Картите на Мадам Ленорман ( 14 тема)

  • 21 217
  • 758
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 122
Момичета, моля ви, изтеглете ми карти за един мъж Simple Smile Интересува ме какво ще покажат за бъдещето на отношенията ни.

# 721
  • Мнения: 2 475
Благодаря от сърце, dimana!
Все пак си изтеглила ключ и дом, а ние буквално от месеци чакаме ключа към имота. Благодаря ти!
Аз самата се уча на тези хубави карти, не винаги ги интерпретирам правилно, но сякаш успявам да напипам нещата.
Чета ги... още нещо, ако може. Тегля по три или по пет карти, много рядко правя голямата подредба, въпреки че е много подробна. Та въпроса ми е, някои освен тези пет карти от подредбата, дават и още две, казват им карти на цепене и обикновено започват с тях. Как се вадят те? И защо? Друг проблем ми са въпросите за тайминг, там обикновено тегля три карти, но понякога са много двузначни. И последно, не обичам много да гледам за взаимоотношения, не че не го правя де, но картите улавят само аспекти, например друга жена, а съм установила, че тя не винаги е съперница, често е шефка, приятелка само и т.н.
Объркано стана, но ми е приятно да обменяме опит.

# 722
  • Мнения: 2 744
Момичета, искам да помоля да ми изтеглите карти на въпроса дали февруари ще се задвижват нещата с кредита за покупка на жилище?

# 723
  • Мнения: 20
Elizabeth изтеглих облаци/ключ/котва/кула/дом.
Котвата за мен е стагнация, закотвен, някакви неясноти са изчистени - облаци/ключ, но нещата нямат продължаващо развитие ключ/котва, спрели сте някъде, фирма, или официалто учреждение спъват нещата.
По предния въпрос никой от нас не разгледа отношението на мъжа, какъвто беше същинския въпроса, всички направихме анализ на връзката)))) За мен той е несигурен в нея, тя му носи стрес и дискомфорт, нащрек е, внимава, търси и се лута напред назад.
Благодаря отново-Димана, чудесен анализ на същината на проблема
Елизабет изтеглих ви три карти
Ключ, градина, котва
Според мен ще има забавяне в пренасянето, макар да ви уверяват че нещата ще са в срок.
По ключа бих казала, че до месец ще се разбере какво е това забавяне и защо не може да се спази срока.
Котвата за мен е много бавна карта, и при липсата на забързваща я, дава продължителен резултат с отложено времево решение.

# 724
  • Мнения: 146
Elizabeth, след разбъркване колодата се дели на три купчинки, долната карта на всяка от тях е карта на цепене. Някои делят на две, въпрос на избор. Аз цепя на три, тези карти веднага ми дават основната идея.
Тайминга не ми е интересен, знам кои карти забавят, или забързват нещата, но никога не определям време като конкретика.
По отношение на жената, каквато и да е тя, има някакво отношение към проблема, което подсказват околните карти.
Друго, което използвам е сумиране, от него излиза допълнителна информация за една двойка карти, например.
Поглеждам и боите, всяка има определена насоченост, дали е любовна, кариера, проблеми, или финанси.

# 725
  • Мнения: 20
Здравейте отново
Поканена съм на сериозно събитие в Азия, през лятото(не е свързано с работа, нито любов ). Важно пътуване, свързано с разходи, на които финансово и времево мога да издържа. Все пак имам колебания, относно резултата и се чудя да се включа ли

Ако не е нахално дали може някоя дама да ми изтегли - ще пътувам ли по поканата до Азия

# 726
  • Мнения: 2 475
Благодаря, момичета!
Не обичам да заливам хората със събития от живота си. Но този апартамент е сякаш загубена кауза. От септември го чакаме! И все изниква нещо, и не можем да приключим. Давам си срок две седмици и ще се откажа.
Да, ще се откажа!
И навсякъде, където мога, ще напиша най - неприятните препоръки на въпросните моргидж адвайзъри и адвокати!
Наистина нямам нерви!
Извинявайте за спама.

# 727
  • Мнения: X
Имате неясни отношения, но не виждам да се задълбочат. Този човек крие нещо от вас и не е честен. Връзката няма да я бъде, и ще завърши с раздяла. Съжалявам да го кажа,дано не съм прав.
Благодаря на всички, аз не виждам развитие, и мисля, че крие нещо
Проблема е че купих билети, по негова покана. Дали ще е удобно да погледнем дали има път
Лисицата за мен е хитрост и лъжа. Според мен човека лъже.
Комбинацията лисица и щъркели наистина указват наличие на жена
Според мен ковчега ще донесе край на нещо, което се крие от мен усърдно по облаци
По тази подредба няма да има развитие.
Мъжът или е неискрен човек ,или си комуникира с други без твое знание. Щъркелите са промяна, смяна на жителство. Чувства тук няма.

Може ли помощ за мен... ще пише ли скоро Н?  Кораб, градина, риби, конник

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 21:36 от Анонимен

# 728
  • Мнения: 20
Може ли помощ за мен... ще пише ли скоро Н?  Кораб, градина, риби, конник
 Според мен по тези карти, скоро би трябвало да получите известие по интернет
Бих казала, че скоро ще имате известия от Н, до два дни

# 729
  • Мнения: 146
Градина/Риби - възможен ли е контакт на работното място?

# 730
  • Мнения: 116
Здравейте! Някой би ли погледнал за един изпит, който имам на 30 януари, дали ще го взема?

# 731
  • Мнения: 10 704
Може ли помощ за мен... ще пише ли скоро Н?  Кораб, градина, риби, конник
По картите би трябвало да се обади. В момента може да пътува човека или да е далече, НО това което има да каже е опит за измъкване от някаква ситуация. Поставен е бил в положение, което не му е харесало. Отговора ще бъде уклончив и няма да е много конкретен. Ще има в последствие нещо за изясняване.

# 732
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 326
Виждам,че има раздвижване в темата,позволявам си и аз да задам въпрос и да благодаря предварително за отговора !

Инициалите са ми Т.Н.М.

Ще успея ли да преговарям с някоя банка за консолидация на неизгодни задължения,които ми съсипват живота,на по-ниска лихва ,ще вляза ли в близко бъдеще в релси и нормален ритъм по отношение на финансовия ад в който се пържа ?Weary

# 733
  • Мнения: 446
Момичета много ви моля дами изтеглите карти как ще се развият отношенията и какви чувства изпитва към мен..много ми е важно.Много ще съм ви благодарна! Аз съм С. и той е С. 🙏🏻

# 734
  • Мнения: X
Може ли помощ за мен... ще пише ли скоро Н?  Кораб, градина, риби, конник
По картите би трябвало да се обади. В момента може да пътува човека или да е далече, НО това което има да каже е опит за измъкване от някаква ситуация. Поставен е бил в положение, което не му е харесало. Отговора ще бъде уклончив и няма да е много конкретен. Ще има в последствие нещо за изясняване.
Благодаря на всички, които са отговорили. Той живее в чужбина. Има за какво да се изясняваме за неща в миналото.

Teddy, според мен скоро ще имаш новини. Ще имаш повод за радост. Ще успееш да рефинансираш, възможно е да имаш две предложения.

Общи условия

Активация на акаунт