Картите на Мадам Ленорман ( 14 тема)

  • 21 060
  • 758
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 20


Инициалите са ми Т.Н.М.

Ще успея ли да преговарям с някоя банка за консолидация на неизгодни задължения,които ми съсипват живота,на по-ниска лихва ,ще вляза ли в близко бъдеще в релси и нормален ритъм по отношение на финансовия ад в който се пържа ?Weary
Изтеглих ви
Ключ, риби, къща
По тези карти би трябвало да успеете, до колко скоро обаче не знам, защото са бавни. Мисля, че ще успеете да обедините задълженията си.
Нека се включат и по вещите, аз само уча и не искам да ви подвеждам

# 736
  • Мнения: 20
Имам една молба за изтегляне на карти(моите излизат много проективни)
 
Какво цели бившият ми съпруг с това поведение

Още често комуникираме, но той е много тих, срамежлив, интровертен, няма друга връзка, споделя с мен за това,но всячески избягва да ме види на живо(пазя личното му пространство и не се натрапвам), а днес се записа на семинар, в който и аз  участвам и който е  10 дни.

Ще съм благодарна, ако някой изтегли карти.

# 737
  • Мнения: X
Имам една молба за изтегляне на карти(моите излизат много проективни)
 
Какво цели бившият ми съпруг с това поведение

Още често комуникираме, но той е много тих, срамежлив, интровертен, няма друга връзка, споделя с мен за това,но всячески избягва да ме види на живо(пазя личното му пространство и не се натрапвам), а днес се записа на семинар, в който и аз  участвам и който е  10 дни.

Ще съм благодарна, ако някой изтегли карти.
 Според мен има чувства и иска да възроди отношенията Ви. Иска да живеете отново заедно.

Имам имот, който искам да продам. Може ли някой да ми тегли.
Ще успея ли да продам къщата до 6 м?
Днес я пуснах в сайт за обяви.
Благодаря.

# 738
  • Мнения: 32
Здравейте,
Ако може и аз да задам един въпрос. Имам желание да сменя работата си- искам да работя на точно определено място. Въпросът ми е да очаквам ли позитивно развитие в следващите три месеца?
Предварително Благодаря!

# 739
  • Мнения: 20
Имам една молба за изтегляне на карти(моите излизат много проективни)
 
Какво цели бившият ми съпруг с това поведение
Ще съм благодарна, ако някой изтегли карти.
 Според мен има чувства и иска да възроди отношенията Ви. Иска да живеете отново заедно.

Имам имот, който искам да продам. Може ли някой да ми тегли.
Ще успея ли да продам къщата до 6 м?
Днес я пуснах в сайт за обяви.
Благодаря.
Изтеглих щъркели/кръст/мишки
Според мен ще има доста огледи и запитвания, но до продажба ще се стигне на по късен етап от 6те месеца,защото доста от желаещите ще се опитват да подбият цената.

# 740
  • Мнения: X
Имам една молба за изтегляне на карти(моите излизат много проективни)
 
Какво цели бившият ми съпруг с това поведение
Ще съм благодарна, ако някой изтегли карти.
 Според мен има чувства и иска да възроди отношенията Ви. Иска да живеете отново заедно.

Имам имот, който искам да продам. Може ли някой да ми тегли.
Ще успея ли да продам къщата до 6 м?
Днес я пуснах в сайт за обяви.
Благодаря.
Изтеглих щъркели/кръст/мишки
Според мен ще има доста огледи и запитвания, но до продажба ще се стигне на по късен етап от 6те месеца,защото доста от желаещите ще се опитват да подбият цената.
  благодаря. Теглих си мои карти ще успея ли да я продам до 6 м? Риби, къща, луна, сърце, градина.

# 741
  • Мнения: 2 725
Имам питане относно покупка на жилище, дали ще ни отпусне ипотечен кредит избраната от нас банка, защото към момента има забавяне заради документи и не е ясно?
Благодаря предварително.

# 742
  • Мнения: 20
Имам питане относно покупка на жилище, дали ще ни отпусне ипотечен кредит избраната от нас банка, защото към момента има забавяне заради документи и не е ясно?
Благодаря предварително.
Луна, кула, пръстен
Ще се пробвам, но се уча

Мисля пе с луната, ще ви изискват още документи, за доказване на финансова стабилност, не всичко е изискано към момента. Ще ви се вижда безкрайно въртене в кръг, без напредък, но сте мотивирани да ви отпуснат кредит
Според мен ще ви отпуснат, но след ходене по мъките за дребни документални спънки

# 743
  • Мнения: 2 725
Много благодаря!
Ще дам обратна връзка съвсем скоро.
За сега сме в застрой, наистина имам чувството, че ни изскачат постоянно някакви малки спънки и все нещо друго искат като документация. Имам чувството, че няма никакво развитие, а нямам търпение вече да се задвижат.

# 744
  • Мнения: 20
Предстои ми разговор с бившия ми съпруг, и се чудя как ще реагира като му съобщя, че след близо година, ще изкараме 10 дни заедно на събитието. Честно казано съм притеснена, познавайки го-способен е напълно да се самоизолира-целта ми не е да го стресирам  (прекъснахме брака като близки, той има огромна нужда от пространство сам, на практика не може да живее с друг, изключително фин човек)
Ако не съм нахална, ще съм благодарна някой да ми изтегли карти-как ще реагира Х, когато му кажа, че ще съм там?

# 745
  • Мнения: X
Предстои ми разговор с бившия ми съпруг, и се чудя как ще реагира като му съобщя, че след близо година, ще изкараме 10 дни заедно на събитието. Честно казано съм притеснена, познавайки го-способен е напълно да се самоизолира-целта ми не е да го стресирам  (прекъснахме брака като близки, той има огромна нужда от пространство сам, на практика не може да живее с друг, изключително фин човек)
Ако не съм нахална, ще съм благодарна някой да ми изтегли карти-как ще реагира Х, когато му кажа, че ще съм там?
Ще се почувства измамен. Възмижно е да имате интимни отношения тогава. А може и друго, което се сещам да има друга жена там, която да се намеси. Колежка , от вашия бранш.

# 746
  • Мнения: X
Опитвам се да продам мои лични вещи. Ще може ли някой да ми тегли карти дали ще ги продам до няколко дни.
Те са нови и неизползвани чанта и рокля.
Благодаря.

# 747
  • Мнения: 1 795
Здравейте,

на голямото ми дете предстоят изпити за кандидатстване в ново училище.
Моля, ако някой има възможност да изтегли карти, дали ще има положителен резултат от тези изпити.
Предварително благодаря Flowers Four Leaf Clover

# 748
  • Мнения: 116
Здравейте! Аз съм студентка и утре имам важен писмен изпит. Някой би ли погледнал дали ще го взема? Благодаря много предварително!

# 749
  • Мнения: 431
момичета искам да попитам кулата винаги ли значи разрив на отношения?

Общи условия

Активация на акаунт