

# 438
  • Мнения: 4 878
Коя е марката?

# 439
  • София
  • Мнения: 385

Вижда се на снимката - Whirlpool

# 440
  • Мнения: 425
Лютеница AtlanticCo. Освен етикета, явно са променили и рецептата. Преди не беше лоша, поне на вкус. Сега е отвратителна. Освен това седи полупрозрачна, като желе (пише, че има нишесте, но не се споменава колко %). Купих я, понеже реших да правя пица, но реших да я пробвам и си намазах една филия - направо попи в хляба Neutral Face
Преди често купувах доматения им сос с гъби, но отдавна не го откривам. Някой знае ли дали и него са развалили?

# 441
  • Мнения: 5 172
Всичко на AtlanticCo не струва. Да плащам за вода? Не, мерси.

# 442
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Аз ползвам този сос  и досега не съм имала проблем:
Скрит текст:
   
Скрит текст:

# 443
  • София
  • Мнения: 1 203
И аз купувам от соса от горния пост. Има още един или два вида. Харесвам ги за паста и ориз. За пица не са подходящи като гъстота.

# 444
  • При децата ми
  • Мнения: 5 986
Има и български кренвирши без глутамат и без пушен вкус. Не мисля,че ще си съкратя кой знае колко живота от ядене на кренвирш един път на няколко месеца.
Въпроса е кои кренвирши няма да купя -за тази тема. И кои ще купя отново- за другата тема.

Би ли споделила кои са кренвиршите?

# 445
  • Мнения: 624
Българските кренвирши всичките според мен за "Какво повече няма да купя".

П.П.: Взимам немски от Лидъл, като нацеля...

Сетих се за този виц
Вещица седи над казана с отвара, бърка с черпак и чете рецепта: "Нокът от орел, перо от кокошка, зъб от прилеп.........." Ядосала се и отишла и си купила кренвирши.

Иначе наскоро открих едни кренвирши в Лидл, много тънки, 19 броя в опаковка, ако не бъркам на Pikok и много ни харесаха.

# 446
  • София
  • Мнения: 11 408
Последно купувах тези:



Но не знам доколко може да се вярва на етикета. На вкус са добре.

# 447
  • Мнения: 2 577
По принцип купувам и мажа лосиони за тяло в огромни количества, но:
Ниога, повече не бих купила продукти на Organic shop(този и още няколко вида взех).
Крем за тяло- отвратителна консистенция, аромата е ужас/странен и силно химически/ + остава някакъв гаден лепкаво-мазен филм върху кожата. След многократни опити да го измажа за тяло, го взех на работа да го до изхабя като крем за ръце, за да не се налага да го изхвърлям, но и за това не става. Confounded Отива в коша той и още няколко цели опаковки, за съжаление.
Скраб за тяло- там нещата с аромата са по-добре, но трябва да разреждам първо леко, понеже консистенцията е толкова гъста, че когато загреба и започна да разнасям на тялото той просто ми се "изплъзва" и пада на пода на банята. Стои някакси много твърд, и не се разнася. Вероятно и той ще замине в коша.

# 448
  • Мнения: 2 247
По принцип купувам и мажа лосиони за тяло в огромни количества, но:
Ниога, повече не бих купила продукти на Organic shop(този и още няколко вида взех).
Крем за тяло- отвратителна консистенция, аромата е ужас/странен и силно химически/ + остава някакъв гаден лепкаво-мазен филм върху кожата. След многократни опити да го измажа за тяло, го взех на работа да го до изхабя като крем за ръце, за да не се налага да го изхвърлям, но и за това не става. Confounded Отива в коша той и още няколко цели опаковки, за съжаление.
Скраб за тяло- там нещата с аромата са по-добре, но трябва да разреждам първо леко, понеже консистенцията е толкова гъста, че когато загреба и започна да разнасям на тялото той просто ми се "изплъзва" и пада на пода на банята. Стои някакси много твърд, и не се разнася. Вероятно и той ще замине в коша.
Съгласна, скрабът за тяло малина мирише ужасно на химия, и е толкова гъст, че абсурд да се намажеш.

# 449
  • Sofia
  • Мнения: 26 187
Крем за тяло Dove,не попива добре в кожата и мирише неприятно,на старо Mask

Общи условия

Активация на акаунт