Астропрогноза от Новолуние до Пълнолуние и обратно

  • 39 988
  • 357
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 50
Сега да кажа нещо и за позитивното на опозицията Новолуние в Скорпион / Уран в Телец - всички рождени планети от 2-ри до 6-ти гр. в Дева и Козирог ще бъдат раздвижени и ще трябва да покажат най-доброто от себе си.Напр. в горния пост на "сладкото аги" вероятно става въпрос за секстил на Новолунието към натален Нептун в Козирог и тригон на тр.Уран към същата планета.Това означава,че ще има положителни събития по значението на Нептун,също и в дома,който тя управлява.

Нептун не е лична планета и много от нас имат засегнат такъв(в тези градуси) през този период, нали?

# 31
  • Мнения: 1 750
Да,така е. Действието на събитията на едно Новолуние обикновено е до следващото Новолуние,но понякога се поставя начало на нещо по- продължително и считам,че този случай е такъв.

# 32
  • Мнения: 1 515
Сега да кажа нещо и за позитивното на опозицията Новолуние в Скорпион / Уран в Телец - всички рождени планети от 2-ри до 6-ти гр. в Дева и Козирог ще бъдат раздвижени и ще трябва да покажат най-доброто от себе си.Напр. в горния пост на "сладкото аги" вероятно става въпрос за секстил на Новолунието към натален Нептун в Козирог и тригон на тр.Уран към същата планета.Това означава,че ще има положителни събития по значението на Нептун,също и в дома,който тя управлява.

До колкото аз съм наясно Нептун управлява Риби, а Риби са ми 9 и 10 дом? А какво точно е значението на Нептун?

# 33
  • Мнения: 11 239
Излезе ми в нета, вярвате ли на това?

# 34
  • София
  • Мнения: 853
При мен аспектите са по остта 7-10 дом. Луна и ретро. Плутон в 7-ми правят секстил към ретро. Нептун в 10-ти.

# 35
  • Мнения: 358
Днес и утре са напрегнати дни, защото се реализира транзитната квадратура между Марс и Сатурн с рецепция и Луната е намаляваща.
Това са трудни дни с преобладаваща по-агресивна енергия. Добре е да се опитаме да сме спокойни, подходяща е медитацията, а също така може да направим почистване на дома, като символично се опитаме да се отървем от вътрешните си демони-гняв и агресия.
Да заострят вниманието си тези, които имат лични точки в наталната си карта в 14-16гр. на кардиналните знаци.

# 36
  • Мнения: 1 515
Днес и утре са напрегнати дни, защото се реализира транзитната квадратура между Марс и Сатурн с рецепция и Луната е намаляваща.
Това са трудни дни с преобладаваща по-агресивна енергия. Добре е да се опитаме да сме спокойни, подходяща е медитацията, а също така може да направим почистване на дома, като символично се опитаме да се отървем от вътрешните си демони-гняв и агресия.
Да заострят вниманието си тези, които имат лични точки в наталната си карта в 14-16гр. на кардиналните знаци.
Дано няма лоши неща, че снощи сънувах много лош сън ...нямах предни зъби ..и аз и сестра ми ..предполагам знаете какво означава това ...Persevere

# 37
  • Мнения: 3 234
Днес и утре са напрегнати дни, защото се реализира транзитната квадратура между Марс и Сатурн с рецепция и Луната е намаляваща.

Усетих го. Още от вчера, след работно време, започнаха да ме затрупват със спешни поръчки. А по принцип няма практика да ги пращат през почивните дни – в бранша, в който работя. И днес още две. Направила съм си работен график за двата почивни дни, вече изоставам с един ангажимент, който трябваше да стартирам през седмицата и през уикенда да приключа с него. Писна ми от несъобразяващи се хора.

# 38
  • Мнения: 11 239
А аз още от сутринта се събудих кривундел, готова да хапя и драща..... Чувствам се агресивна. Стискам се да не избухна... Дано да успя!

# 39
  • Мнения: 4 706
Странно, днес беше един от най-спокойните ми дни прекаран на Слънце в смях сред приятели ...
Това като цяло на мунданно ниво или пак зависи от натала на човека?

# 40
  • Мнения: 358
Странно, днес беше един от най-спокойните ми дни прекаран на Слънце в смях сред приятели ...
Това като цяло на мунданно ниво или пак зависи от натала на човека?

Точно така, зависи от натала на човека.

# 41
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
Аз вчера следобед си изтървах нервите , тоест провокираха ме с обида към дете и буквално изпаднах в истерия , чак лошо ми стана , тъпото е , че отсреща на телефона бе 70 годишна жена .
Да , не и прави чест всичко което говореше , но  прекалих добре, че затворих телефона ,чак  не мога да повярвам , че така избухнах...
Днес избягвам умишлено да говоря с когото и да е особено с мъжа ми 😁  Close  ,

# 42
  • Мнения: 3 234
С тая квадратура между Марс и Сатурн кардиналните са под прицел.

# 43
  • София
  • Мнения: 853
И аз го усетих още в петък, когато ми прехвърлиха от друг колега, твърде сложна, като за опита, който имам в професията, задача. Отгоре на всичко се гонеше спешен срок. Хвърлих много нерви и ядове. Чувствах се, като на изтезание.
Освен, че отвисях до късно на работа, днес поради същата причина се събудих нервна.
Аз съм от тези с кардинален хороскоп.

# 44
  • Мнения: 4 706
С тая квадратура между Марс и Сатурн кардиналните са под прицел.
А аз по западната астрология съм със стелиум в лъв (фиксиран знак), но във ведическата това всичкото е в рак, тоест кардинален знак...
И все пак не съм усетила напрежение, нито в крайна сметка знам лъв ли съм, или рак. Grinning Scream

Но се радвам, че не съм прочела за напрежението иначе щях да се заключа у дома, и да не излезна, от страх да не се изпокарам с някого.

Общи условия

Активация на акаунт