Хайде, ЯНУАРЧЕ покажи колко силно риташ ти

  • 29 248
  • 721
  •   1
Отговори

Анкета

Заглавие на следващата тема

Опции:

# 15
  • Мнения: 1 670
Ние сме се спрели на 3 имена, така лесно ще изберем едното, когато дойде време.

Аз с килограмите съм +0.5 до +1, варира. За сега съм доволна Grinning Задава се голямото качване Grinning
Нямам търпение за ФМ другата седмица.

# 16
  • Мнения: 261
Абе ще сваляме после, стига завист 😁 Не ми пука колко ще кача само да е в рамките на здравословното за бебчо. Ако и 40кг отгоре го устройват нека е така. Аз съм малко от паниращите се и честно казано само мисля да е добре постоянно и за други неща не мисля. Ей на днес сутринта повръщах и ит наоъна ме заболя долу в ляво. Ем не е соряло да ме боли от сутринта, само нагласям позата кал да ме боли по малко. Пих Но Шпа, после още едно ама знам ли ся от рязкото разтягане ли още ме боли, от друго ли.. само го мисля😒

# 17
  • София
  • Мнения: 688
Георги е прекрасно име!💙
Много хубаво сте си го подбрали, а и ще има рожден ден и след около половин година имен ден. Ние сме в очакване да научим пола и след това ще помислим и за име. Мен все женски имена ми идват на ум, ако е момче много ще се затрудня, но да е живо и здраво шанса да си дойде с името, имайки предвид колко именни дни има около термина ми е доста голям хихи.
Shantal_ много се радвам, че нещата се нормализират. Дано от тук насетне да имаш една прекрасна бременност.🤗💕

# 18
  • Мнения: 9
Благодаря за темата,все още не съм в групата във фейса,ако може някой да ме добави.
Писах ти на лично съобщение.

# 19
  • Мнения: 35
Аз съм харесала едно женско име и ще е това,но за момче нямам идея,но искам да е българско,бъдещия батко е Божидар.Та давайте предложения за мъжки имена без такива с буквата С и Х

# 20
  • Мнения: 29
Честита ни нова тема! Супер е станала.
За имена ние все още се чудим между Ивайло, Ивелин и Иван. (Свекърва ми е Ива, баща ми Иван а майка ми Ирена)

# 21
  • Мнения: 4 660
Една лекция за кърмене за такива като мен които нямат възможност да присъстват.
Лекция за кърмене

# 22
  • Мнения: 18
Здравейте,и аз да се присъединя към групичката.Чакаме бебчо на 6 януари.100% мъж след Вижън тест.Втора бременност и баткото на 7 години е много доволен,че ще има братче.Леко бременеене на всички щастливи януарски мамчета!

# 23
  • Мнения: 4 660
Добро утро момичета едно коремче в 18 седмица + 4 дена Blush

# 24
  • Мнения: 56
Здравейте момичета! Пожелавам ви прекрасен ден и всичко да е наред с нашите малки човечета🐥💖💕🍀✌️
31.01.2020 loading... 😁

# 25
  • Мнения: 82
От 15-та седмица +3 дни сякаш усещам движенията на бебето, но понеже ми е първа бременност не бях сигурна. Днес 18с+4д видях как ме ритна ниско под пъпа и много се развълнувах. На няколко пъти вече стоя и зяпам дали няма да го видя отново и да покажа на таткото, но без успех Simple Smile
Иначе с килограмите нямам идея как съм, тъй като не знам колко съм била преди да забременея и чак 12-та седмица почнах да следя. Засега вървя +1.5-2кг спрямо тогава.

# 26
  • Мнения: 294
Аз само минавам да ви поздравя. Аз родих януари тази година, въпреки че бях с термин за февруари и ми стана мило като видях темата. Успех и леко бременеене.

# 27
  • Мнения: 294
П.П: НАСПЕТЕ СЕ МНОГО ХУБАВО ДОКАТО Е ВРЕМЕ 😆😆

# 28
  • Мнения: 4 660
Вчера за първи път усетих хубав ритник бях забравила какво е , до сега бяха леки ритничета и движения.
П.П: НАСПЕТЕ СЕ МНОГО ХУБАВО ДОКАТО Е ВРЕМЕ 😆😆
Какво клише само Joy , с дъщерята почнахме да спим по цяла нощ след като се отказа от АМ около годинка.
Сега понякога се буди де за вода де за биба или от зъбки.

# 29
  • Мнения: 97
Момичета аз съм бременна в 17 г. С. и благодаря на Господ за сега всичко върви добре. От известно време насам имам силни болки в зъбите. Снощи неможах да спя от болка. Посетих зъболекар и ми почистиха зъбния камък, но това не ме облекчи въобще. Ако сте имали такива проблеми моля споделете нещо изпитано за болки. Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт