Лунна диета, тема 3

  • 43 110
  • 748
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 3 448
Миналия път се справих на поправителния Blush.
Днес цял ден на вода карах и сега хапнах зелена салата с лимон. Броя го успешно.
Очертава се утре чак вечерта да хапна- дано не съм освирепяла от глад и да изям света...

# 211
  • Мнения: 111
Ха, добрютро! Grinning Отчет - новолунуване успешно! Bowtie

# 212
  • Мнения: 2 232
Аз вечерта вече прегреших с една супа от коприва, но за сметка на това направих 2 тренировки, та не съм толкова гузна Grinning

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 10:17 от bl00dflowerz

# 213
  • Мнения: 14 817
И аз успях. От 24 вечерта до сега съм на кафе, вода и чай. Вссе още даже не съм гладна

# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 1 369
И аз се отчитам с успех.

# 215
  • София
  • Мнения: 736
Чета в темата, че хубави дневни резултати след фазите постигате, но защо никой не пише дали има дълготрайни такива?  Една позната се похнали с -18 кг за 4 месеца, но моят неголям опит с лунуването показва, че бързо си връщам сваленото и отслабване реално няма. Как е при вас?

# 216
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 250
Да и аз съм любопитна. Ако я правя няколко месеца редовно ще сваля ли килограми без да ги връщам по-дълго време?

# 217
  • Мнения: 14 817
Преди години с тази диета свалих около 22 килограма за 1 година. Сваля се бавно, в началото имаш чувството че нищо няма да стане. Сега пак я започнах. За януари съм - 2 кг.

# 218
  • Мнения: 3 985
Здравейте,може би е коментирано ще ме извините 🙏
През коя фаза сте забелязали, че отслабвате най-много ?

# 219
  • Мнения: X
Дали ще задържите сваленото зависи само от начина, по който се храните дългосрочно. Методът с гладуване един ден в седмицата или в месеца не предполага йойо, ама то к не може вафли и кроасани и олеле качих.

# 220
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
На пълнолуние 🌕 съм имала най-добри резултати..

# 221
  • Мнения: 111
Здравейте,може би е коментирано ще ме извините 🙏
През коя фаза сте забелязали, че отслабвате най-много ?
На пълнолуние и понякога на новолуние

# 222
  • София
  • Мнения: 2 429
Момичета, лунувате ли? Нали не съм се объркала?

# 223
  • Мнения: 382
Аз лунувам днес 🌕

# 224
  • Русе
  • Мнения: 499
За първи път се включвам, надявам се да  е успешно. Имам да свалям 5кг, след раждане на близнаци. Мина вече 1 година и от 25 кг качени ми останаха тези, но буксувам от 3-4 месеца... Мечтая си за 56-57кг, надявам се за месец два да ги достигна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт