Трайно изправяне на коса с кератин

  • 6 172
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 170
Аз си правя вече за втори път трайно изправяне с тези продукти на Алфапарт.В салон разбира се.И на мен фризьорката ми каза че държи 3-4 месеца.Моята коса е гъста и чуплива.Направо се родих с това изправяне.Вече почнах четвърти месец и още ми държи.Ползват се и шампоан и балсам с кератин от същата серия на Алфапарт,за да се задържи ефекта по-дълго.

А кой салон сте посещавали?
Аз си правих преди 2 месеца. НИЩО не стана! След измиването косата беше също толкова бухнала, гъста и чуплива... явно просто попаднах на грешната фризьорка... имам все още надежда, че ако опитам отново някъде другаде ще се получи...

# 16
  • Мнения: 905
Във Варна си правя аз трайно изправяне.На вас явно са ви правили нещо друго, за да няма ефект след това.Примерно кератинова терапия, която след измиване и минава ефекта.Проучете първо какво представлява процедерата, разпитайте в някой салон , в който я правят, за да не си давате пак парите напразно.Аз съм вече 3ти месец след поредното изправяне, съвсем леко бухване има, но си стои още права косата.Моята фризьорка го прави с продуктите на Алфапарф Милано,и шампоана и балсама,които се ползват след това са на същата марка.
https://www.arlen.bg/product/10355/keratinova-terapia-za-trayno- … e-design-kit.html

# 17
  • Мнения: 370
Бихте ли споделили къде във Варна ?

# 18
  • Мнения: 113
Във Варна си правя аз трайно изправяне.На вас явно са ви правили нещо друго, за да няма ефект след това.Примерно кератинова терапия, която след измиване и минава ефекта.Проучете първо какво представлява процедерата, разпитайте в някой салон , в който я правят, за да не си давате пак парите напразно.Аз съм вече 3ти месец след поредното изправяне, съвсем леко бухване има, но си стои още права косата.Моята фризьорка го прави с продуктите на Алфапарф Милано,и шампоана и балсама,които се ползват след това са на същата марка.
https://www.arlen.bg/product/10355/keratinova-terapia-za-trayno- … e-design-kit.html


И аз се интересувам за координатите във Варна. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 905
Във Варна си правя аз трайно изправяне.На вас явно са ви правили нещо друго, за да няма ефект след това.Примерно кератинова терапия, която след измиване и минава ефекта.Проучете първо какво представлява процедерата, разпитайте в някой салон , в който я правят, за да не си давате пак парите напразно.Аз съм вече 3ти месец след поредното изправяне, съвсем леко бухване има, но си стои още права косата.Моята фризьорка го прави с продуктите на Алфапарф Милано,и шампоана и балсама,които се ползват след това са на същата марка.
https://www.arlen.bg/product/10355/keratinova-terapia-za-trayno- … e-design-kit.html


И аз се интересувам за координатите във Варна. Simple Smile

Това е страницата и във ФБ
https://www.facebook.com/infinitybeautystudio1/

# 20
  • Мнения: 38
Здравейте! Някоя от вас правила ли е трайно изправяне в София. Търся подходящ салон.

# 21
  • Мнения: 582
Здравейте! Някоя от вас правила ли е трайно изправяне в София. Търся подходящ салон.

Аз съм си правила в София, салон ArtHairGalerie https://www.facebook.com/ArtHairGalerie/posts, който е близо до петте кьошета. Мисля, че беше 120лв. В началото косата ми нямаше много обем, стилистът, който ме прави (Мони) ми каза да си взема на Алфапарф шампоан и балсам за трайно изправяне. Като цяло от самото изправяне имаше ефект, но косата ми стана много безжизнена. Това, което казват, че е вид "терапия" и има някакви минерали, които косата ти получава от продуктите не знам до колко е вярно. Интересното обаче е, че ефектът и до днес остана - минали са сигурно 5 месеца. Косата ми се върна към своя обем, но остана права и дори и да не я реша много след измиване пак се изправя. Да допълня, че има една ужасна миризма от косата след процедурата, която стоеше много време, сигурно 2 месеца. След това се махна, а и аз смених шампоана. В момента съм с един на Милва с хинин и кофеин и ефектът е страхотен.

# 22
  • София
  • Мнения: 633
Здравейте! Някоя от вас правила ли е трайно изправяне в София. Търся подходящ салон.

И аз се интересувам за салон в София, в който правят трайно изправяне.

# 23
  • Мнения: 170
Здравейте. След един неуспешен опит за трайно изправяне в Стара Загора, потърсих в София и си направих трайно изправяне вече два пъти там. Страшно съм доволна от отношението, от резултата и дори от цената. Косата ми беше черна, "бухнала", неукротима, чуплива, страшно плътна и обемна. Още след първия път кератиново изправяне изцяло се промени. Вторият път отидох след 8 месеца. А сега вече мина една година. Косата ми промени изцяло вида си. Вече много по-лесно се обработва. Много по-смирена е. Simple Smile
Салонът е "VIP Revolution", намира се в кв. "Надежда".
Препоръчвам с две ръце!

# 24
  • София
  • Мнения: 633
Здравейте. След един неуспешен опит за трайно изправяне в Стара Загора, потърсих в София и си направих трайно изправяне вече два пъти там. Страшно съм доволна от отношението, от резултата и дори от цената. Косата ми беше черна, "бухнала", неукротима, чуплива, страшно плътна и обемна. Още след първия път кератиново изправяне изцяло се промени. Вторият път отидох след 8 месеца. А сега вече мина една година. Косата ми промени изцяло вида си. Вече много по-лесно се обработва. Много по-смирена е. Simple Smile
Салонът е "VIP Revolution", намира се в кв. "Надежда".
Препоръчвам с две ръце!

При Ренета или Ася се прави? Кератинова терапия за дълга коса 180лв. Предполагам, че това е процедурата

Последна редакция: ср, 16 юни 2021, 16:06 от _krisinka_

# 25
  • Мнения: 170
Това е процедурата, да. При Ася се правих, но в определен момент се включи и Ренета и ме правиха и двете. С четири ръце, хаха.

# 26
  • София
  • Мнения: 633
Това е процедурата, да. При Ася се правих, но в определен момент се включи и Ренета и ме правиха и двете. С четири ръце, хаха.

Ами то като гледам пише, че процедурата е с продължителност 5 часа, та разбирам защо и двете са те правили в някакъв момент. Grinning Благодаря много за информацията @Val_N!

# 27
  • Мнения: 21
Минавам да споделя моят опит с изправянето на коса с кератин. Правя си процедурата от декември 2019 и съм страшно доволна.
В края на януари правих последно и още държи. Фризьорката ми ( начинаеща, но се занимава основно с кератин и боядисване, кичури, балеажи и т. н) ми е дала следните инструкции

- След процедурата косата не се мокри, а се пази дори от навлажнявате в продължение на три дни
- Мие се с шампоан и балсам без соли и сулфати, колкото по-дълго, толкова повече трае ефекта.
- Морето (солената вода) съответно не се отразява добре.

От както съм с кератин косата ми е права, жива, лъскава, въпреки тормоза, който и нанасям с изрусяването.
Мога само да препоръчам с две ръце.
Кератинът, който използва първите два пъти беше този
https://www.ebay.com/p/10032165829?iid=284292534159 , последният път май беше друга марка, не обърнах внимание.

# 28
  • София
  • Мнения: 633
Минавам да споделя моят опит с изправянето на коса с кератин. Правя си процедурата от декември 2019 и съм страшно доволна.
В края на януари правих последно и още държи. Фризьорката ми ( начинаеща, но се занимава основно с кератин и боядисване, кичури, балеажи и т. н) ми е дала следните инструкции

- След процедурата косата не се мокри, а се пази дори от навлажнявате в продължение на три дни
- Мие се с шампоан и балсам без соли и сулфати, колкото по-дълго, толкова повече трае ефекта.
- Морето (солената вода) съответно не се отразява добре.

От както съм с кератин косата ми е права, жива, лъскава, въпреки тормоза, който и нанасям с изрусяването.
Мога само да препоръчам с две ръце.
Кератинът, който използва първите два пъти беше този
https://www.ebay.com/p/10032165829?iid=284292534159 , последният път май беше друга марка, не обърнах внимание.

Доста полезна информация. Не знаех това, че косата не трябва да се мокри 3 дни (което в туй дъждовно време ще е забавно), както и за морската вода. Нещо специално правиш ли за косата си на морето? @Vanja в кой салон е твоята фризьорка?

# 29
  • Мнения: 21
Доста полезна информация. Не знаех това, че косата не трябва да се мокри 3 дни (което в туй дъждовно време ще е забавно), както и за морската вода. Нещо специално правиш ли за косата си на морето? @Vanja в кой салон е твоята фризьорка?

Тук не мога да помогна, не живея в България.
Сега ще опиша процедурата:
- Измива ми косата със специален шампоан
- Изсушава
- Нанася кератинът (мирише ужасно, чак се просълзявам)
- Изсушава
- Изправя с преса на висока температура
И те това е Simple Smile
Ще допълня.
Нищо не правя на морето. То така се пада вече два пъти, че правя кератин декември/януари, морето обикновено е юли/август, дефакто вече са минали 7 месеца и като се върна изкарвам криво ляво до декември Grinning

Последна редакция: ср, 16 юни 2021, 23:47 от *Vanja*

Общи условия

Активация на акаунт