Смешки от форума 32

  • 93 023
  • 747
  •   1
Отговори
# 375
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 930

их че стееее...
мята си бутчето момата, а вие веднага на бой тръгнахте...

# 376
  • Мнения: 7 917
Цитат
Здравейте изчетох доста теми , но не намерих въпрос на отговора си ....
Rolling Eyes
Мога да предложа един въпрос "за живота вселената и всичко останало", дали мислите, че ще свърши работа Thinking

# 377
  • Мнения: 35 891
за живота, вселената и всичко останало има само отговор без въпрос

# 378
  • Мнения: 7 917
за живота, вселената и всичко останало има само отговор без въпрос
Ами точно така де... търси се Въпросът! И ние сме част от търсещите го Smiling Imp

Скрит текст:
Дъглас Адамс
Пътеводител на галактическия стопаджия

Глава XXVIII
Мина доста време, преди някой да проговори. С крайчеца на окото си Фучг виждаше морето от напрегнати, очакващи лица долу на площада.

— Ще ни линчуват, нали? — прошепна той.

— Задачата беше доста трудна — каза Дълбока мисъл кротко.

— Четирсет и две! — изкрещя Луункуоол. — Само това ли успя да измислиш за седем и половина милиона години?

— Проверих го много внимателно — каза компютърът — и мога категорично да заявя, че това е верният отговор. Смятам, че проблемът, откровено казано, се състои в това, че всъщност вие никога не сте знаели за какво става въпрос.

Но това е Великият въпрос! Великият въпрос на Живота, Вселената и Всичко останало! — изрева Луункуоол.

— Да — каза Дълбока мисъл с тон на човек, който на драго сърце понася глупаци, — но КАКЪВ е той всъщност?

Тежко, потискащо мълчание обгърна втрещените мъже, вперили поглед първо в компютъра, после един в друг.

— Ами, нали знаеш, за всичко… всичко… — започна Фучг колебливо.

— Видяхте ли? — каза Дълбока мисъл. — Когато си изясните въпроса, ще разберете и какво означава отговорът.

— Ужасно умно, няма що — измърмори Фучг, като захвърли бележника си и изтри една малка сълзица.

— Добре, добре, така да е — каза Луункуоол, — а би ли могъл да ни кажеш какъв е въпросът?

— Вечният въпрос?

— Да!

— За Живота, Вселената и Всичко останало?

— Да!

Дълбока мисъл потъна в размисъл.

— Трудна работа — каза той след малко.

— А би ли могъл? — извика Луункуоол.

Дълбока мисъл отново се замисли, но този път доста по-дълго.

— Не — отговори той твърдо след дълго мълчание.

И двамата мъже рухнаха отчаяно в креслата си.

— Но ще ви кажа кой може — добави Дълбока мисъл.

И двамата рязко вдигнаха поглед към него.

— Кой? Кажи ни!

Изведнъж Артър усети, че явно несъществуващата му коса започва да се изправя, когато откри, че бавно, но неумолимо се движеше напред към тялото на компютъра, оказа се обаче, че онзи, който бе направил записа заради драматичния ефект, просто бе приближил кадъра.

— Става дума за онзи компютър, който ще дойде след мене — каза Дълбока мисъл тържествено, като гласът му си възвърна обичайния патетичен тон, — на когото дори и работните параметри не съм достоен да пресметна — и все пак аз ще ви го конструирам. И този компютър ще е в състояние да пресметне Въпроса на Вечния отговор и ще е толкова съвършен и сложен, че работната му програма ще включва дори и живи организми, а вие самите ще приемете нов образ и ще заживеете на компютъра, за да направлявате десет милиона годишната му програма! Да! Ще конструирам този компютър за вас и ще му дам име. Ще го нарека… Земя.

Фучг гледаше Дълбока мисъл със зяпнали уста.

— Какво глупаво име — каза той и в същия миг по тялото му се появиха дълбоки прорези.

Луункуоол също бе съсечен от някаква невидима ръка. Тялото на компютъра се покри с петна и пропука, стените заиграха и се сгромолясаха и залата литна нагоре и се разби в собствения си таван.

 
 

Слартибартфаст стоеше пред Артър с двете жици в ръка.

— Лентата свърши — поясни той.

# 379
  • Мнения: 39 036
Цитат
В най-скоро време ще вържат Перник с метрото.

# 380
  • Мнения: 7 917
Цитат
В най-скоро време ще вържат Перник с метрото.
Ами така де! Като мине тръба за вода, колко му е и една тръба за метро Smiling Imp

Скрит текст:
Сериозно: Обсъжда се и май вече има приет идеен проект за свързване на транспорт и повишаване скоростта и увеличаване честотата на електричките. Старата идея беше през гара Север да мине метролиния, сега е докарване на електричките до меростанция, но не съм гледала до коя от новата (трета) линия на метрото. Ще стане някой ден Simple Smile

# 381
  • Мнения: 39 036
Даже могат да ползват една тръба. Предвижване с кану.

# 382
  • Мнения: 2 998
Обсъжда се и май вече има приет идеен проект за свързване на транспорт и повишаване скоростта и увеличаване честотата на електричките. Старата идея беше през гара Север да мине метролиния, сега е докарване на електричките до меростанция, но не съм гледала до коя от новата (трета) линия на метрото. Ще стане някой ден Simple Smile
При Горна баня ще се свързват.
https://www.24chasa.bg/novini/article/7179889

# 383
  • София
  • Мнения: 34 929
Цитат
Здравейте момичета Simple Smile
Малко странен въпрос Rolling Eyes
Разбрах, че съм бременна, но днес си взех кученце, много пухкаво!
Според вас вярно ли е суеверието, че когато си играеш много и го галиш всеки ден и е при теб, рожбата ти ще се роди с много косми?
Благодаря за отговора!
Ангелите с гледане на папагали се получават.

# 384
  • Мнения: 9 292
Цитат
Здравейте момичета Simple Smile
Малко странен въпрос Rolling Eyes
Разбрах, че съм бременна, но днес си взех кученце, много пухкаво!
Според вас вярно ли е суеверието, че когато си играеш много и го галиш всеки ден и е при теб, рожбата ти ще се роди с много косми?
Благодаря за отговора!
Ангелите с гледане на папагали се получават.

Не е ли с галене на бели гугутки и гълъби?Innocent

# 385
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 930
не е важно от какво, важното е да 'фърчи пЕруш!

# 386
  • Мнения: 2 998
Цитат
Цитат
Да,особено на село е много важно какъв Айфон имаш.
За да си светиш с него във външния кенеф.

Цитат
За мен най-важното на тези комплекси е да са екологично чисти. Днес бях до с. Лозен и там е някаква страхотна смрад от печките на въглища, чак ни стана лошо. Незнам как живеят така тия хора....Дори направих снимки на които се вижда смока който стига чак до София.

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 20:46 от YouDontOwnMe

# 387
  • Мнения: 2 617
Цитат
да не говорим че през лятото като цяло космите растат по-бързо като са на воля заради късите дрехи

# 388
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Цитат
Морена, правя аз, ама дребното понякога си иска и купешки шейх... Confused

# 389
  • Мнения: 14 000
Купешкият шейх си е друга бира. А пък ако е арабски, цена няма.

Общи условия

Активация на акаунт