Hills of Rock 2019 - Лично мнение

  • 1 596
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 38 199
И наистина шатрите бяха на кофти място и можеше още да се направи по организацията. Като да раздават дъждобрани, примерно. Както направиха при Папата.

# 16
  • Мнения: 568
Аз, в общи линии нямам забележки - беше си чудно изживяване. Тази година не си бях взела гумените ботуши, за разлика от миналата година, а то какво стана, хахахах. Но дъждобранът ми се оказа железен! И пумите на краката ми оцеляха, даже изсъхнаха за втория ден! ...Поваля ни, поджапахме, ама беше част от емоцията. Пихме бири, доволно куфяхме с приятели, слушахме приятна музика...супер си беше събитието. Е, миналата година хедлайнерите ми допадаха една идея повече, но не мрънкам и не се оплаквам. Само още ми е трудно да прежаля чисто новия флакон с аутан, който ми взеха на входа и сега по ръцете си имам още ясни спомени от пловдивските комароци, но ще го преживея. Струваше си, определено! ...А, да, това с чадърите наистина ме учуди, още повече на фона на изхвърления ми аутан. Значи с чадър може, а със стик и спрей против комари - не?!
Гривните миналата година бяха по-готини (от плат). Тия пластмасарки не са най-удобното нещо, но се трае. А моята се вадеше почти без усилие...За догодина - предстои да видим. Simple Smile Аз- доволна до момента.

# 17
  • София
  • Мнения: 39 715
Аз бях купила 3дневен билет на ММ, но той ходи само първият ден.
Остана супер доволен. Реките и дъжда няма да ги коментирам. Беше си купил нови маратонки Simple Smile
Заливаше ме по вайбър със снимки и клипове. Не е/беше моята музика, но се радвам, че го направих див и щастлив Simple Smile
Отдавна е забравил всички неуредици. Остана доволен от концертите.

Общи условия

Активация на акаунт