Резултати на биохимичен скрининг

  • 2 115
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Здравейте мами искам да ми дадете съвет ако може. В 12 г.с. Направих ранен скрининг резултата ми е : вашият риск за болестта на Даун е :1:1269 и др Биохичичен риск за синдрома на Даун (PAPP-A и bets HCG)е определен на :1:303 Питането ми е за вторият резултат имали някъкав риск

# 1
  • Мнения: 444
Здравейте мами искам да ми дадете съвет ако може. В 12 г.с. Направих ранен скрининг резултата ми е : вашият риск за болестта на Даун е :1:1269 и др Биохичичен риск за синдрома на Даун (PAPP-A и bets HCG)е определен на :1:303 Питането ми е за вторият резултат имали някъкав риск

Вторият резултат е примерен за лекаря ти, имайки се предвид годините ти.
Няма нищо общо с резултата, който имаш 1:1269 и който е ок.

Последна редакция: ср, 17 юли 2019, 16:55 от peycheva

# 2
  • Мнения: 69
На 27 години съм казват за другият резултат че е рисков 1:303

# 3
  • София
  • Мнения: 10 561
При първата ми бременност бях на 21,риск 260🤐. Изкараха ми акъла само.
При втората ми бременност изобщо не съм го пускала това глупаво изследване.
Имам две здрави деца, пу-пу.

# 4
  • Мнения: 69
А според вас има ли нужда от ДНК тест

# 5
  • София
  • Мнения: 10 561
А според вас има ли нужда от ДНК тест

ДНК тест за какво? Някакви наследствени болести, малоформации, бащинство?
Ако имаш излишни пари, можеш да си направиш тестове, каквито си поискаш.

# 6
  • Мнения: 69
Не нямаме док ми го предлагат вместо амиоцентеза заради резолатата който имаш умерен риск за Даун

# 7
  • Мнения: 1 306
Предлагат ти пренатален тест - или ти не си разбрала или докторът се е изразил неточно. Ако 800лв не са ти проблем, може да го направиш. Спокойствието в идните месеци може да ти е по-скъпо от парите.

# 8
  • Мнения: 46
Здравейте,ще бъда много благодарна ако някой може да ми поясни как са резултатите

# 9
  • Мнения: 1
Здравейте, това са мойте резултати от биохимичния скрининг може ли мнение, дали според вас са нормални

Общи условия

Активация на акаунт