Рак на белия дроб - тема 4

  • 46 115
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 513
Благодаря, Няма смисъл (да вземеш да го смениш този Ник)!Обещаха ни хубава упойка, от която лесно се излиза, та се надявам всичко да е наред.
Ако вярвате в астрологията - от 12-13 август започват хубави дни на мир, любов и красота!

# 31
  • Мнения: 64
Благодаря Няма смисъл, преместих се на морето, ще ходя до Пловдив на прегледи, не се издържа на топлото. Зиги стискам палци всичко да е в норма, и майка ти да се чувства по-добре.

# 32
  • Мнения: 1 464
Здравейте!
Аз взех вчера всички резултати от Токуда и щях да ходя до Надежда, за да се поинтересувам кога може да се започне химиотерапия, но мъжът ми ме подсети, че съм щяла да звъня и на д-р Койнов за час. Звъннах, питаха ме дали искам час за същия ден, отговорих, че съм мислела, че преглежда само в понеделник, а момичето каза, че в четвъртък преглежда в Овча купел. Имаше останал един час, взех го и отидох с всички документи.
Той ги разгледа и каза, че положението е много тежко, но ставало дума за жив човек и сме нямали право да се отказваме без борба. Каза, че ще направи всичко възможно. И така, от днес моят свекър е приет за първият 3-дневен курс химиотерапия. Минала е първата вливка, като днес е била платината и са казали, че тя най-тежко се понася. Надявам се той да я понесе добре.
Пожелавам здраве и кураж на всички 🍀

# 33
  • Мнения: 10 513
Ида, д-р Койнов е свестен, и ние сме се консултирали с него в началото, даже мислехме при него да е лечението, но заради близостта на болница Надежда и фактът, че само Тимчева обърна внимание на съмненията ми, и ме подкрепи, избрахме Надежда.
Имаш ли представа какво освен платината ще му вливат?

# 34
  • Мнения: 1 464
zigizagi, не, нямам представа, понеже днес беше мъжът ми, а той не разпитва за всичко по 100 пъти като мен. Утре ще ходя и ще разбера.
Наистина д-р Койнов е голям човек! В Токуда на мен лично не ми хареса отношението, а и много го забавиха. То не беше, че онкокомисията се събирала само във вторник, а на него във вторник му излязоха резултатите и трябваше да чакаме още седмица, то не беше после, че и резултатите от онкокомисията не бяха готови като отидохме, та се връщах пак, а бе изгубихме около 2 седмици в мотаене. Дано не се окажат фатални.

# 35
  • Мнения: 307
Василка ,в Пловдив също е много горещо . На мъжа ми морето се отразява много добре .
Зиги и Ида ,очакваме добри новини ,стискам палци !
Няма смисъл , кога правите контроли ?

# 36
  • Мнения: 2 199
Таня, радвам се, че сте добре.
Ние септември трябва да сме на преглед, но още нищо не сме получили. Ще им звъня, ако няма писмо скоро.
Ида, стискам палци.

# 37
  • Мнения: 3 865
Някой да има впечатления за гладолечение при рак или да е чул за излекувани с тоя метод?

# 38
  • Мнения: 10 513
Милен Цанов твърди, че се е излекувал с глад. Написал е и книга за това. С жена му са създали цяла индустрия от болестта му.

# 39
  • Мнения: 3 865
Точно за него знам, но за други не съм чула. При него май не е имало метастази, може и да е извадил късмет с операцията. За мен в гладолечението има логика, но защо болните не искат да го пробват, а само се чудят как да ги нахранят въпреки липсата им на апетит. Тази храна храни и тумора, а може би предимно него предвид засиления метаболизъм в раковите клетки

# 40
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Скъпи приятели, все още съм жива! Само как звучи! Спечелих тази битка със смъртта. Трудно, но както каза лекарката се гордее с мен.
До 14 август съм на палиативни грижи. На 14 съм на лъчетерапия на главата. За сега се боря с помощта на приятелите ми.
Не мога да ви изчета, но като се почувствам по- добре отново ще пиша отново.
Здраве на вас и много сили на близките ви!

# 41
  • Мнения: 2 673
Ал, много се радвам, миличка! Hug Heart
Стискам ти палци от цялото си сърце! Късмет! Hands Pray Flowers Four Leaf Clover

# 42
  • Мнения: 2 199
Оле Ал, така се радвам, че писа. Бяхме сигурни, че ще се справиш. Ще победиш гадният звяр, знаех си, чувствах го. Само така момиче!
Skrekellig, престани.

# 43
  • Мнения: 307
Ал ,имаш едно йессс и от мен . Прегръдки ,юначе !

# 44
  • Мнения: 10 513
Майка е на много строга диета от година и половина. Не яде хляб, месо, млечни и сладко.
Сладкото го спря веднага след диагнозата. Поддържа си килограмите въпреки диетата, изглежда добре на външен вид и никой от познатите й не предполага, че е на химия. Тя е казала, че е болна само на едно приятелско семейство.
Днес обаче й 'разреших' да наруши диетата и хапна шкембе чорба, кебапче и цяло парче торта.Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт