Женени от пръв поглед - след финала на II сезон - тема 14

  • 72 770
  • 1 099
  •   1
Отговори
# 975
  • София
  • Мнения: 34 933
Вече си мисля, че и в другите страни се търси скандала - сутринта гледах новия трейлър на 90 дни - все едно нарочно са одобрили хора, които очевидно не си подхождат и са обречени да се разделят.

Участниците принципно са обречени, не са им виновни продуцентите.

# 976
  • Мнения: 36 196
Така е, но на кастинга сигурно са се явили и нормални хора.

# 977
  • София
  • Мнения: 34 933
Нормални, търсещи бърза слава и допускащи да се навират в най-личните им и интимни моменти? Не мисля.

# 978
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
 Някои може да го правят, защото просто им е скучно и търсят някакво изживяване за майтапа. Естествено, после си плащат с лихвите, дори и да са напълно нормални хора.

# 979
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Тече от седмица насам кастинг за новото любовно риалити на Нова тв.  - Но нула подробности  март ли април ли ще тръгне.

# 980
  • Мнения: 3 043
Как се казва?

# 981
  • Мнения: 36 196
Нормални, търсещи бърза слава и допускащи да се навират в най-личните им и интимни моменти? Не мисля.
Обаче всички двойки от първи сезон на 90 дни (от преди 7 години) все още са женени и се размножават щастливо. Което значи, че каквито и да са били, са били сериозни в намеренията си.

# 982
  • София
  • Мнения: 34 933
Те и на пръв поглед са си съвсем адекватни и готини хора. Стартът привлече много зрители, сега си е махленска история.

# 983
  • Мнения: X
Здравейте! Simple Smile Чела съм ви и много съм се смяла с някои коментари, но май не съм се включвала. Присетих се за тук, когато видях, че има тема с Милена Каменова ( може и да се припознавам) , тя не беше ли в предаването като семеен терапевт ? И гледаше много влюбено Никифор Grinning

# 984
  • София
  • Мнения: 34 933
Тя, общо взето го проспа и измрънка това предаване.....

# 985
  • София
  • Мнения: 15 198
Същата.

# 986
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Всичко бе по сценарий, в търсене на изкуствено създадени сблъсъци на разбирания и поведение на участниците. Сценаристите заложиха на пошлостта - за сметка на същинския замисъл на предаването. Това отблъсна нормалните зрители...

# 987
  • Мнения: 1 008
Това отблъсна нормалните зрители...

Те са малцинство.

Не съм чел нищо, нямам и намерение.

Надявам се да са се сбъднали вашите (на потребителките) прогнози за живота на участничките, а не моите.

С най-добри чувства. А.Б.

Innocent

# 988
  • Мнения: 36 196
Бях забравила тази тема. Е, както видяхме, Иванка стана "голяма" звезда))
Между другото, в момента в Америка май тече сезон на предаването - излизат ми реклами в Ю туб, но не ми се гледа...

# 989
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Това отблъсна нормалните зрители...

Те са малцинство.

Не съм чел нищо, нямам и намерение.

Надявам се да са се сбъднали вашите (на потребителките) прогнози за живота на участничките, а не моите.

С най-добри чувства. А.Б.

Innocent
Другите нека кажат за себе си; аз не съм правил прогнози кое как ще се развие. Smiley Още в първото ми включване в темата (и причина да се регистрирам тук изобщо) бях написал, че съм хванал предаването в много късен етап (мисля, че беше от 17-ти епизод нататък) и всичко е било отдавна ясно още преди това. Simple Smile Дотогава вече се виждаха някои поведенчески черти, които подсказваха как ще свършат нещата.
 Забавно беше предаването, въпреки твърде режисираните сцени от страна на сценаристите и театралната игра на някои от участниците. Да общуваш пред камери, малко или много влияе над поведението и изречените думи. Не бива да забравяме и обвързващите договори, заради които несъмнено някои участници са се насилвали да продължават, напук на желанието си.

Общи условия

Активация на акаунт