По-бърз растеж на косата - Тема 10

  • 106 668
  • 1 017
  •   2
Отговори
# 180
  • Мнения: 844
Не само косата, кожата също не обича еднотипна грижа. Редуване на терапии и маски е единственото решение. А за косата задължително и дпш от време на време, преди да си станала като торта с пластове козметика, която утежнява

# 181
  • Мнения: 666
Относно връзването на косата, имам неприятното усещане, че ми оредява отпред, от непрекъснатото опъване. Връзвам, защото косата ми е чупливо-бухнала, както се изрази една съфорумка, а не искам да изправям и мацам с тежки стилизанти (леки не помагат). Та правя някакви междинни варианти, като защипвам кичурите покрай лицето отзад, но сега като е дълга трябва и вечер да прибирам някак, че много се въртя и се оплита (имам съмнения, че се опитва да ме удуши, че вече й е писнало от тормоз Joy). Ох, та неволи страшни.

# 182
  • Мнения: 2 022
Относно връзването на косата, имам неприятното усещане, че ми оредява отпред, от непрекъснатото опъване. Връзвам, защото косата ми е чупливо-бухнала, както се изрази една съфорумка, а не искам да изправям и мацам с тежки стилизанти (леки не помагат). Та правя някакви междинни варианти, като защипвам кичурите покрай лицето отзад, но сега като е дълга трябва и вечер да прибирам някак, че много се въртя и се оплита (имам съмнения, че се опитва да ме удуши, че вече й е писнало от тормоз Joy). Ох, та неволи страшни.

Доста точно описание чупливо-бухнала, моята е същата и аз не изправям само прибирам леко отпред.
За съжаление преди 3-4дни  отрязах около 5см и сега е доста къса. Страшно много пада и искам първо с това да се преборя, а после да я пускам пак дълга.

# 183
  • Мнения: 357
Относно връзването на косата, имам неприятното усещане, че ми оредява отпред, от непрекъснатото опъване. Връзвам, защото косата ми е чупливо-бухнала, както се изрази една съфорумка, а не искам да изправям и мацам с тежки стилизанти (леки не помагат). Та правя някакви междинни варианти, като защипвам кичурите покрай лицето отзад, но сега като е дълга трябва и вечер да прибирам някак, че много се въртя и се оплита (имам съмнения, че се опитва да ме удуши, че вече й е писнало от тормоз Joy). Ох, та неволи страшни.

Доста точно описание чупливо-бухнала, моята е същата и аз не изправям само прибирам леко отпред.
За съжаление преди 3-4дни  отрязах около 5см и сега е доста къса. Страшно много пада и искам първо с това да се преборя, а после да я пускам пак дълга.

Описвате моята коса и как се справям с нея 😀 Та, така де според вас постоянното връзване вреди ли на косата?

# 184
  • Мнения: 1 227
Ако е на стегната висока опашка/кок - вреди, това постоянно опъване "разхлабва" корена и съответно започва да пада повече коса. Ако косата е просто прибрана без опъване, с шнола или мек ластик, примерно на ниско кокче или с шнола отзад, тогава не е проблем.

# 185
  • Мнения: 49
Здравейте ☺️
Да се похваля Simple Smile Поръчах на Лореал серията за суха коса-Нутрифър и лилавата с про кератин.
Косата ми стана мека, изглежда доста по- добре.Редувам, един път мия с едната серия, следващият с другата. Ще кача снимка тези дни. Открих към момента подходящите продукти, благодаря за насоките и съветите ви! 🤗

# 186
  • Deutschland
  • Мнения: 5 352
Коя е лилавата с кератин на Лореал? Liss Unlimited?

# 187
  • Мнения: 1
Здравейте момичета. Искам да споделя очарованието си от един турски шампоан, който си взех от един склад във Варна. С черен чесън. Косата ми става много мека, а как ухае... Цял ден. Много яко. И беше някъде до 15лв за литър, който ще го ползвам месеци... Боря се обаче с растежа, хич не иска да расте тая коса... Почнах с Икаров. Мисля и хининова вида да си взема май, не знам и аз... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 188
  • Мнения: 49
Коя е лилавата с кератин на Лореал? Liss Unlimited?

Да, точно тази серия. Много съм доволна от нея и от Нутрифър.

# 189
  • Мнения: 576
Здравейте ,включвам се да споделя нещо от днес,може да  е коментирано ,ако е така извинявам се.Значи днес в един билков магазин търсих един продукт,но продавачката ми предложи един друг за който каза че клиентите били много доволни от него и го поръчвали за Англия да си го носят  и косата растяла като луда от него .Сигурно го знаете ,но все пак ,На Христина е.Може би ще си го купя по-натам.

# 190
  • Мнения: 92
Здравейте момичета. Искам да споделя очарованието си от един турски шампоан, който си взех от един склад във Варна. С черен чесън. Косата ми става много мека, а как ухае... Цял ден. Много яко. И беше някъде до 15лв за литър, който ще го ползвам месеци... Боря се обаче с растежа, хич не иска да расте тая коса... Почнах с Икаров. Мисля и хининова вида да си взема май, не знам и аз... Stuck Out Tongue Winking Eye

Моята беше така ,преди да открия Олаплекс серията.Една година я ползвам вече и косата ми е с 8 см по-дълга,  с подстригване на 3 месеца(не както преди на всеки месец) .Съчетавам и с серума на Керастаз за дълга и здрава коса (само след измиване).Чудесни резултати имам!!

# 191
  • Deutschland
  • Мнения: 5 352
Kerastase Resistance серума ли? Аз обмислям да си купя цялата серия

# 192
  • Мнения: 92
Kerastase Resistance серума ли? Аз обмислям да си купя цялата серия
Да,зелената!И аз я имам,но наблягам на Олаплекс.Веднъж седмично  ползвам Resistance за разнообразие😊

# 193
  • Мнения: 34
Здравейте ,включвам се да споделя нещо от днес,може да  е коментирано ,ако е така извинявам се.Значи днес в един билков магазин търсих един продукт,но продавачката ми предложи един друг за който каза че клиентите били много доволни от него и го поръчвали за Англия да си го носят  и косата растяла като луда от него .Сигурно го знаете ,но все пак ,На Христина е.Може би ще си го купя по-натам.




В кой магазин мога да го намеря?

# 194
  • Мнения: 3 261
Ще го потърся в сайта на Христина.

Общи условия

Активация на акаунт