Хотелите във Велинград - 11

  • 42 520
  • 784
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 903
Ние за външен басейн ползвахме аквапарка им.
Там има басейни както тъс студена вода така и с гореща.

# 16
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 530
Персенк имат и Аквапарк с няколко басейна /с различни температури/, макар и не в непосредствена близост до хотела. Иначе във вътрешния басейн на мен лично ми е добре /ок. 30-31 градуса/. 35 - 36 градуса ми е твърде горещо.

ПП Писали сме едновременно с eli70

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 4 126
Когато съм ходила Аквапарка го нямаше. Stuck Out Tongue Winking Eye И водата беше 27 градуса, написано черно на бало на една дъска. Хич не влязох......А иначе само на Аквапарк отидохме и няма да повторим. Шарлопов груп напълно реновираха хотела си в Девин, което ме подсеща да скокнем до там. Ама отвратителен ми е пътя до Девин. Disappointed Relieved

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 903
О, сега водата във вътрешния басеън варираше 30-32 градуса. Всеки ден проверявах таблото.
На Шарлопов.. да, реновиран е, но вечер светеха по 4-5 стаи в целия хотел.
Казаха ни, че ресторанта им бил добър и се запътихме една вечер там да хапнем... ами на входа сервитьорката на кафето веднага ни отказа да влезем.
За Аквапарка-той допринесе много за добрата почивка. Децата се забавляваха и ние наистина имахме възможност да починем.
По мнение на местни хотелите им в момента били пълни, което ние не усетихме, защото никъде нямаше навалица, блъсканица и всичко, което на мен би ми развалило почивката.
Да не говорим, че не съм вярвала, че има такъв евтин град (поне за нас отивайки от Варна).
Ами ние по повече от 40лв за вечеря не плащахме независимо в заведение или хотела вечеряхме. Обяд в Аквапарка -20лв не минавахме. Наистина много ни изненада това.
С това, кое планирахме като разход можехме да изкараме 2 седмици там, а не 1.

# 19
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 530
Да, Девин го ремонтираха и рейтингът му в Букинг доста се вдигна. Само дето нямат външен басейн.
Когато ние бяхме в Персенк беше написано, че водата е 31 градуса, не знаех, че варира. За мен 27 също е студена.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 903
Аз по писаното от dazel разбирам, че мнението и е старо и тогава водата може да е била 27 градуса.
Сега е 31, 32 в големия.
В детския и джакузито, разбира се, беше по-топла, но за тях нямаше данни.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 4 126
Да, преди доста време беше. Радвам се, че са го оправили този проблем. Това ми е единствената забележка.

# 22
  • Мнения: 726
Много занемарен вид има града,за жалост,все едно е застинал в соца,иначе,аз съм била в Исмена,много добри отзиви мога да дам само.

# 23
  • Мнения: 2 633
Все едно Велинград не е занемарен...

# 24
  • Мнения: 726
За жалост е,при все,че имат претенции за СПА Столица на Балканите.Общественият транспорт до там е много зле, отделно хората негодуват,че през ден имат режим на водата...Добре,че е при природата,да си затворим очите.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 903
Хотелите вероятно са подсигурени или и те са на режим?

# 26
  • Мнения: 2 123
Хотелите нямат проблем с водата!

# 27
  • Мнения: 1 328
Заради хотелите е режимът на водата Simple Smile Както в Огняново спряха на хората минералната вода в селото, за да има за хотелите. Тъжно, но факт.

# 28
  • Панагюрище
  • Мнения: 24
След дълго и четене на темите запазих във " Велина", ако не ни мине котка път, ще споделя впечатления...
Била съм в "Аква Вива Спа", сама, без семейството... Няма двор, няма външен басейн, ресторанта не е хубав, храната - става...

# 29
  • Мнения: 197
Велина е много хубав хотел.Останахме много доволни.И външният и вътрешният  басейна са много чисти и топли ,дворът е много приятен има детски кът.Ресторатът също е много хубав.

Общи условия

Активация на акаунт