Четвъртокласници 2019/2020г.

  • 36 350
  • 732
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 5 247
Да, грипната ваканция за София е факт , на училище ще са от 6 февруари. Дай Боже сме здрави, до сега оцеляхме.
В училище има обаче много болни.
Синът ми я написа безгрешно диктовката за дъба, но каза, че му е прекалено бързо темпото и не може да я напише красиво.

# 331
  • София
  • Мнения: 12 223
Зачудих се дали ще отменят НОМ
Миналата година в идентична ситуация си имаха НОМ. Датите са определени и трябва специална заповед за промяна, която нямаше. Неприятното беше, че децата писаха в студа, тъй като училищета не бяха отоплявани дълго време.

# 332
  • Мнения: 3
Може ли да ми изпратите текста за диктовката?  Предварително благодаря.

# 333
  • Мнения: 3
Само да уточня, че диктовката ми бе дадена на аудио файл, аз я качих в youtube, за да може да се споделя по -  лесно. Доколкото знам, на децата в клас е пускана от аудио файла.

# 334
  • Мнения: 3
Направих диктовката, като видео, за да я споделя.
Заповядайте:


# 335
  • София
  • Мнения: 1 395
Къде трябва да са излезли резултатите от олимпиадата по математика? Не съм се сещала да попитам учителката как се е представил моят калпазанин...

# 336
  • Мнения: 8 217
Къде трябва да са излезли резултатите от олимпиадата по математика? Не съм се сещала да попитам учителката как се е представил моят калпазанин...
В училището. При нас излязоха седмица след олимпиадата.

# 337
  • Мнения: X
Може ли да ми изпратите текста за диктовката?  Предварително благодаря.
Не разбрах искате текста на диктовката от записа ли? Ами не съм го набирала в Word, за да го сложа тук.
Чуйте записа и го запишете.

# 338
  • София
  • Мнения: 85
Побъркаха ги децата.
НОМ от 1 го преместиха за 5 февруари.

# 339
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Какво разбирате под НОМ?

# 340
  • Мнения: 8 217
Какво разбирате под НОМ?
Олимпиада по математика.
Областният кръг беше обявен за 01.02, снощи го преместиха за 05.02.
Нямам идея това какво побърква децата. Побърква родителите защото 05 си е работен ден.

# 341
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Мерси, Хоуп!

# 342
# 343
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Синът ми се класира за областния кръг на олимпиадата по математика. Реших да  седнем да порешаваме малко задачи за подготовка. Абсурд е да изкара и една точка. Това, според мен, са задачи за деца ходещи на допълнителни курсове, колкото и да му се отдава математиката, е на ниво учебна програма. Тези задачи от олимпиадата са типови и трябва да знае методиката на решаване или да е математически талант, а видимо не е Simple Smile Отказах се от упражненията, ще си пострада като види, че не може да се справи, но за няколко часа няма как да разучим всички видове задачи.

# 344
  • Sofia
  • Мнения: 4 466
И моят син се класира на същото ниво. Едва ли ще реши изцяло някоя задача,но съм му казала да започне да пише каквато  може и смятам,че ще изкара 5-6 точки при късмет.

Общи условия

Активация на акаунт