Спам тема (вън е жега и пече, а на нас ни се ...) от 01.08 до 31.08

  • 40 186
  • 4 225
  •   1
Отговори

Анкета

Каква магическа сила искате да притежавате?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 01 сеп 2019, 01:59
* Може да изберете максимум 4 опции.

# 15
  • София
  • Мнения: 18 635
В какъв смисъл шугав?
Имаме 6 бебоци,още едно остана да излезе.

# 16
  • Мнения: 2 577
През този месец,  на мен или семейството, ни си случват не до там приятни неща.
За това казвам, какъв ли ще ми е късмета този път. Дано го изкараме без проблеми.

# 17
  • София
  • Мнения: 18 635
Не си сама сестро,и мен не е белязал месеца Grinning

Стечение просто,всичко ще е наред

# 18
  • Мнения: 2 577
"Август се опитва да ме убие"

Заглавието на най-новият трилър. 😂😂
To be continued...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Август винаги съм отпуска. Целият. И не стъпвам на плажа, а който ме знае, живея на морето 😁

Гласувах. С най-масовите желания явно, кат' гледам резултатите Simple Smile

Днес чакам да дойде бюрото на дребната, освободила съм даже място. Чакам и да ми се обадят от склада, че са комплектовали всички канцеларии от списъка.

# 20
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587

# 21
  • Мнения: 9 564
Тенкю, Джу Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Пак яка анкета и пак не ми стигнаха отговорите Laughing
Като една добра феичка ви пожелавам много късмет и радости през новия месец Hug

# 22
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Вчера отивам в училището на дребната да взема служебна бележка, че е записана в първи клас. Изумях, когато ми поискаха 20 ст за нея. Не че ще ме съборят, макар че можеше да изпадна в много тъпо положение както напоследък не нося пари в брой ами плащам с карта само, но ми се стори едновременно нелогично и смешно. Добре, че имах някакви дребосъци в мен и не се изложих. Докъде са опряли, леле леле...

# 23
  • Мнения: 35 891
не искам да:
връщам времето назад - харесвам ги или не, мои са си тез грешки
чета мисли - искам да има от какво да се изненадвам
ръся вселенската доброта - розовите еднорози ме превръщат в зло същество
мятам камъни, дървета и т. н. - чаши и чинии са ми достатъчни като изразни средства
превръщам хората в неща - те и сами чудесно се справят с това

искам да мога да:
ям колкото си искам - невероятна суперсила! вчера например можех да изям 5-6 следоледа, но изядох един малък - едновременно съм очарована и потресена от себе си
се телепортирам - детската ми мечта!
безсмъртие - кръвта е сладка, топла и вкусна!
23/7 е по-добре - задължително трябва да ми остава време за първа точка, която май леко прелива в трета

# 24
  • Мнения: 6 354
Телепортацията и пак телепортацията, да живей! Grinning Добротата. И последната опция, че само кат я прочета и избухвам в смях. Joy Браус, Джу!
И ДД! Много ми се спи, ама съм на работа. Връщам се да ви дочета.
Бе що не щете да си казвате отговорите, бре? Ааа! И не щат да разпръскват доброта, ама ний ша си праим редовно феени партита, тогаз дан ревете, че не сте поканени? Joy

Последна редакция: чт, 01 авг 2019, 09:35 от ina.ina

# 25
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Четох в новините, че Цветелина Оланд е успяла да си прибере и двете деца. Най-накрая.

Джу, последната опция да не би да идва от онзи култовия, който припадал, докато прави секс, защото оная му работа била толкова голяма, че кръвта му не стигала до мозъка 😁

# 26
  • Мнения: 17 604
тук ли ще е епичен пост номер 2448

# 27
  • Мнения: 6 354
И аз кат Бубето не ща да чета мисли и да връщам времето назад - нали няма грешки, има само опит. Joy
Пък мятането на гърмове съм го усвоила, особено предциклено така мятам, че ... те ората сами си бегат. Joy

# 28
  • Мнения: 35 891
И не щат да разпръскват доброта, ама ний ша си праим редовно феени партита, тогаз дан ревете, че не сте поканени? Joy

ние пък няма да ви каним на злите ни партита  Crossing Arms

# 29
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Джу, последната опция да не би да идва от онзи култовия, който припадал, докато прави секс, защото оная му работа била толкова голяма, че кръвта му не стигала до мозъка 😁
Мани го тоя, дет пробутва стари мурафети като теми "лична драма" Joy Ама да се друсаш от оргазми 24/7...тва как се издържа?! Сичко ще ти се разхлопа, раздруса, разглоби.Joy Баси, така трябваше да го напиша в анкетата Rolling Eyes

В Норвегия нещата са още по-зле. Точно тези дни приятели, които живеят там от 10-20-30 години, ми разказват разни идиотски истории.

Общи условия

Активация на акаунт