Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 50!

  • 17 257
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 058

Ей така искам - кафе, книжка и море. Скоро - другата седмица по това време.
Танче стискам палци, дано всичко мине по най-добрия възможен начин. Много сили ти пожелавам Hug
Жгмъцони явно и тая седмица няма да е. Много ми е претоварено. Пътеписа е страхотен, имаш талант. Не помня дали ти го казах Kissing Heart
Инджи Heart
Днес на мамолог, после маникюр и след това ще се наложи и да поработя. Свалила съм 1 кг, въпреки несериозното отношение към режима.
Лек слънчев ден бандичка Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 11 102
Добро утро!  Hug

Благодаря ви от сърце, момичета!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Вече съжалявам, че не съм описвала и другите си пътувания. Здраве да е, от тук нататък ще го правя.

Аз днес се премерих и отново подобрявам рекорда си, още малко и ще падна под 55! Yes!  Grinning

Хубав ден от мен!  Hug Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 2 105
Здравейте и благодаря, че мислие за мен в трудния момент Heart

Как се слага скрит текст на новата версия?

Последна редакция: ср, 12 юни 2019, 14:16 от zanata

# 33
  • Мнения: 2 058
Занатка Hug В коя болница се случва това безумие Cry 

# 34
  • Мнения: 2 105
Heart

Последна редакция: ср, 12 юни 2019, 14:16 от zanata

# 35
  • Мнения: 28 135
Добро утро!
Занатка, мила, дано по скоро го оперират човека....божеее с тая здравна система е кошмар! Стискам палци мила! Hug

# 36
  • Мнения: 2 844
Добро утро, слънчеви момичета  Heart Eyes
Жгмъц Heart Eyes прекрасно написано, да имаш талант да пишеш - пожелавам ти още много такива дестинации!!!
Мими Heart Eyes да минава по- бързо!
Заната Heart Eyes дано имаш сили за всичко - ужасно е ,че се отнасят по този начин в болниците , та там са местата , където се чувстваме най- безсилни , и се надяваме и очакваме нормал но и човешко отношение. Гушкам те много Hug
Тан Heart Eyes радвам се за мама Hug
Стреличка Heart Eyes и аз искам така Sunglasses
Джулс Heart Eyes и аз за вечеря съм на кюфтаци Stuck Out Tongue Winking Eye
Прекрасен ден ви пожелавам Heart Eyes
Скрит текст:
А аз днес ще ходя на погребение на   колега , прекрасен човек беше, светъл път на душата му Cry

# 37
  • Мнения: 3 347
Здравейте муцунки  Heart Eyes.Млечко е добре,днес ще ходим да махат дрена...
Времето не стига,от петък чак вчера успях да ви прочета по диагонал,стискам палци на всички ви!!!

# 38
  • Мнения: 2 058
Мими как си днес ? Hug

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Привет и от мен!
Кой ме пита за килата...растат  Thinking
След първата седмица на Байкова бях много довдолна.
Последва събота и неделя, в коитож не пия достатъчно вода и прегрешенията ми бяха, че и два дни бях на белтъчини + салата.
След това последва ден на КМ и череши, след който качих Shocked и вече ми писна.
Отделно съм много натоварена психически, така че в момента не ми се мисли за режим. Старая се да не прекалявам с храна и да е без захар, брашно и варива. Основно карам на салати и сирене/КМ
Скрит текст:
От няколко дни ЛО е с подуто коляно и страшни болки. Вчера прави снимка и се оказа гонартроза 2
 и 3 степен. До тук, нищо, което да е неочаквано за възрастта и килограмите му, но на 25 трябва да пътуваме за Италия с танцовата школа и ако не се оправи коляното, той ще остане и парите за него изгарят.Т #Cussing out Отделно в петък идва вожда и 1000000000000000 задачи в минута ииии.......Мрън!
Занатка, сили ти пожелавам и стискам палци Heart Eyes
Мамексче, радвам се за Малечко и нека с това премеждията ви да се спрат!
Инжди  Hug Hug Hug
Балки, радвам се за писанка Hug
Танче  Praynig Hug
Мими, как е д-то?

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 626
Здравейте сладури!
Мамексче, ще се оправи детенце, а за времето и недостига му - така е като са малки децата, после стига но пък и ние порастваме.
Джулс харесва ми менюто ти и аз днес на обяд горе-долу на същото.Confounded
Стреличке завид за моренцето - аз не знам как ще изплувам от проблеми това лято и дали ще плувам в морето.
Занатка
    ние точно поради тази причина със забавянето и отлагането на операцията се отказахме от Александровска и се насочихме къ Окръжна - Пловдив при проф. Шишков
стискам палци.
Иринитка дано се оправи колянцето му и да си изкарате добре в чуЗбинско. Килата ще се оправят нали знаем как става.
Мими как е д-ето?
Проверката вчера мина гладко, ама аз се напрегнах за 1 милион неща и ми е скофтено. И това ще мине.
На всички приятен ден.

# 41
  • Мнения: 2 058
Танче защо те разочароваха в Александровска?
Аз релаксирам на маникюр след преглед на монолог. Няма нищо тревожно само някакви кистички

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 626
Танче защо те разочароваха в Александровска?
Аз релаксирам на маникюр след преглед на монолог. Няма нищо тревожно само някакви кистички
Много проточиха напред във времето операцията а тя е с напреднал стадии

# 43
  • Мнения: 28 135
Ми как да съм девойки, аз добре д-то зле Joy, сутринта видях звезди посред бял ден!
Мамексито,Радвам се за Млечко, дано мине леко възстановяването! Simple Smile
Иринитооо, аз щях да заместя любимия образ у Италианско, но с туй Д, не става раУтата Sad
Свалила съм 3 кг, ама зорът е як затуй! Sad

# 44
  • Мнения: 2 087
Привет!
Мими, всяко зло за добро, както се казва. Ще мине Hug
Сватенце, ЛО нали беше на диета, какво се ослушва? Мъже!
Жгмъцинка, поздравления и респект за външния то вид! А и за вътрешната ти потребност да изливаш емоция и впечатления на листа Heart
Аз съм се овъртяла също в грижи и проблеми, но такъв е живота, шарен.
Прегръщам въ Hug

Общи условия

Активация на акаунт