Априлски бебета 2019 - Тема 2

  • 25 497
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • София, България
  • Мнения: 3 550
Честита Коледа! Бъдете здрави и щастливи и вие и семействата ви Heart

Явор яде всичко, каквото му дам. Simple Smile

Grahchee, в София много често си правихме срещи. Писах тук няколко пъти, интерес нямаше и аз спрях Blush вече не се виждаме. Много е студено.

# 721
  • Мнения: 685
Аз бих искала да ви видя, но нямам възможност понеже не съм от София. Колкото до моите момчета от седмица и отгоре съм в един ужас нито денем нито нощем спят(само по 10 мин.) и това е от както свекърва ми идва. Единия се къса да реве от нея и не я иска тя насила го стиска, целува... Все се карам.. Викам и дай ми го не ми го дава беше за 3 дена (23,24,25) и от тогава децата не спят, незнам какво да ги правя, а аз вече съм като парцал. Sad почнах да си мисля да не ги е урочасала. Другото което е на всичкото отгоре малкия е болен, червено гърло, кашля че и другия зарази. Страшни празници караме ние. Ехх оплаках ви се сега ви оставям весело посрещане на новата година и много целувки на малките.

# 722
  • Мнения: 844
Аз на моя му гася клечки и помага, ще еазпитам но мисля, че за стрес нещо сладичко (дори и еднократни като за мъничета) се даваше.

# 723
  • Мнения: 775
Весела Коледа, мамчета! Бъдете здрави и щастливи!
Наталия, аз не съм суеверна, не вярвам в гледачки, баячки и всякакви от този род, но вярвам в енергията на хората. Просто има такива хора - негативни, с лоша енергия, които те зареждат отрицателно. Още, когато беше на 1 месец, дойде на гости една роднина от страна на мъжа ми, много неприятен човек, много негативна... малкия след това няколко дни беше много изнервен, не искаше да спи и много плачеше. Бях сигурна, че е заради нея. До скоро не давах малкия почти никой да го гушка, а тя нахална - “дай да го гушкам”, аз “няма проблеми, добре си е в мен”(нормалните хора ще се усетят, че не искам да го давам. Еййй, изчака да го сложа на дивана, баба му беше до него и веднага се цопна и започна малкото да нервничи, веднага си го взех, разплака се малчото и тя “май при мен му беше по-добре”. Ауууу, завря ми кръвта. Тогава се зарекох, че го вижда за последно и без това живеем в различни градове. Накрая му измих очите, успокои се, не знам дали просто не мина време(аз нали за всичко намирам логично обяснение) Та пробвай с нещо, с миене не очичките, или каквото Vivru ти е написала. Дано малките да се успокоят

# 724
  • Мнения: 685
Оххх даноо всичко правя, че няма никакво спане, добре само че съм при майка ми тя готви, чисти аз ако пусна една пералня ще е нещо Велико. Никъде не мога да мръдна даже и до тоалетна🙁Тя и на мен ми се струва негативен човек и просто не я харесват и плачат от нея.Явно децата си усещат.

# 725
  • Мнения: 844
pipi, с право ти е завряла кръвта... Такива неприятни и нагли на всичкото отгоре най-много ги харесвам.... Наталия, моя напоследък също е неспокоен и му давам дентокинд на мама натура. Поне са билки

# 726
  • Варна
  • Мнения: 256
Честита 2020 година момичета, бъдете много здрави, щастливи моменти с малките човечета, близки и приятели!
  Не се впрягайте, връзката майка - дете е силна, ако вие се напрягате и дразните от някой дори и най-близкия до вас да ви накриви с поведение, реплика или просто самия факт, че лицето ви е неприятно, е нормално и детето да се изнерви. Бъдете усмихнати, радвайте се на все още спокойствието, колкото и да изглежда, че не можем,, да мръднем". Като проходят, като порастнат...абе все си виках какво ми говорят,, голямо дете, големи грижи.. Ами така си е😊Но това е живота, шарен е. Да ви е мирна годината, в любов и уважение с половинката, постигане на цели и мечти, но най-вече Здраве 😊🥂.

# 727
  • Мнения: 474
Честита Нова Година момичета и сладки бебчета. Много здраве, късмет и безброй щастливи мигове желая.
При нас сагата с отказа на храна продължава. Вече се изчерпвам какво да предлагам за да хапне. Аз съм болна с ужасна хрема, кашлица и болно гърло.

# 728
  • Г. О.
  • Мнения: 1 705
Честита 2020-та година! Бъдете здрави, щастливи и нека късметът е с вас! Дано да бъде мирна и спокойна за всички:)

# 729
  • Мнения: 685
Честита Нова Година, мамчета желая ви здраве, защото то е най важното на вас и цялото ви семейство, щастие и всичко каквото си пожелаете да имате през новата година да е ваше.💓💓💓😘😘😘

# 730
  • София, България
  • Мнения: 3 550
За много години, момичета! Nature Sparkler Бъдете много щастливи и ви пожелавам най-прекрасната пълна година с малките човечета!

С настъпването на новата година пускам и новата тема. Дано я изпишем само с положителни постове  Blue Heart

АПРИЛСКИ БЕБЕТА 2019 - ТЕМА 3

Общи условия

Активация на акаунт