Моля, помогнете да спася детето си!

  • 325 500
  • 2 549
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 3 867
Не мога да опиша радостта си. Просто не мога. Деси, Джони, прегръщам ви от цялото ди сърце.

Момичета, феи, велики сте!!!

# 1 411
  • Мнения: 267
И аз от вчера толкова много се вълнувам...мислих мислих какво да кажа и пак не го измислих. Безмълвна съм пред силите на Джони и майка му. Господ да ви помага, да се възстанови бързо и да остане зад гърба ви. Щастлива съм от развитието! Живот и здраве Баба Марта да му закичи най-голямата мартеничка да порасне здрав и силен!

# 1 412
  • Мнения: 5 321
Много се радвам, За една детска усмивка си струва да се събужда човек сутрин. Нищо по-важно няма от бъдещето на децата.  Щастлива съм, че един малък човек  си извоюва  право на  бъдеще!! Поздрави за борбената му майка - нейната сила е катализатора на здравето му!!!

# 1 413
  • Мнения: 4 270
Скъпи приятели, Феи, Вълшебници и прочие Чудотворци, пускайте вълшебните палци!
Джони, нашият малък герой, няма да има нужда от нов шънт!!!!!! Справя се сам засега! Не знам никакви подробности, изследванията са били дълги и не много приятни за него, та плаче сега и Деси не може да пише, с две думи каза само най- чаканата новина!
Когато знаем как ще протече лечението и рехабилитацията и всички финансови подробности ще пишем! Ще има още много път до пълно оздравяване, но най- гоямата крачка е направена!
Сега ще празнуваме:) Всички! Защото заради всички ви, заради добротата и помощта ви, това дете получи шанс на два пъти!
Благодарим ви! Нека доброто се върне стократно към вас и семействата ви!
Бъдете здрави!
Една детска усмивка  грее, защото много хора се погрижиха за това! Заедно успяхме!
Настръхнах, плача от радост. За тези невероятни очички и усмивка, всяка помощ, чакане и молби си заслужават!
Джони, малък мъж, толкова си смел, толкова си силен, дори представа нямаш! Бъди жив и здрав, много щастлив и от сърце ти пожелавам лошото да те забрави!
Деси, Hug
Момичета, респект!

# 1 414
  • Мнения: 3 608
На мен пък ми прави впечатление(добро)как от Хелпкарма си правят труда да ти изпратят мейл с благодарности.В този ред на мисли каква ще крайната цена за доплащане знае ли се вече?Ще се прибират ли скоро за Бг?Новини за малкия?

# 1 415
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
И аз сега получих съобщение от Хелп карма, че парите по кампанията са събрани.
А кога ще има яснота дали и колко пари ще трябват още?

# 1 416
  • Мнения: 8 227
И аз също получих съобщение ,че парите са събрани.
Колко е оставащата сума?

# 1 417
  • София
  • Мнения: 11 977
А колко съобщения получихте?
Аз имам 2. Не знам дали е грешка или е според броя преведени суми.

# 1 418
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 392
За всеки превод поотделно.

# 1 419
  • Мнения: 8 929
И аз имам мейл.
Ще стигнат ли тези пари?

# 1 420
  • София
  • Мнения: 1 869
Здравейте, феи! Simple Smile Май това е новият ни никнейм Simple Smile
Аз пристигам отново да се изявя в ролята на човека с калкулатора Simple Smile и да обясня с няколко думи какво се случи със събраните пари.
Първо колко се събраха, в сметката последната наличност е тази:
Скрит текст:

В ХелпКарма събрахме общо 19054 евро. Знам, че сумата, която се показва там е объркваща, защото  е  с натрупване от началото на кампанията, затова тук ви пиша чистата сума, след приспадането на таксите на платформата.
Към болницата бяха преведени 18564 евро (можете да ги видите в секция Трансфери в кампанията, само че сумите включват и таксата на ХелпКарма, както и банковите такси и поради това е по-висока). Прилагам 2-та суифта от преводите към болницата:
Скрит текст:


Добрите новини за Джони Heart означават, че тази сума няма да се ползва цялата, защото нов шънт няма да се слага. От болницата ще върнат разликата към ХелпКарма в рамките на 10 до 14 работни дни.
Деси реши, а и ние напълно я подкрепяме, да подкрепим с тази сума друго дете в нужда, на което да пожелаем успеха на Джони и да предадем мъничко магия за добро здраве Heart
За жалост още не мога да ви цитирам точната сума, която ще върнат от болницата, защото една част от парите се губят в такси, още не знаем и финалната сума, която ще ни таксуват за престоя на Джони, но по предварителна информация тя е около 10000-11000 евро (ще прикача фактура щом получим). Което значи, че ако всичко се запази така трябва да ни възстановят към 7 000 евро, които да помогнат на друга малка душа в нужда! Heart Не можем да помогнем на всички, колкото и да ни се иска, но заедно с Деси ще се спрем на кампания, на която да ги преведем и ще пишем тук! Heart


От сметката до момента са платени самолетните билети на Джони и мама и престоя им в хотела до болницата за наблюдение, както и текущите нужди по време на престоя.
За да подсигурим бъдещото лечение на нашия малък синеок приятел Simple Smile засега мислим да оставим останалите пари от сметката на разположение на Деси и Джони. Една негова контрола с включен ЯМР, упойки, път, престой излиза около 3000 евро, а е изключително важно състоянието му да се проследява. Необходимо е отново да започне рехабилитация сега, когато всичко е наред, да се срещне с детски психиатър и невролог, за да може възстановяването му да върви с големи крачки напред Heart Затова мислим, че тези по-малко от 7000 евро ще са му нужни като, разбира се, периодично ще ни радва с усмихнати снимки, първи думимчки, много бели Simple Smile и добри новини от контроли Simple Smile
Все пак моля всеки да сподели дали е съгласен с това, защото не искаме никой да се чувства подведен по някакъв начин. Не бихме погледнали с лошо око на никое мнение и смятаме, че всеки един, отделил малко от своето да помогне на Джони и с това зачислил се към неговото семейство Heart има право да ни помогне във взимането на тези решения. За жалост, осъзнаваме, че няма как да се допитаме до всички, най-малкото не всички четат тук, но ще се радвам на вашите мнения.
Извинявам се за дългия роман, но много обичам всичко да ми е подредено и обяснено Simple Smile  Ако някой има някакви въпроси по сметки, пари, документи съм насреща, ще отговоря при първа възможност.

ПП: една снимка бонус Simple Smile Джони се прибира утре вкъщи, засега си хапва и му отшумяват оплакванията Heart Готов е за бели Heart

# 1 421
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 016
Аз съм за. В хелпкарма има много нуждаещи се Confused
За парите по сметката, ако Деси има нужда от още, нека да каже, защото разходите са доста солени. Аз съм готова да преведа още ако има нужда!
Щом се усмихва, значи всичко е точно!

# 1 422
  • Мнения: 6 430
Благодаря сърдечно на Мередит, Жаки, Хър и цялата банда сърцати дами, които се обединиха и свършиха толкова страхотна работа, за да оздравее Джони. Благодаря и на всички съпричастни, дарители и съмишленици,  нека направеното добро ви се върне умножено по много!

# 1 423
  • Мнения: 630
Всъщност се очаква да останат пари и от Хелпкарма и от сметката, правилно ли съм разбрала?
Не знам как стои въпросът с парите от Хелпкарма, те там ли остават, на Деси ли се превеждат, но аз нямам против тя да задържи някаква сума и от тях, ако мисли, че тези от сметката няма да стигнат за рехабилитацията. Все пак сме ги събрали за Джони за пълното му оздравяване. Останалото пак може са се преведе на друго детенце в нужда.
Изобщо това дълго словоизлияние идва да каже, че аз съм сигурна, че парите ще се използват по най-добрия начин и съм съгласна с каквото прецените за най-добро.

Лек полет на Джони и Деси към дома 🤗

# 1 424
  • Мнения: 18 497
Не аз събрах парите ,но съм под сълзливи емоции ощеи  пожелавам на Джони да продължава да побеждава  навсякъде и във всичко!
Съветвам да не бързате  и  да решавате точно навреме всички неща.Освен ако трябва да се ликвидира сметката в хелпкарма, задръжте известно време да е сигурно и необратимо положението.
Вие си знаете, но без бързане да става.

Общи условия

Активация на акаунт