Питане относно прием в детска градина

  • 1 570
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте!

Сина ми е на 4 месеца, но ще се местим до година-две в София и отсега разучавам за приема.

В инф.сайт пише "Постоянен или настоящ адрес на територията на Столична община на поне единия от родителите" като критерий.
1. Таткото е с постоянен адрес в София, но аз не. Това означава ли, че няма нужда и аз да си сменям адреса предварително ? (Защото си мислех отсега да го направя)
2. Ако и моя постоянен адрес е в София, имаме ли по-голям шанс или няма никакво значение?
3. Другият ми въпрос е, за да важи това по-горе, трябва ли да имаме сключен брак с бащата?

Може да ви се сторят глупави въпросите ми, но искам да съм максимално информирана. Благодаря ви предварително! Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 6 149
1. Таткото е с постоянен адрес в София, но аз не. Това означава ли, че няма нужда и аз да си сменям адреса предварително ? (Защото си мислех отсега да го направя) Използва се само един адрес
2. Ако и моя постоянен адрес е в София, имаме ли по-голям шанс или няма никакво значение?  Няма никакво значение
3. Другият ми въпрос е, за да важи това по-горе, трябва ли да имаме сключен брак с бащата? Брака няма значение. Важно е какво пише в удостоверението за раждане на детето.

И това е към момента. От следващата година ще има и уседналост, а след две... никой не знае.

# 2
  • Мнения: 34
1. Таткото е с постоянен адрес в София, но аз не. Това означава ли, че няма нужда и аз да си сменям адреса предварително ? (Защото си мислех отсега да го направя) Използва се само един адрес
2. Ако и моя постоянен адрес е в София, имаме ли по-голям шанс или няма никакво значение?  Няма никакво значение
3. Другият ми въпрос е, за да важи това по-горе, трябва ли да имаме сключен брак с бащата? Брака няма значение. Важно е какво пише в удостоверението за раждане на детето.

И това е към момента. От следващата година ще има и уседналост, а след две... никой не знае.

Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт