Студенти ~ набор 2000 ~ Тема 58

  • 54 991
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 529
Хайде и аз да се запиша в горещата тема . Баловете и празненствата минаха . Сега започва сериозната част.
Sash ,благодаря ,за темата Heart Heart

# 16
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Саш, благодаря за темата!
Видях много хубави деца и майки - и тук, и в другата тема Simple Smile

Моят е седял до 1.30 като само час в самия ресторант и после - във фоайето с дружките, щото започнала чалгата.
На последващата почивка с класа в Кушадасъ отказа категорично да ходи.

# 17
  • София
  • Мнения: 9 394
Благодаря за темата!  Hug

Ох, мен още ми е абитуриентско! Още ми е бално! Flutter Crazy Party

Моят е седял до 1.30 като само час в самия ресторант и после - във фоайето с дружките, щото започнала чалгата.
Моят в 4,10ч. сутринта ми писа на вайбъра, който съм проспала, естествено Crazy" "Прибираме се. Не беше кой знае кво" Joy
Каза, че от 2ч. са започнали да си гледат часовниците и да се питат, кога ще си ходят, щото чалга не го вълнува, но все пак от уважение са изтърпели до 3,30 и са тръгнали за такси. Алкохол- колкото за наздраве. Той си се пази много, защото сам разработва режим на хранене и почивка.

Росен- пресен се прибра у нас към обяд на другият ден, понеже реши да спи у баба си, че да не притеснявал гостите в къщи с прибирането си. bowuu  Искаше да ходи на фитнес веднага, даже, че да не излиза от форма. Дожаля и го спрях.

Разбира се, само който е имал бал, може да каже, дали си е заслужавало или не. Радвам се, че и това видя!
За Испания, иначе заминаваме на 11 юни цялото семейство. В Малага и Нерха -градът останал в спомените ни със снимките на "Синьо лято". Heart Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 650
Еех,  дочаках в кандидат-студентска тема да пиша.
За бала: "Еми на къде по забавни празненства съм бил"

Дали се очаква тази година отлив от кандидатстването в чужбина според Вас, респективно покачване на баловете в бг топ университетите/специалностите?

Копче, сподели после впечатления от Нерха, ще ми е интересно да чуя същото ли е като във филма?

# 19
  • Мнения: 7 214
Саш, благодаря за новата тема!
Много хубави пораснали деца видях в предходнта тема. Да са здрави, щастливи и успешни!
За абитуриентския бал да се изкажа. Дъщеря ми искаше да отиде, така, че в това отношение нямаше как да не я подкрепим. Ние избягваме голяма суматоха около децата в този момент. Мисля, че най-важно е те да се чувстват спокойни и доволни. В този смисъл и не каним никакви гости и не организираме тържества в ресторанти.
За мен всичко това е излишен разход, но пък остава прекрасен спомен.
Щастлива съм, че я видях с грим, прическа, официална рокля и обувки с висок ток. 😃 Нещо, което досега не се беше случвало. Ето я и нея:
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 15:33 от Фран

# 20
  • Мнения: 2 076
и ние като при Фран, съумяхме да минем безболезнено покрай целия "панаир на суетата", без да го превръщаме в бог знае какво събитие, същевременно се надявам, че Крис изпита истинско удоволствие от бала, отиде си с желание и се върна в 6,30 сутринта съвсем доволен от прекарването, че и спомени имаше даже Laughing наистина е приятно да ги видим официални Simple Smile

Скрит текст:

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 19:25 от antea

# 21
  • софия
  • Мнения: 4 974
Лелееееее, antea! Нямаше да го позная! Осъзнавам, че децата не са деца- пораснали млади човеци! Ама, че странно!
Честито на всички-и на децата и на родителите!

Нашия бал е толкова далече,че вие вече ще сте забравили емоциите. Освен това още нямаме рокля дори,  но поне е избрана на картинка!

# 22
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Много хубави младежи. Ние бяхме с баба,дядо, брат ме и снаха ми. Не се е събудила още, за да я питам дали може да постна снимка тук. Повечето момичета бяха семпли и елегантни.
И един въпрос от вече сериозната част, мислите ли да ви направят генерално пълномощно за институциите.

# 23
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Елан, внимателно изпишете всички институции, за които ще трябва пълномощно. Търсят си имената в текста и може да се заяждат. Няма понятие генерално пълномощно.

Фран, Антеа, много са ви хубави децата!
Антеа, и ти си екстра Simple Smile

# 24
  • Карлово
  • Мнения: 4 572
Саши, благодаря и за тази тема.
Успех на всички наши кандидатстуденти.

Децата ви са прекрасни от снимките, които следя.

Нашия бал мина. Малка почерпка имаше в къщи за да я изпратим на бал. Аз бях пред нервна криза, понеже прическата и гримът и се проточиха много над планираното време, и ми трябваха 2 дни за да вляза в нормален ритъм. Сега спокойствие до обявяването на приема.
Иначе моята абитуриентка беше много доволна от изкарването. Каза искам пак такава нощ.
Не знам дали ще се настрои сега за  кандидатстудентския изпит, понеже няма да има пълна 6 на матурата.

# 25
  • Мнения: 165


това е моята принцеса

Последна редакция: вт, 28 май 2019, 08:53 от pipi68

# 26
  • Мнения: 2 076
Дали се очаква тази година отлив от кандидатстването в чужбина според Вас, респективно покачване на баловете в бг топ университетите/специалностите?

не знам дали е показателна форумската активност, но, ако съдим по нея, определено има някакъв отлив - например темата за Студенти в UK е почти напълно замряла в сравнение с минали години, но може би там, за по-силните университети, се изчакват резултатите от матури, за да се изпълнят оферти, така че не е съвсем ясно... за Германия пък тепърва ще започва кандидатстването, пък и тук си знаем поне няколко майки, чиито деца имат стабилен интерес и са силни кандидатури, така че май тенденцията за Германия си е устойчива

за Холандия също сякаш спрямо минали години активността /във форума/ е леко по-слаба, като не изключвам да има и като цяло малък отлив заради все по-често споделяната информация за трудностите около намиране на квартира, което пък неминуемо вдига предполагаемите разходи по образование там /в смисъл, че настаняване се намира ама при цени 500-600+ евра на месец, а не както преди години често е споделяно за двойно по-ниски наеми/

elan и тя е от малкото мохикани, които правят темата за френските унита полезна

отделна тема за кандидатите за САЩ няма, а тази година и в съответната тема за АК нямаше много информация какво реално са избрали децата там /имаше обаче списък къде са били приети в чужбина/

от друга страна съм убедена, че е пълно с родители, които никога не са използвали bg-mamma, така че няма как да споделят планове и намерения, така че нищо чудно да не съм права и да няма никакъв отлив, съответно според мен е излишно да има тревога относно повишаване на баловете за тукашните привлекателни специалности Simple Smile

# 27
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Ето го и моето слънце

Махнах предната, че не съм питала момчето, изпратиха ми сама.

Последна редакция: вт, 28 май 2019, 08:23 от elan

# 28
  • Мнения: 7 214
elan, прекрасна девойка!❤
antea, всички теми във форума са с намалена или някакъв друг вид активност! Страдам си тихомълком по онова време, ама... това е положението.”Старите кучета” тук ще ме разберат за какво говоря! 😃

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 22:51 от Фран

# 29
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Отлива, както казаха, от форума по една или друга причина е факт (причините ги знаем и се радвам, че в нашата тема си останахме ветераните и сме силно позитивни). Отлива от западните унита - за Франция, правя втора тема през 3години и няма разлика. Съдейки по децата от нашето училище, също тенденцията е с леко намаляване, с засилен напоследък интерес към Румъния. Има отлив от Великобритания, заради брекзит. Явно ставаме и все по-бедни и приоритетите се променят от образование към други ежедневни радости и/или насъщния.

Общи условия

Активация на акаунт