Добре дошли в "Родени", ЮЛСКИ бебчета засмени! - Тема 1

  • 17 314
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 503
Чистя и аз докато спи. Слагам го в шезлонга на масата и си чистя, хем не ми пречи и не го разнасям. На него също не му пречи.
А до майките, които смятат да качват снимки - имайте предвид, че форума е публичен и всеки по всяко време може да чете темата и да вижда всичко в нея. 🙂

# 751
  • Мнения: 472
Моя малчо от както се е родил е свикнал на шум. Никой не му пази тишина, кучето се случва да лае хич не му пречи, за което много се радвам.
Ние сме на ортопед на 25ти при Алексиев (в София)-педиатърката ни го препоръча, а час записах края на август.
Иначе в сряда на 18ти става на два месеца и от седмица се заглежда в играчки, но не е посягал да ги пипа и не съм го чувала още да се смее с глас.
Да ви питам някоя да се е сблъсквала с  тия бели петна като кистички на венците-млечица ли е Thinking Педи каза че от самосебе си ще се махнат, ама да си питам..

# 752
  • Мнения: 844
Щом мъжа ти чисти, защо му се бъркаш? Радвай се 😝
Когато направи четири месеца на ехограф трябва да се водят ядки на вкостяване, че детето натрупва калций добре.
Josse, да се смее с глас трябва да минат поне още месец два, има време, за сега усмивките са безценни.
Кистите по венците и млечницата са две коренно различни неща. Млечницата се среща до третия месец, по-скоро е нещо като автички по бузите и бял налеп по езика. Кистите обаче наподобяват зъбче, може и да дращят леко, но са само предвестници, ще изчезнат когато дойдат зъбките

# 753

Общи условия

Активация на акаунт