Лунна диета, тема 3

  • 43 218
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 477
Втори ден на диня (направо блестя отвътре)... И така до утре вечер...

# 46
  • Мнения: 12 473
3 дни на вода и чай. - 2 кг
И аз светя, много съм доволна..🙏

# 47
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
и аз два дни вода и кафе Simple Smile не съм се теглила

# 48
  • София
  • Мнения: 2 434
Два дни на ориз, един ден на вода и сок -2 кг. Чувствам се лека и ефирна ..... дори не ми се яде...

# 49
  • Мнения: 111
Някой днес? Аз имам спешна нужда от прочистване, кожата ми направо ми го крещи в момента. 😷Та съм си харесала едно цвекло и едни лимони и ще се правя на много грижеща се за тялото си 😁

# 50
  • София
  • Мнения: 3 477
Засега съм тук и удържам (пак на диня).

# 51
  • На морето!
  • Мнения: 5 754
Засега съм тук и удържам (пак на диня).
Не искам да те разочаровам, но динята има изключително много захар и няма как да си я пишеш към лунуването. По-добре на домати и краставици, отколкото на диня Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 11 554
По време на лунната са разрешени плодови сокове, а динята си е точно това, няма са затрудни тялото с храносмилане. Естествено, че само на вода човек има повече резултати, но и на диня би трябвало да има, ако няма нетолерантност към нея.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 477
Засега съм тук и удържам (пак на диня).
Не искам да те разочаровам, но динята има изключително много захар и няма как да си я пишеш към лунуването. По-добре на домати и краставици, отколкото на диня Simple Smile

Аз не отслабвам- разтоварващо и пречистващо е лунуването ми.
И го правя от далечната 2007 г (с няколко почивки от няколко месеца).
 🍉 е от най- подходящите  плодове за лунуване през лятото.

# 54
  • Мнения: 111
Хелоу! Аз днес ще го карам лежерно, твърде гладна съм нещо от сутринта и няма да издържа само на течности, та ще съм на зеленчук (основни домашни домати и доматен сок в умерени количества). Simple Smile

# 55
  • Мнения: 2 113
Засега съм тук и удържам (пак на диня).
Не искам да те разочаровам, но динята има изключително много захар и няма как да си я пишеш към лунуването. По-добре на домати и краставици, отколкото на диня Simple Smile

Захар няма, има плодови захари, които са съвсем друго нещо и природата ги поднася в комбинация с други вещества, които правят динята прекрасен летен плод за вталяване.

# 56
  • София
  • Мнения: 3 477
Няма ли ентусиасти днес?!
Аз започнах от сутринта, засега карам на вода и 2 кафета. Предизвикателство си е на днешния празник 😄

Честит празник!
И честито на именниците! 🌷💐

# 57
  • Мнения: X
И аз лунувам, защото днес имам подходящата "муза" за целта Grinning Започнах снощи, ще съм на кафе и вода.

# 58
  • На морето!
  • Мнения: 5 754
И аз съм в играта он 15:30 до утре 15:30. Пълнолунието винаги ми е по-лесно от новолуние, но ще видим утре как ще завърша.

# 59
  • Мнения: 4 572
И аз съм тук - на чай мента и вода!

Общи условия

Активация на акаунт