Пубертетът при момичетата - как да подготвим децата? - 5

  • 45 695
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 918
Хубави са бюстиетата, но за съжаление дъщеря ми би ги окачествила като бебешки, все пак тя е в дамската номерация, нищо, че е само на 11 г.
В тази връзка да попитам къде има избор на бюстиета. Едноцветни или тип спортни. Досега взимах от Джъмбо и от Ню Йоркър, но много бързо им се чупят пластмасовите държачи отзад.
Нещо такова дали ще свърши работа Thinking https://m2.hm.com/m/bg_bg/productpage.0725926001.html
https://m2.hm.com/m/bg_bg/productpage.0636392003.html
В Триумф съм намирала спортни сутиени малък размер със закопчаване отпред (бременна стоях постоянно с него, даже спях... 75В, имаха и по-малки ), не съм ги заглеждала скоро с какви цени са...

# 46
  • София
  • Мнения: 6 149
Линка на Пенева не ми се отваря. Може да е имала предвид нещо такова



Дъщеря ми носи само от този тип. Другите ги отказва. Тези са на Н&М. В една от предишните теми бяха пускали такива и от Лидл, но там не са от постоянния асортимент, а от седмичните предложения.

# 47
  • София
  • Мнения: 23 036
Благодаря ви! Дъщеря ми носи сутиени без подплънки и банели, и бюстиета. Тези от НМ ми харесаха и ще отидем до мола.

# 48
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
В The Mall има и нов магазин - Pepco, където също има бюстиета и спортни сутиени, както и всякакво бельо, но не съм взимала и не знам как е качеството.

# 49
  • Мнения: 7 918
Това са моделите от линковете (памучен сутиен без банел и подплънка), на изглеждащото като боди също му се регулират презрамките. Линковете са от мобилната версия на магазина, може затова да има проблем с отварянето Hands V

Май и за двята няма наличност в магазините Thinking

# 50
  • София
  • Мнения: 4 552
В HM в Сердика имаше бюстиета онзи ден, няколко модела. Аз се позачудих дали на моята й трябват. Но реших че си има. Ако се наложи, има откъде да се купят.

Каката е с тесен крак и засега обувките са 36-37 номер. Сравнително лесна е с обувките.
Но с малките винаги се изнервям. Те са с дебели и широки крачета. И е голямо приключение да им търся обувки.

# 51
  • Мнения: 18 269
Да, само онлайн ги има показаните модели. Не знам защо на ХМ по-качествените неща ги няма налични във физическите магазини.

# 52
  • Мнения: 3 051
Но с малките винаги се изнервям. Те са с дебели и широки крачета.
Сладурковци! Simple Smile Heart

Нашата мома не иска да носи вече бюстиета и къси потничета. Минахме си твърдо на сутиени. Бебешки й били. Joy

# 53
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
В Reserved също има бюстиета. От Pepco взех едно, което също ѝ е много удобно на моята госпожица, отзад презрамките се събират и става за по-изрязани потничета. Има и едно от Джъмбо, със закопчаване е.

# 54
  • Мнения: 8 892
https://brastudio.bg/category/sutieni-za-podrastvaschi
Аз съм загледала тези сутиени, но са за по-големи момичета сякаш.

# 55
  • Мнения: 4 966
Нашите бюстиета са от Джъмбо предимно. Има със и без закопчаване. От това лято носи, гърдичките са малки, но си растат. Иначе е дребна, няма 150 см. То и аз съм 155  макс. На 12 и половина.
Разлика в размера на гърдите имаше при сина ми, бях се притеснила, после едната спадна, другата се увеличи... Мина и това.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 715
Ние сме фенове на Некст Simple Smile Много са удобни младежките сутиени.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 566
И мойта не иска тези памучни бюстиета. Бях й накупила от чужбина , от Примарк. Сега й купих дантелен сутиен от някакъв магазин само с бельо, S размер. Също не желае бельо тип боксерки. Иска от тези обикновените памучни бикини.

Последна редакция: пт, 09 авг 2019, 11:12 от bazel

# 58
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
А вашите момичета носят ли прашки?
От миналата година започна да слага , когато е с клин,а сега вече носи само прашки.Аз съм против непрекъснатото носене на такъв вид бельо,но с нея не мога да излезна на глава ...

# 59
  • София
  • Мнения: 23 036
Няма шанс за прашки засега.
Моята днес я водих с мен за компания при фризьорката ми, като едва я уговорих, обещах й, че ще й измият косата. В крайна сметка и подстрижка направихме, след което по нейно желание минахме през козметичката да й махне космите под мишниците. Преди да й ги махне, реши, че иска и кола маска на краката, но бързо се отказа.

Общи условия

Активация на акаунт