От кой матрак сте доволни? - Тема 8

  • 73 335
  • 755
  •   1
Отговори

Анкета

Коя марка матраци бихте препоръчали?

Опции:

# 345
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Забравих да споделя, че получих отговор на запитването ми до Нани още на 20.01. Прави им чест, че намират време да отговарят на лични запитвания. И друг път съм писала на производители във връзка с техни продукти, но не всеки връща отговор.
Търговският директор на Нани ме увери, че матрак Каспия Полифлекс е със същата структура и качество, както преди. Липсата на опция за сваляне на лицевия панел е свързана основно с това, че регулярно сменят визиите на матраците си.

# 346
  • Pazardjik
  • Мнения: 198
Здравейте ! Някой връщал ли е матрак в 100 дневният пробен период в JYSK ? Как става

# 347
  • Мнения: 68 371
Аз.
Говорих с управител. Занесохме матрака опакован в чист найлон. Взехме парите. Носи се касовата бележка.

# 348
  • Мнения: 5 922
Здравейте. Какъв матрак (еднолицев) бихте препоръчали за деца? Децата са на 9г и на 3г, те претенции нямат. От седмица гледам, избирам, пробвах, но съм объркана. До към 250 лв/бр, размер 90х190. Последно се спряхме на Lavender sence - дунапрен + мемори пяна (понеже предния на голямата беше с такъв калъф - уж лавандулов, та пак й се искаше да е такъв). Дали не запарва много това мемори? Въобще - отворена съм за всякакви съвети и конкретни модели, за което предварително благодаря.

# 349
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Ако става въпрос за еднолицев, аз и преди съм писала, че сме доволни от Нани Каспия полифлекс.
Но задължително трябва да се пробва, все пак всеки има различно усещане.

# 350
  • Мнения: 5 922
С такъв сме на спалнята, но е твърд за децата според мен.

# 351
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Вземай децата и с тях в магазин за матраци. Най-добре е те да си изберат.

# 352
  • Мнения: 5 922
Ооо, ще го изберат по цвят. Само да видят нещо шаренко и това ще е, така, че ще пропусна, мерси Laughing

# 353
  • Мнения: 920
Имам следната дилема : Купихме нова спалня с матрак 02,2019 г. Първите няколко месеца беше ок. Сега се будя със страхотни болки в кръста. В повечето случай се будя от болката. Предния матрак беше сигурно на 10 или повече години. Съжалявам, че го смених. В началото мислех,че е от матрка. Но, като сложа матрака на земята усещането е съвсем друго и ми е по-удобно. Гледах ламелите -  ами те вече са хоризонтални, не са така издути както в началото.ММ като легне и между ламелите матрака виси поне два пръста. Сега съм в чуденка - от матрака ли е проблема или от ламелите на спалнята. Матрака е на ТЕД с покет пружини и  слой мемори пяна - поне за такъв ни го продадоха. От страната на меморито въобще не мога спя- кошмарно ми е. Спалнята е на Виденов.

# 354
  • София
  • Мнения: 5 170
Къде в София мога да пробвам матраците на i sleep?  Интерсуват ме меките варианти, без пружини. Засега като удобство ми хареса BodyRest, но наблюденията ми са само спрямо изкуствен и естествен латекс на Екон.
Прочела съм цялата тема, обаче едва сега си харесах нещо на живо.

Мама Съни, от кой производител е скарата ви?

# 355
  • Мнения: 21
Здравейте! Предстои ни покупка на матрак но не искаме да влагаме много пари защото скоро ще заминаваме и няма да спим на него много време! Та въпроса ми е по скоро за матраци Ted или Sleepy видях че имат намаление и се чудя дали има доволни от тях и конкретно от кой модел точно? Много ме съблазни цената на матрака на Ted Cashmere някой ползвал ли го е?

# 356
  • Мнения: 134
Здравейте! Ще помоля хора с повече опит да ми помогнат с избор на топ матрак за единично ъглово легло с размери 82/190 см долкото си спомням.
Чудя се между следните модели:
Приемам и други предложения по възможност около 100 лв.

# 357
  • Стара Загора
  • Мнения: 249
Здравейте, в търсене съм на матрак и търся мнения. За сега се заглеждам по Нани и Sleepy, бихте ли дали отзиви за тях? И двамата с мъжа ми сме с болки в гърба/кръста. Не знам още дали да заложа на матрак с покет пружини или с пяна 🤔 притеснява ме, че мъжа ми е 100+ кг и не искам след 6мес да хлътне матрака 😂 Забравих да пиша, че бюджета ни е до 600-650лв

# 358
  • Мнения: 181
Здравейте, в търсене съм на матрак и търся мнения. За сега се заглеждам по Нани и Sleepy, бихте ли дали отзиви за тях? И двамата с мъжа ми сме с болки в гърба/кръста. Не знам още дали да заложа на матрак с покет пружини или с пяна 🤔 притеснява ме, че мъжа ми е 100+ кг и не искам след 6мес да хлътне матрака 😂 Забравих да пиша, че бюджета ни е до 600-650лв

Ние си взехме този преди 3 седмици. https://matracinani.bg/single-faced/kaspia-memory-pocket
Засега сме доволни. Мъжа ми същото е 100кг. Детето скача по леглото, други гимнастики са добре🤣, доволни сме.

# 359
  • Стара Загора
  • Мнения: 249
На нас ни трябва двулицев 😞

Общи условия

Активация на акаунт