Априлски бебета - тема 5

  • 40 656
  • 501
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Колко под долна граница?
Правихте ли ДКК освен ПКК? Пробвахте ли в друга Лаборатория?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 769
Колко под долна граница?
Правихте ли ДКК освен ПКК? Пробвахте ли в друга Лаборатория?
5.25 при реф 5.5 - 15.5. Не е много под долна граница, факт! Но все пак в предвид,че при предишните му профилактични изследвания пак е било на долна граница, може би трябва да се проследи , си мисля аз.
Не сме пускали ДКК, защото отидохме с направление и пуснахме ,това което е назначила лекарката. Венозно вземахме кръв и беше доста травмиращо, затова ще повторя изследванията, но поне след 1 седмица. Учудих се, че при въпросът ми днес дали да пусна контролни изследвания след 1-2 седмици,за да проследим дали все още са толкова ниски, тя ми каза,че всичко е наред, нищо да не пускам.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 3 018
Здравейте, около кое число се получават преводите от 380 лв за втората година? Миналият месец около 20ти ходих да подписвам документите, но още нямам превод, както беше досега, около 3-5 число, а и не виждам в сайта да имам подготвен превод.
Lady_mell, според мен е от лабораторията..

# 33
  • Мнения: 4 660
Аз днес имам превод.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 3 018
Така ли? Но моето бебче е родено в самия край на Април и сигурно това има значение..

# 35
  • Варна
  • Мнения: 769
Аз, както вече писах, имах превод на 30.05

# 36
  • Мнения: X
И аз имам превод днес, но не цялата сума.
Лейди, в дкк, ако всичко е наред, тяма да се притесняваш.Тя можеше и от пръста да се прави.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 769
Добро утро, момичета! Може и да е обсъждано вече (ако е така се извинявам),но ни предстои да избираме столче 9-36кг за кола. Може ли да споделите мнения и препоръки? Слънчев и усмихнат ден ви желая Nature Sunny

# 38
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Ние се родихме от както наскоро купихме столче за кола! Малкия се измъчи в кошницата, а сега стола му е супер удобен и наистина се родихме! 😃
Ние избрахме Maxi Cosi Tobi (9-18кг е), има функция сън, по-висок е и позволява на малчо да вижда през прозореца и дори леко напред има възможност да вижда пътя. Коланите са супер точни и мекичкото се пада точно върху раменете на детето и много лесно, само с едно издърпване, се стягат и нагласят. Ние го купихме от Германия и в магазина пробвахме 2-3 различни, но си личеше колко по-удобен беше този за малкия и много добре му пасна. Аз лично съм много доволна от нашия избор Simple Smile

http://kasida.bg/product/54742/detsko-stolche-za-kola-maxi-cosi- … g-nomad-grey.html

Да споделя, че и в България, като си бяхме за рождения ден на малкия, пробвахме няколко стола и добре, че не избързахме!Ако искате съвет - пробвайте различни столчета задължително с детето, защото наистина си проличава, когато му е удобно и когато не.
Успех! ✌🏻🍀

# 39
  • Мнения: 1 050
Взехме столче за кола ISOFIX Lionelo Bastiaan, много удобно, по-високо, меки презрамки. Има легнало положение и се върти на 360 градуса, което е удобно като го вземаш/слагаш в колата. Има сладурски сенник за главата. Сертифициран е. Има го с изгодни намаления, от амазон също е изгодно да се поръча. Подариха ни и Макси кози, но по-стар модел. Детето също много го харесва. Няма легнало положение и според мен е за малко по-голямо дете, въпреки посочените месеци.
Напред или обратно на движението возите децата? Навсякъде препоръчват все още да се вози с гръб към движението.

# 40
# 41
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
И нашият стол е в посока на движението.
П.С. Kokoshy, вие от къде взехте столчето? От Амазон ли? Мисълта ми е, дали го пробвахте в някой магазин или го купихте по интернет?

# 42
  • Мнения: 648
Мами вашите бебоци имали ли са жълтозелен сопол? От вчера малкия киха често ( често , често общо 4 пъти за деня) не тече спола , ама ми ср видя вътре в ноздрата лепкав жълтозелн ! Като си бърбори неговите неща го чувам все едно е запушен носа , а не е диша си! Тази сутрин го чух как кихна и беше излизал тази слуз! Сега приспах с терисал е и грип стоп ! Няма температура и други симптоми и не мога да разбера на какво се дължи ... климатици? Зъби?

# 43
  • Мнения: 1 050
И нашият стол е в посока на движението.
П.С. Kokoshy, вие от къде взехте столчето? От Амазон ли? Мисълта ми е, дали го пробвахте в някой магазин или го купихте по интернет?
Онлайн го поръчахме. Пробвахме други столчета в няколко магазина. За този конкретно гледах много клипчета в ютуб, ревюта от потребители.

# 44
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
И нашият стол е в посока на движението.
П.С. Kokoshy, вие от къде взехте столчето? От Амазон ли? Мисълта ми е, дали го пробвахте в някой магазин или го купихте по интернет?
Онлайн го поръчахме. Пробвахме други столчета в няколко магазина. За този конкретно гледах много клипчета в ютуб, ревюта от потребители.
Да, разбирам. И аз мислех първоначално онлайн да купим, защото има много повече избор сред различни маркини модели, а и цените са по-ниски разбира се, но в крайна сметка аз лично не посмях.
И все пак честито столче! Със здраве да го ползва малчугана! Hug

Общи условия

Активация на акаунт