Е. МЕРИЧ🌹Х. СУБАШЪ в🌹ADINI SEN KOY🌹Нови проекти🌹ЕДНА НАДЕЖДА СТИГА🌹ХАЛКА #8

  • 134 069
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28 009




















Скрит текст:













ПРОДУЦЕНТ: Es Film - Yusuf Esenkal и Serdar Öğretici

СЦЕНАРИСТИ: Selim Bener, Aziz Tuna C., Ali Demirel, Meryem Diri

РЕЖИСЬОР: Ahmet Volkan Kocatürk, Başak Soysal, Süleyman Mert Özdemir

УЧАСТВАТ: Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı, Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Erdal Yıldız, Umut Karadağ, Burak Sergen, Funda İlhan, Dilan Telkök, Şehsuvar Aktaş, Serhat Midyat, Mehmet Yilmaz Ak.

Телевизия: ТРТ1 - от 15 януари 2019 г., всеки вторник от 20 ч.,
(19 ч. българско време)
Онлайн Натисни тук























Скрит текст:




ПРОДУЦЕНТ: MF Yapım, Faruk Bayhan

СЦЕНАРИСТ: Melis Civelek - Мелис Дживелек

РЕЖИСЬОР: Yusuf Pirhasan - Юсуф Пирхасан

ОПЕРАТОР: İlker Erdoğan - Илкер Ердоан



В РОЛИТЕ:
 
Tolgahan Sayışman (Yılmaz Karabey) - Толгахан Сайъшман (Йълмаз Карабей)


 
Esra Bilgiç Töre (Derya Akar) - Есра Билгич (Дерия Акар)



Hazal Subaşı (Elif Özkan) - Хазал Субашъ (Елиф Йозкан)


 
Serhat Tutumluer (Kenan Akar), Cem Uçan (Taner), Yağmur Özbasmacı Mermer (Dilek Akar), Feyza Civelek (Damla Akar), Irman Örnek (Öznur), Selahattin Paşalı (Arda Özkan), Serpil Gül (Hacer Özkan), Yiğit Tuncay(Yiğit), Özlem Başkaya (Fadime), Burak Çimen (Tuncer), Nihan Büyükağaç (Nihan), Hamdi Alp (Salih), konuk oyuncu Alper Saldıran (Toprak)



СТРАНИЦА на СЕРИАЛА на сайта на КАНАЛ Д

СТРАНИЦИ на СЕРИАЛА във ВКОНТАКТ




"Не забравяй, че след всяка тъмна нощ настъпва светло утро. Животът продължава."



РЕЗЮМЕ
Скрит текст:
Путешествие за надеждой
 
Дерья (Эсра Бильгич Торе) и Элиф (Хазал Субаши), чьи судьбы пересеклись случайно, станут причиной неожиданных событий и встретятся с маленьким невинным Умутом и обиженным на жизнь Йылмазом (Толгахан Сайышман). История сериала, который до глубины души затронет зрителей, такова:

Дерья и Элиф, чьи судьбы пересеклись случайно, станут причиной нескончаемых неожиданных событий. В это время, появляется маленький невинный Умут и обиженный на жизнь за прошлое Йылмаз.
Йылмаз, оставшийся инвалидом после службы в армии, выбирает себе в качестве пристанища необитаемый остров в Койчегыз. Он полон надежды, что нечнёт новую жизнь, но как же он ошибается... Йылмаза, не ожидавшего от жизни многого, связывало с Койчегыз жизнерадостность Элиф. Он принял решение во что бы то ни стало удержаться за жизнь. И с этой целью женится на Элиф. Он понимает, что единственным недостатком семьи, созданной без любви, является малыш. Но неоднократные случаи потери ребенка Элиф ломают их. До тех пор, пока плач младенца из прибившей к берегу лодки не нарушит тишины моря.
В то время, когда Элиф считает, что малыш послан Аллахом, Йылмаз понимает, что это неправильно. И хоть малыш и умолкает, когда Элиф кормит его молоком, Йылмаз всю жизнь испытывает угрызения совести.
Это совпадение станет причиной неожиданных событий в жизни Элиф, Йылмаза и ищущей своего малыша Дерьи, и перевернёт судьбы каждого из них.

Източник: вконтакт


















Скрит текст:





: Fulya Yavuzoğlu (Фуля Явузоолу)

: Başak Yazı Odası (Башак Язъ Одасъ)

: Sevgi Birsel (Севги Бирсел) -  Birsel Film





Скрит текст:

„Влюбената душа живее в тъмен и студен климат. И зной, и светлина – винаги една крачка напред, всичко е в ръцете на твоя любим. Любов – това е, когато две съпротивляващи се сърца по някакъв начин се събират, това е, когато опитвайки се да се приближат, се отдалечават и отдалечават.”

Персонажите са много различни, като деня и нощта, техният свят е различен, като черно и бяло. Така и историята на двамата млади Йомер и Зехра ще расте и разцъфтява в невъзможни условия, независимо от съпротивленията и всичките причини на невъзможността.
Могат ли хора от абсолютно различни светове и с различен поглед към живота, да станат едно цяло и да сключат брак? Могат, разбира се, но да се направи това е много сложно, ако този брак не бъде скрепен от най-преданата и силна любов.
Но откъде да се вземе тази любов, когато нашият герой Йомер всъщност купува този брак? Йомер, заради щастието на своята по-малка сестра, на която й остават 6 месеца живот, започва една игра, която никога не е планирал. Той е принуден да се ожени за Зехра, която е от съвсем различен свят. Те сключват фиктивен брак, обвързан с брачен договор за 6 месеца. Поради това, Йомер трябва да заплати на Зехра определена от нея сума, като всъщност я купува за 6 месеца. Цели 6 месеца те трябва да играят щастливи съпрузи пред семейството на Йомер. Ще се получи ли това? До какво ще доведе тази игра? Ще може ли крехкото момиче от обикновеното семейство да изтърпи властния и груб директор на холдинг?




:



Erkan Meriç (Еркан Мерич) - ÖMER

Скрит текст:


Роден: 26 юли 1986 г. в Адана, Турция
Ръст: 1,97 м
Начално образование Еркан Мерич получава в Мерсин, където завършва лицей. Там актьорът постъпва в университет, факултет по електроника и завършва през 2008 г. Еркан Мерич сериозно се е увличал по футбола. Той е бил уверен, че ще стане професионален футболист. След много тренировки и травми през годините, Еркан взема решение да се раздели с футбола. По време на студентските си години в университета, Еркан Мерич привлича внимание с многочислените си участия в любителски театрални спектакли. През 2009 г. той за първи път опитва своите сили в качеството си на модел, вземайки участие в престижния конкурс „Най-добрият модел на Турция” ( Best Model of the Turkey). Еркан Мерич става победител в този конкурс и получава правото да представлява Турция в Международния конкурс „Най-добър модел в света”( Best Model of the World ), който се е провел следващата година в България. Еркан Мерич побеждава и в този конкурс, получавайки званието «Най-красив мъж – модел на годината». Преди Еркан Мерич да победи в този престижен конкурс, само двама турски мъже - модели са успели да спечелят – Къванч Татлъту и Кенан Имирзалъолу. Еркан Мерич започнал да изучава актьорско майсторство. Той е вземал уроци по дикция и сценично майсторство при Джан Гюрзап, признат майстор в работата си с начинаещи актьори. Телевизионните зрители се запознават с Еркан Мерич в първата му роля в киното. Сериалът «Adını Sen Koy / „Назови ме по име” е стартовият полет в кариерата на младия актьор. Сериалът «Adını Sen Koy / „Назови ме по име” всеки ден се излъчва по телевизионния канал Стартв, а Еркан Мерич играе главната мъжка роля. Неговият герой се казва Йомер Керванджъоулу. Също така през 2016 г. излиза пълнометражният турски филм «Hayat Çizgisi Suriye/Линията на живота», където Еркан играе главната роля - на лекар.
Официален сайт http://erkanmeric.com/

Hazal Subaşı (Хазал Субашъ) - ZEHRA

Скрит текст:


Родена: 2 май 1995 г. в Измир, Турция
Ръст: 1,67 м.
След успешно завършване на средното училище, тя постъпва в Измирския икономически университет, специалност „Връзки с обществеността и реклама”. Все още продължава своето обучение.
Още от най - ранно детство, Хазал привлича всички със своята красота. Ето защо, с подкрепата на своите родители, Хазал започва да прави първи стъпки към професионалната кариера на модел. 2015 г. за Хазал Субашъ се оказва успешна в кариерата й на модел, когато взема участие в конкурса за красота „Елидор - Мис Турция - 2015”. Само на 19 г., младата красавица попада в 13-те най-красиви момичета в Турция, печели титлата „Втора вице-мис”, и заема трето място! Тя вече е забелязана и получава предложение да изиграе главната женска роля в новия турски сериал, чийто втори сезон се излъчван по Стартв. Така Хазал Субашъ прави първата си сериозна крачка в актьорската кариера.

Скрит текст:
Yaprak Durmaz (Япрак Дурмаз) - AYŞE

Скрит текст:


Родена на 14 август 1988 г. в Истанбул , Турция
Ръст: 1,68 м
Филмография: Aglatan dans - 2014 год .
Между два свята (İki Dünya Arasında) -2012 год
Мем и Зин (Siya Mem u Zin)

Aykut İğdeli (Айкут Иидели) - NİHAT

Скрит текст:


Роден: 17 април 1985 год, Измир, Турция
Ръст: 1,90 м.
Живот и кариера: Образование - Университет Улудаа (един от най - добрите и престижни вузове в Турция), след това се е обучавал в Müjdat Gezen Sanat Merkezi (Център за култура и изкуство Мюждат Гезен) по актьорско майсторство. Занимава се с таекуондо и има черен пояс. За първи път се появява на екран в сериала "Морска звезда" и е получил известност благодарение на своя герой Каан. През 2013 г.  Айкут се снима в сериала "Фирузе". Сега играе в сериала "Назови ме по име" на Стартв в ролята на Нихат. Айкут много обича да слуша класическа и рок музика. Неговото хоби - карикатура.


Скрит текст:
Halit Erman Ersoy (Халит Ерман Ерсой) - Koray



Neslihаn Günaydın (Неслихан Гюнайдън) - Cevriye



Gül Arcan (Гюл Арджан) - Şükran



Ali Çoban (Али Чобан) - Salim



Nisa Sofiya Aksongur (Ниса София Аксонгур) - Asya



Hande Cömertler (Ханде Джьомертлер) - Sabah



Ali Yağcı (Али Яаджъ) - Kerem












ЕРКАН МЕРИЧ и ХАЗАЛ СУБАШЪ - ИНТЕРВЮ за сп. "KLASS" - 01.01.2018 г.

Скрит текст:

НИЕ СМЕ ЩАСТЛИВИ, С УДОВОЛСТВИЕ ПРЕКАРВАМЕ ВРЕМЕТО СИ ЗАЕДНО

За постигнатите огромни успехи главните герои на сериала "Назови ме по име" Еркан Мерич и Хазал Субаши лично разказват на публиката и за това, което ни интересува във връзка с техните отношения.

"Хазал Субашъ, заемаща 3 място в конкурса" Мис Турция "2015 г. и Еркан Мерич, заел 1 място в конкурсите "Най-добър модел на Турция" и "Най-добър модел на света 2009", чиито пътища се пресякоха в ежедневния сериал "Назови ме по име".
Благодарение на успешната актьорска игра на Хазал Субашъ и Еркан Мерич, за кратко време се появиха много фенове и тази любов, която ги зарежда със силата и енергията си, позволява успешно да продължат да записват един от най-трудните проекти в тази област - ежедневен сериал, който се заснема при много високи темпове на работа. Прекрасната хармония пред камерата на двамата успешни млади актьори, които продължават уверено да се издигат в тази област, се отразява и на техния личен живот, и двамата решават да направят тази крачка и да станат щастлива двойка. Феновете на този дует, който наричат ​​ХазЕр, се радват много на тяхната любов. Хазал Субашъ и Еркан Мерич разказват на читателите на списание "Клас" за сериала "Назови ме по име", в който играят, за пътя на актьора, както и за отношенията, от които се интересуват техните фенове.

Еркан Мерич: Имахме съмнения по повод този сериал. Но наистина се постъпихме правилно. И на практика, и за медиите, и от стратегическа гледна точка, това беше верният избор. Всички, "но", които бяха в началото, сега вече ги няма. Ние преминахме от една точка към друга. И преди сме имали проекти, но не успяхме да постигнем този успех с тях. "Назови ме по име" стана за нас трамплин, изстреля ни нагоре. И аз се надявам, че ще продължи така. Ние научихме много както пред камерата по време на снимките, така и зад нея.

Хазал Субашъ: При започването на сериала ние работихме много упорито. И двамата играем главните роли, в почти всички сцени ние сме заедно, на едно място, занимаваме се със същата работа. Когато работим заедно, по 20 часа в денонощието, това означава, че започваме да изразяваме и радостта и мъката по един и същ начин. Така започнахме и нашите отношения. Сега сме много щастливи.
 
Г-н Еркан, вие през 2009 г. печелите конкурса "Най-добър модел на Турция" и получавате титлата "Най-добър модел на света". Така започва вашата кариера на модел и актьор. Може ли да ни разкажете всичко, което се е случило от тогава до сега?

Еркан: През 2009 г. в Северен Кипър аз спечелих конкурса "Най-добър модел на Турция". Същата година в България спечелих титлата "Най-добър модел на света". След това 3 години работих като модел. След обучението по актьорско майсторство получих роли в няколко сериала. В канал ATV имах роля в сериала "Bedel / Разплата", след това още в два филма. Единият на канал TRT, филмът се казва "Hayat Çizgisi Suriye / "Линията на живота, Сирия", а след това на остров Бургазада заснехме филма "İkimize Bir Dünya /" Един живот за двама". След този филм ми предложиха роля в сериала "Назови ме по име". Тези три проекта бяха заснети един след друг. Както казахме, в началото имаше съмнения по повод ежедневния сериал. Мислехме, че няма да се получи. Но Слава Богу, получи се! Сега имаме огромна маса фенове. Миналия сезон сериалът се излъчваше по канал TRT1, а сега - по канал StarTv. Всичко върви чудесно! Това за нас е възможност да натрупаме огромен опит, тъй като да се снимаме в ежедневен сериал не е лесно.

Споменахте, че сте участвали в сериалите, които се излъчват ежедневно и веднъж седмично. Ако трябва да се сравняват, можете ли да кажете кои са техните предимства и недостатъци

Еркан: Първо, ние нямаме време за социален живот. В ежеседседмичните сериали графикът на работа не е толкова натоварен. В сравнение с ежедневните, те имат повече почивни дни и по-малко работни часове. В тези сериали моята роля не беше главна и мисля, че затова ми беше по-леко. Не мисля, че на тези, които играят главната роля в ежеседмичните сериали им е лесно. Те сигурно също имат натоварен работен график. Когато започнах да снимам ежедневен сериал, ми казаха, че това ще бъде огромен опит за мен, и в действителност стана така. Сега, ако ни дадат камера в ръцете, ще започнем да режисираме. Шегуваме се между нас по този повод. От режисурата до постановката, ние изучихме всичко от А до Я. Това, което не бих научил в ежеседмичната серия, дори да се снимам години, сега, само за един сезон може да научите всичко. Това е огромен плюс за нас. В бъдеще, ако участваме в ежеседмични сериали, ще бъде много по-леко.
 
Искате да кажете, че пред камерата и зад камерата сте получили много знания и можете да се занимавате с режисура?

Еркан: Понякога се чудим по този повод с режисьора. И аз, и Хазал, в много случаи се съветваме със снимачните екипи, можем да обсъдим някоя сцена дали да се направи така или не. Заедно с ръководството и режисьора правим поправки и продължаваме. По повод режисурата, Хазал е по - уверена. Тя обръща повече внимание на тези неща. Тя възприема открито всичко, не само актьорската игра, а работата на режисьора, помощник режисьор, продуцент, снимачна група. Много подробно следим за всичко.

Можем ли да кажем, че актьорите, които снимат ежеседмични сериали, работят по-малко от тези, които участват в ежедневни сериали?

Еркан: Всъщност в тази област няма лека работа. Ако кажем, че се изморяваме повече, това ще бъде несправедливо към актьорите, които участват в ежеседмични сериали. И ежедневният, и ежеседмичният сериал е работа на целия екип. За никого - от този, който разнася чай, до режисьора, не може да се каже, че работата му е по - сложна. Всички много се изморяват. И в ежеседмичните сериали всички също се изморяват, както и в ежедневните. Но, както казах преди малко, мисля, че ежедневните серии, сравнени с ежеседмичните, се заснемат с по-висока скорост на работа.

"НАЗОВИ МЕ ПО ИМЕ" СТАНА ГОЛЯМ ТРАМПЛИН ЗА НАС

Вие сте били познато лице и преди сериала "Назови ме по име". Но с него вие постигнахте много като актьор и доказвате себе си. Какво друго ви донесе този сериал?

Еркан: Както казах в началото, имахме съмнения по този проект. Но всъщност ние направихме верен избор. От един момент се пренесохме на друг. И преди сме имали проекти, но нашите имена не бяха толкова популярни. "Назови ме по име" се превърна в трамплин за нас. Надявам се да продължа с това темпо.


ТОВА, КОЕТО АЗ НАУЧИХ ЗА ЕДНА ГОДИНА, В ЕЖЕДНЕВНИТЕ СЕРИАЛИ СЕ УЧИ ЗА 2-3 ГОДИНИ

Г-жо Хазал, как започна твоят път на актриса? Може ли да ни разкажете, като започнете от 2015 г. с конкурса "Мис Турция"?


Хазал: Сериалът "Назови ме по име" е моят първи проект. На 20 години аз спечелих 3 място в конкурса "Мис Турция". Сега съм на 22 години. И аз направих първата си стъпка в актьорската кариера със сериала "Назови ме по име". Цялата наша агенция се състои от красавици в конкурса "Мис Турция". Ето защо ние се съмнявахме по повод този ежедневен сериал. Но Ясин Сой ми каза, че тази работа ще бъде чудесен опит за мен. Тъй като аз нищо не знаех. Какво е това камера, как трябва да се гледа в камерата, как трябва да играя, какво е това снимачна група, какво правят те, нямах никакво понятие. Защото това е ежедневен сериал, той се снима много бързо. И тъй като имаме много сцени, всеки ден трябваше да бъдем на снимачната площадка. Снимаме всякакви различни сцени. Дават ни сценария за 5 серии напред. Във всяка сцена има различни чувства, различни действия, различни акценти. Всичко това го отработихме. Първата година наистина заснехме много сцени, много работихме. Това, което научих за една година, в ежеседмичните сериали се учи за 2-3 години. Това разбира се, е свързано и с нашата упоритост. Аз наистина много се старая, вземам всичко присърце. Като актьор започнах от нулата. Разбира се, в началото ми беше трудно. Живеех в Измир, преместих се в Истанбул заради сериала. Целият ми живот се промени.

След като станахте трета в конкурса "Мис Турция", какви бяха Вашите очаквания за живота ви? Мислила ли сте, че за толкова кратко време ще постигнете всичко това?

Хазал: Не съм мислила за това, не съм го планирала. Всъщност странно беше, че участвах в този конкурс "Мис Турция". Това стана благодарение на интереса на една моя близка приятелка. Явих се, одобриха ме, участвах и заех третото място.

АЗ ПОСТИГНАХ ГОЛЯМ УСПЕХ СЪС СЕРИАЛА "НАЗОВИ МЕ ПО ИМЕ"

Всъщност в последно време за вас казват, че сте внесли нещо ново в този конкурс "Мис Турция". Вие сте единствената, която заема трето място с ръст 168 см, нали така?

Хазал: До 2015 г. това не се случвало. Помня само Гизем Караджа. Нейният ръст беше някъде 169 см, а тя беше заела второ място. Всъщност аз изобщо не очаквах да се класирам, заради ниския си ръст, но ме избраха и постигнах това. В този момент съм много доволна от живота си. Радвам се, че участвах. Защото благодарение на "Мис Турция", аз достигнах до тук. Ако не бях участвал в конкурса "Мис Турция", сега щях да съм в Измир, щях да продължа да живея предишния си живот. Всичко стана много внезапно. И след това постигнах голям успех с "Назови ме по име".

ЖИВОТЪТ НИ СТАНА ПО-ЛЕК, СЛЕД КАТО ЗАПОЧНАХМЕ ДА СЕ СРЕЩАМЕ

Може да се каже, че сериалът "Назови ме по име" напълно промени живота ви. Защото благодарение на него, вие сте открили истинската любов. Как започнаха вашите отношения с Еркан Мерич, как се появяват и как се развива тази любов?

Хазал: В началото на сериала работихме и ни беше много трудно. Поради това, че сме главните актьори, имаме много общи сцени, в които сме заедно, на едно и също място, преживяваме едни и същи емоции и работейки общо 20 часа заедно, започваме да гледаме по един и същи начин на нещата, които обичаме. Отначало бяхме само приятели, разбирахме се чудесно. С времето, между нас възникнаха други, прекрасни чувства и сега сме много щастливи.

Еркан: Ние забелязахме, че имаме много общо между нас. Забелязахме, че харесваме едни и същи неща. Разговаряли сме за това. Но тази истина "сериалната любов стана реална", след известно време може да стане истина за някои актьори. Ние постоянно сме заедно, по 15-20 часа гледаме някого в очите, преживяваме героите, които играем. И може би действително героят оказва влияние и се появява някакви искра. Сценарият също влияе, мисля, че времето, което прекарвате заедно оказва влияние. Героите започват да се привличат.

Какви качества харесвате един в друг?

Еркан: Хазал е много скромна. И в сериала изпълнява ролята си естествено и просто. И в живота Хазал е такава. Аз също съм спокоен човек. Не знам всичко за живота на Хазал в Измир, но тя е спокоен човек. И тук е такава. Аз например, съм човек, който обича тишината. Забелязвам това и в Хазал. Имаме много общи черти. Например, когато на снимачната площадка стане много шумно, веднага се поглеждаме и искаме да избягаме от там, както аз, така и тя ... Тоест, когато човек се сблъсква с такива съвпадения, започва да се вглежда в другия. Ние харесваме едни и същи неща, еднакво реагираме в различни ситуации.

Хазал: Нашата работа и без това е трудна. Както знаете, в този сектор работата е много тежка. Това е първата ми работа и психически аз много се изморявам. Но всъщност, когато сме заедно, по-лесно се справяме с живота. Ние започнахме да получаваме по-голямо удоволствие от работата. Заедно учим репликите си, стараем се да прекараме повече време заедно. Мисля, че това се отразява добре на работата ни.

НИЕ ЗА ПЪРВИ ПЪТ ОБЯВЯВАМЕ ТУК - ХАЗЕР СЪЩЕСТВУВА

Може ли да кажем, че любовта от сериала ви е повлияла?

Еркан: Нашите зрители създадоха група, която нарекоха "ХазЕр". И постоянно ни питат: съществува ли "ХазЕр"? Да, ние първо обявяваме тук, че "ХазЕр" съществува! Те са забелязали химията между нас, непрекъснато ни пишеха, изпращаха ни съобщения, коментираха. Значи и те смятат, че си подхождаме. В мислите си нашите фенове отдавна са ни свързвали заедно.

ЕРКАН Е МНОГО СЪСТРАДАТЕЛЕН И ДОБРОЖЕЛАТЕЛЕН ЧОВЕК

Кое качество най-много ви впечатлява в Еркан?

Хазал: Еркан е много състрадателен и много доброжелателен човек. Винаги е готов да помогне. В този период имах нужда от помощ и той много ми помогна. Когато се появих в този кръг, всичко беше ново за мен. И аз естествено, започнах да наблюдавам всички, кой с какво се занимава. По този начин опознавате хората най-добре. И Еркан има много качества, които ми харесаха. Той винаги всичко решава. Ако нещо се случи или трябва да се направи, той винаги е готов да помогне. Аз никога не се притеснявам, защото знам, че той ще реши. Всъщност това е много важно.

НИЕ С УДОВОЛСТВИЕ ПРЕКАРВАМЕ ВРЕМЕТО СИ ЗАЕДНО

Имате ли планове за бъдещето, касаещи вашите отношения?

Еркан: Няма още една година от началото на нашите отношения. Всичко с времето си. Ние не знаем, какво ще ни поднесе съдбата. Но на този етап нямаме никакви проблеми. Много сме щастливи, с удоволствие прекарваме времето си заедно. Споделяме проблемите си, заедно се смеем, заедно преживяваме огорченията.
Сега при нас всичко е чудесно и да се говори за бъдещето още е рано.

Г-жо Хазал, Вие много бързо влязохте в тази област, имате прекрасно излъчване (енергия) и намерихте своято любов. Какви са вашите очаквания за бъдещето?

Хазал: Първите 5-6 месеца, когато започнах снимките на сериала, аз постоянно повтарях, че искам да се върна в Измир. Всъщност дълбоко в душата си чувствах, че ми липсва живота, който водех там. Но после преодолях този момент. Но в началото не можех да се примиря. Като че ли това за мен беше един временен период, който ще мине, все едно съм отишла на лагер и скоро ще се върна. Сега вече се примирих. Живея в Истанбул, работя тук. На този етап животът ми влезе в релси. Тъй като всичко се случва много бързо, нямам време за преминаване на обучение - нито курсове по дикция и изработване на речта, нито уроци по пеене, нито уроци по постановка на гласа, нито по актьорско майсторство, нищо. Но обучението е задължително, тъй като е необходимо актьорът да е уверен в себе си. Аз мога да получа друга роля в друг проект. Вече 1,5 години играя ролята на Зехра. Вярвам, че изпълнявам ролята на Зехра достатъчно уверено. Тъй като познавам Зехра, знам как тя ще реагира, какво ще направи. Ние разбира се, имаме време да опознаем нашите герои. И тъй като аз бях нова, този период за мен продължи малко повече. Но сега, независимо дали ще продължа да се снимам в този или друг проект, смятам, че трябва задължително да продължавам да се обучавам. Чувствам се неподготвена. Може би това не се забелязва много. Може би ви харесва, когато гледате, но аз дълбоко в душата си чувствам, че съм неподготвена. И затова трябва да получавам нужното образование. Първо, заради собствената си увереност, за да постигна това, което искам. Защото на този етап, искам да продължа да се занимавам с тази работа. И след като ще продължа да се занимавам с това, трябва да направя всичко, което е нужно. Аз изучих математиката в тази работа, т. е. това, което става пред камерата. Както вече казах, актьорското майсторство усъвършенствам благодарение на Зехра. Сега мога да получа абсолютно противоположна роля или нещо абсолютно различно. В такъв случай не искам да губя кураж.

Еркан: Образованието наистина е много важно. Но и практиката също е много важна. Тоест, не може без тези два основни фактора. Когато имаш необходимото обучение и излезеш на сцената, знаеш теорията, но как стават нещата на практика ти не знаеш. Можеш да се научиш на практика. Това може да се нарече школа. Да се ​​намирате пред камерата, да бъдете на екрана, да заснемате всеки ден нова серия, да работите с различни режиьори, това също е част от обучението. Както карането на кола ...

Всички знаменитости имат фенове. Вие също имате огромно количество фенове, но вашите се различават от другите. Те са много активни и много привързани към вас. Ще ни разкажете ли нещо за това?

Еркан: Ние навсякъде говорим за това и пред екраните сме казвали. Имаме специален диалог с нашите фенове. Те наистина ни смятат за част от своето семейство. Младите виждат в мен брат, майките и бащите виждат в мен син. Има хора, които идват на снимачната площадка и държат много малки деца в ръцете си, или със своите съпрузи. Ние много ценим всички. Те са почувствали нашата химия, енергията и нашето топло отношение към тях. Ние ги смятаме за част от нашето семейство, както и те нас. Радваме се, че се получава така!

Хазал: Аз мисля, че този сериал получи голям тласък, благодарение на искреността. Искреността по време на снимките, искреността по отношение на феновете, искреността между феновете ... Нашите фенове създадоха обща национална група в Whatsapp. Те са от различни градове и там общуват, уговарят се и се срещат на определени места. Може би ние сме причина за това. Но ние знаем, че са създали много дружески отношения.

Еркан: Понякога, по време на нашите включвания на живо, питат кои са любимите ни ястия. Аз казвам, че обичам лозови сарми, зелеви сарми. И по време на нашите почивки виждаме, че идват хора и ни носят лозови сарми, баници, баклави, кафе, дори фъстъци, всичко премислено до детайли. Тези дни една жена, наш фен пристигнала от Германия. Те толкова внимателно ни гледат ..., държеше в ръцете си една тетрадка, искаше да поздрави някого. Отвори тетрадката и видях, че там са написани имената на всички, от сценариста до режисьора, тя беше готова да се срещне с тях. Не знам, може би искаше да променят нещо в сценария, или да повлияе на това. Друга жена, наш фен искаше първо да се снима с мен, купила си билет и пристигнала от Америка. Има хора, които пристигат от Германия, Азербайджан. Феновете са толкова силни, че оказват невероятен натиск на тв канала, на нас, и на продуцентите. Стараят се да станат причина за нещо прекрасно и за нас, и за себе си. Тоест, аз мисля, че нашите фенове оказват голямо влияние върху доста неща.

А Вие имате ли някакви странни случки с фенове, г-жо Хазал?

Хазал: Понякога се случват смешни ситуации. Аз много ги обичам всички, някои са много мили. Понякога ние снимаме на други места, например в Бейкоз или например по крайбрежието на Картал. Веднъж, по време на снимките, при мен дойдоха мъж и жена и помолиха да се снимат с мен. След тях дойде друг мъж и помоли да се снима с мен. Той нямаше телефон, поиска от някой, направихме снимка и той си тръгна. И сега, има снимка с мен някъде, но никой не знае къде. Случват се такива смешни неща.

Еркан: Тези дни пристигна един човек от Мардин. Той каза, че много ни обича, искал да се включа в директно видео. Когато звънихме, видяхме 50-60 човека. Те бяха сложили огромен телевизор, за да гледат заедно сериала с видеопроектор.
Превод: Гали
ЕРКАН МЕРИЧ и ХАЗАЛ СУБАШЪ в предаването на МЕСУТ ЯР и в други телевизионни репортажи






АРХИВ: ТЕМА 1  ТЕМА 2 ТЕМА 3 ТЕМА 4 ТЕМА 5 ТЕМА 6 ТЕМА 7


Добре дошли в темата!

# 1
  • Мнения: 1 107
ЛУЧИЯ ![

ТЕМАТА Е

Нека я изпишем с хубави новини , приятни емоции и интересни проекти за Хазал и Еркан!!



            За това,че ни заразва с Новата тема! В

Последна редакция: пн, 01 юли 2019, 01:05 от 12345ds

# 2
  • Мнения: 28 009
Добро утро!
Вера, благодаря ти! bouquet Не успях да разделя Хазал и Еркан Sad Дано дочакаме добри новини в новата тема! Praynig







Това клипче с Хазал се появи снощи. Прибрала се е у дома.

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1145437504960684032/pu/vid/ … SUjHfW.mp4?tag=10

# 3
  • Мнения: 185
ЛУЧИЯ, благодаря за красотата, която си сътворила.  newsm10
Нов месец, нова тема, нови надежди. Дано всичко да е прекрасно за любимците ни и за нас.

# 4
  • Мнения: 1 107
                     П Р Е В Е Т !
   На всички влизащи днес в темата моите пожелания за прекрасния месец юли!
Вълшебно лято за всички изпълнено с много емоции и любов!



Успешна Нова седмица! В

# 5
  • Мнения: 1 170
Сигурно са  си разделени...Какъв е смисъла да се крият? Няма договори да им пречат да се показват. Явно всеки е поел по своя собствен път. Еркан създава усещането за по-страдащ... Много им се радвах!

# 6
  • Мнения: 3 387
ilenkata, и аз съм на това мнение. Въобще, от публичното писмо на Еркан и мълчанието на Хазал смятам, че връщане назад няма.

# 7
  • Мнения: 978
И аз мисля като вас, а и мине предостатъчно време, за да премислят и осмислят, да преодолеят проблемите си и да са отново заедно. Няма смисъл да се крият, ако това е така.

А Еркан и на мен ми изглежда като единствения страдащ, всъщност и че му е трудно без нея.

# 8
  • Мнения: 1 107
               Привет на всички споделили мнението си днес!
Аз също си мисля,че са разделени,но все още  имам  някаква надежда въпреки,че
оптимизмът ми с всеки ден намалява.Не упреквам никого,но по мое убеждение
Хазал  е с по-силни чувства.Когато след раздялата Еркан изчисти всичко свързано
с тях в профила си и публикува писмото ,едва  тогава тя премахна общите снимки,
но продължи да публикува такива ,които са свързани с него/от дома му и местата,където
са били щастливи/Тя пое всички упреци ,отказа се от себе си в името на голямата и
любов към него .Та тя,ако бе написала в мрежите само няколко думи,че( са разделени и това
е тяхно решение,)вината щеше да е поделена от двамата,но не го направи  от обич/поне за мен/
Еркан малко ме обърка напоследък с поведението си.Дори под формата на шега спаси Ханде
от сплетни и клюки,а не го направи след писмото си,а остана безучастен към злобата срещу Хазал.
Трябваха само няколко думи((Спрете!Всичко е минало,не обиждайте)) Това,което започна
да публикува  подхранваше "доброжелателите" и ,а когато ни показваше,че е щастлив,някои го
тълкуваха,като  правилно решение тя да не е в живота му.Боли ме за несправедливостта към
нея.Всеки  си пише каквото си иска без да се замисли дори и това,че обиждат Еркан--та тя е
била негов избор,/ видите ли тя има всички лоши човешки качества /а той продължава да
страда за нея.Еркан  все още е объркан и несигурен,защото не получава роля в  някакъв проект.
Мечтата им беше да вървят и двамата по общ път,но му се наложи да се занимава с друго и,ако
продължи с бизнес,пътищата им окончателно се разминават.Еркан дълго се готви за да си създаде
име като артист и мястото му е на екрана.Това го искаме всички и това може да спаси любовта им
родена в общия им път на снимачната площадка!Предстоят много кастинги и дано този път шансът
бъде с него, да имаме удоволствието да се наслаждаваме и обсъждаме участието му в някой проект!
Искрено му пожелавам да получи желаната от него роля,пътят им да стане общ и най вече ХазЕр отново
да се възроди !И двамата ,моите любимци ,заслужават да бъдат щастливи!!






Допълвам се с това,което прочетох преди малко.Езги и Каан са излезли със заямление,
че обвиненията в соц мрежите и медиите за развода им са съвършенно необосновани!
Не знам дали това е истински профил или фенски.


Последна редакция: вт, 02 юли 2019, 18:31 от 12345ds

# 9
  • Мнения: 185
Ние знаехме, че Хазал няма нищо общо с развода на Каан. Но някой искаше да попречи на кариерата й. Клиповете, които пуска Фатош недвусмислено говорят, че Хазал и Еркан са се събрали отново. Който може да види профила на Илкер и там има подсказка за това. И след тази новина Фатош е пуснала клип с танци на песента Распутин на Бони М

Последна редакция: вт, 02 юли 2019, 19:17 от Qnchetomi

# 10
  • Мнения: 28 009
Привет!
Това са трите клипа от Фатош от последните два дни.

"Oysa sadece 23 saniye... Bayıldım"

https://scontent.cdninstagram.com/vp/598b384bb03413debc009d672bd … .cdninstagram.com

"hey gidi gençlik, hey gidi günler hey diyenleri alalım.Old times:)"

https://scontent.cdninstagram.com/vp/1755859c2f4595ebb717193d727 … .cdninstagram.com

Само емотикони ☕🐾💙💃🐾

https://scontent.cdninstagram.com/vp/f512e59557818d524d6cc6a1d67 … .cdninstagram.com

Два броя Илкер следя в ИГ, не забелязах никакви подсказки, свързани с Еркан.

https://www.instagram.com/ilkerbilgi/

https://www.instagram.com/ilkerfndk/


Цитат на: vk
Эзги Эйюбоглу и Каан Йылдырым в совместном заявлении опровергли слухи о том, что причиной их развода стала измена одной из сторон. Бывшие супруги заявили, что они по-прежнему остаются друзьями и попросили уважать их личную жизнь

# 11
  • Мнения: 185
Май имаме предложение. Ойку е снимала ръцете на Хазал, но нещо не мога да ги покажа. На дясната ръка има пръстен.

# 12
  • Мнения: 28 009
Аз освен пържените картофи и бирата, друго не видях hahaha

# 13
  • Мнения: 185
Много ясно се вижда пръстена на дясната  ръка. И ни го показват нарочно

# 14
  • Мнения: 28 009
Янче, вижда се, но нали знаеш - всеки си има приоритети smokeuu cheers eat Joy

Последна редакция: ср, 03 юли 2019, 06:40 от LU4IQ

Общи условия

Активация на акаунт