Sims 2 - Помощ

  • 5 983
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте хора. Опитах се да инсталирам симс 2 , но крайната стъпка ми иска код , ще кача снимка да видите. Пробвах с някакви кодове от интернет , но не се получава , пробвах и с копчеъо “свали код” писка ми 6лв да платя , платих и пак нямам код ... някой знае ли какво се случва?
И ако си взема играта на диск ще имам ли такива проблеми или направо ще си тръгне играта?

# 1
  • INFJ
  • Мнения: 9 334
Откъдето я свали няма ли инструкции за инсталиране?

Да, ако си купиш оригиналната игра, ще има код...

# 2
  • Мнения: 225
Вижте в замунда, под самите торенти има полезни съвети и кодове, които може да ползвате.

# 3
  • Мнения: 17
В Замунда под всеки торент има инструкции за правилната инсталация на играта. Най-често, торента съдържа .iso файл (той е самата игра). Отваря се с програмата Daemon Tools (или друга подобна) и се инсталира от setup.exe (най-често). В торента трябва да се съдържа и папка с името crack. След инсталация на играта, съдържанието в папка Crack се копира и поставя в инсталационната директория. Компютърът се изпищи, че вече там съществува такъв файл, а вие трябва да натиснете Replace.

По този начин играта ви ще тръгне без да плащате. Това се отнася за всяка друга игра, която се инсталира с крак. Simple Smile

Успех!

Общи условия

Активация на акаунт