От кой матрак сте доволни? - Тема 8

  • 73 798
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
Погледнете на Дон Алмоходон.

# 31
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 788
Нани също не обсъждате, явно не сте ги пробвали.

# 32
  • София
  • Мнения: 112
Пробвахме на Нани. Ама тези дето ни харесаха гонеха и те 1К за 160/200...

Тези Дон Алмохофон не съм ги срещал. Трябва да проуча. Благодаря.

# 33
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 788
Успех в покупката и да се похвалите! Simple Smile

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 712
В Юск в момента Wellpur gold F85 160x200 е 590лв. Има 25 год гаранция. Ние сме с такъв и ни е много удобен.Огледайте се за новооткриващ се магазин Юск в града, в който сте, и ще намерите още по-добри оферти.

# 35
  • София
  • Мнения: 112
Да дам лек ъпдейт:
Тествахме отново iSleep memory Spring. Много ни допада. Но пък видяхме,че е имало промоция до 8ми Септ (-200лв). Днес им писах и казаха, че вече я няма промоцията. Та ще си чакаме Grinning

Пробвахме матраците на РосМари ... Felia Pocket: Пружините скърцаха. Леглото си пруижнираше много сериозно даваше усещане за ниско качество и като цяло не препоръчвам. (тествахме във офис на фирмата в Орландовци).

Чакам Sleepy да докарат в магазин на Околовръстното (след 10ти Окт).

Явно ще се пооглеждаме повечко. Междувременно постегнах подматрачната рамка на която спим в момента и не сме спешни за матрак Grinning

# 36
  • Мнения: 169
Преди време писах, че купихме матрак Memory Silver ,на iSleep за спалнята. За сега сме много доволни. Има възможност да се използва по-мека и по-твърда страна. Ние ползваме меката, която има допълнителна 4 см. мемори пяна. Ядрото е общо, но не се усеща движението на другия.Имаше питане за Фаворит Нова на Тед. Аз не съм доволна. В детската купихме такива преди две години. Много твърди и нямаха нищо общо с този, върху който лежахме в магазина. Сега сложих топматраци и горе долу е добре.

# 37
  • Мнения: 441
Здравейте,
Искам да взема матрак среден клас, който да е подходящ за хора с болки в кръста и да не е мек в никакъв случай. От мненията тук си бях набелязала
Нани Каспия полифлекс и Тирена, но кой да избера сега Simple Smile? В магазина ми казаха, че Тирена-та е по-хубав като материали. Води се малко по-балансиран откъм твърдост в сравнение с Каспия-та, но като че ли разликата не е чак толкова голяма. Подматрачната рамка (ако се спра на Тирена-та) има ли значение каква ще е? Метална при всички случаи, още повече, че ще трябва да се захване за механизма за "раклата" отдолу, но нещо друго има ли, което да гледам?

Последна редакция: пн, 30 сеп 2019, 17:17 от Sirmaa

# 38
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 788
Изборът е твой. Аз многократно съм хвалила матрак Нани Каспия полифлекс, за Тирена нищо не мога да споделя.
Ако решите да сте с подматрачна рамка - не мога да дам мнение. За повдигащ механизъм трябва да се съобразите с размера на матрака: https://videnov.bg/standarten-komplekt-mehanizm-za-povdigane-mdf-dno-25-mm
Този сайт давам, тъй като купувахме спалнята от Виденов. Декември правим 3 години с матрак Нани Каспия полифлекс и повдигащ механизъм от Виденов. Дай Боже още толкова в удобство. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 68 574
Ние сме с две Тирени. На нас са ни удобни.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Здравейте!
На нас ни препоръчиха този матрак на ТЕД:https://ted.bg/ted-bed/mattresses/exclusive-memory-silver.Днес ходихме да го тестваме  и много ни хареса модела.Може ли и ваше мнение ,какво ще кажете? newsm78

# 41
  • Мнения: 40 737
Трудно някой ще ти каже мнение за удобство, което да е релевантно по отношение теб самата.
Иначе принципно аз не харесвам пружини. Дъщеря ми се хареса матрак на ТЕД с пружини (Матера) и сега съжалява. Първо, заради всичкото желязо вътре е много тежък и второ, според нея заради пружините и е студено изотдолу.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 397
Здравейте, моля за мнение за матрак Magniflex Riviera. Заслужава ли си парите?

Ние също се бяхме спряли на Riviera, днес пак ходихме лежахме и последно, решихме , че ще вземем Daytona , малко по твърд е от Riviera, но и ние това търсим, макар по каталог да дават точно обратното.

В момента сме с Аманте, но се деформира , ще видя дали мога да направя рекламация и понеже си мисля, че ще ме отрежат , затова се оглеждаме за нов.

Аз пък влизам с питане дали някой има Daytona , да сподели мнение  Peace

# 43
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 788
Аманте на Магнифлекс не са ли с безсрочна гаранция?

# 44
  • Мнения: 8
Те такива ми ти промоции в България Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт