Мъжът Дева

  • 27 815
  • 242
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5
Хайде да я раздвижим малко тази тема за мъжете деви, че нещо не мога въобще да му хвана спатиите на една девичка. А уж съм  козирог с асцедент и луна в скорпион и никога не ми е било проблем с разбирането на хората 😆😆😁

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Девите изключително трудно си признават грешките.
А, признават? До сега не съм чула за такъв случай. Девите са безгрешни (според тях си) и ако не-дай си боже посмееш да хвърлиш сянка на ореола им, ти се стоварва цялото вселенско мрънкане... Женена съм за него от 11,5 год., 15 год заедно. Но когато ме изнерви му го казвам в прав текст и той се евакуира, че и аз не съм лесна...

# 47
  • Мнения: 31 530
Девите изключително трудно си признават грешките.
А, признават? До сега не съм чула за такъв случай. Девите са безгрешни (според тях си) и ако не-дай си боже посмееш да хвърлиш сянка на ореола им, ти се стоварва цялото вселенско мрънкане... Женена съм за него от 11,5 год., 15 год заедно. Но когато ме изнерви му го казвам в прав текст и той се евакуира, че и аз не съм лесна...

Майка ми е дева. Трудно си признава. Но е честна и като и се карам за нещо, знае че не е права.
Но много бързо казва - извинявай. Личи си, че да признае и е трудно, но е имало случаи, няма избор.
И един шеф имах дева. Луд човек. Казва едно да правя, после вика, защо съм го направила, а аз му казвам, че той ми е казал. Ще не ще, мълчи.
Аз съм Рак. Инати сме.

# 48
  • Мнения: 410
Пред мен дева никога не се е извинявала.Таят в себе си и са склонни да си тръгнат без никакво обяснение.С години могат да таят болката в себе си и да не погледнат назад . Много са горделиви.
Все пак това е частен случай и освен зодията има значение и от личността на човека.

# 49
  • Мнения: 3 933
Имала съм връзка едно време с дева, ей, успя да ме изкара виновна, че съм продължила с живота си година след като се разделихме. Никога не ми се извини за нещо.

# 50
  • Мнения: 25
Определено не се извиняват, ако въобще си признаят, че са сгрешили. Винаги някой или нещо друго им е виновно за грешките и несполуките. Малко са дребнави и често дават мнение за хора и ситуации, които не ги засягат. Много са общителни, бърборковци. Страхотни за семейство, всеотдайни бащи, подредени, чисти, държат на дома.  Много работливи, особено когато трябва да се грижат за семейство, може да се разчита на тях. Спестовни. Злопаметни. Послъгват за дребни неща. Малко са ръбове. Ревниви, мнителни. Казвам го от 10 годишен опит.

# 51
  • Мнения: 983
Последните мнения са удар в десетката аз съм Стрелец а той Дева....не успявам да се разбера с него и всичко описано по горе е точно като за него.Заедно сме от 2г...а ми се струват като 20г в ада...

# 52
  • Мнения: 10 006
Къде ги намирате тези, аз все на нормални попадам- и грешки признават, и се извиняват...
Познавам само един, който е отврат, но жена му го търпи 20+ години, и го обича даже.
Аз го презирам от дъното на душата си, и колело не бих подпряла в него. Но не е от зодията. Безгръбначен слабак и кречетало. Бляк.

Харесвам Девите като цяло и много се разбирам с тях.

# 53
  • Мнения: 188
Последните мнения са удар в десетката аз съм Стрелец а той Дева....не успявам да се разбера с него и всичко описано по горе е точно като за него.Заедно сме от 2г...а ми се струват като 20г в ада...

Дева съм. Мъжете Деви имат най-лошите качества на зодията ни и това ме побърква. По тази причини и един месец няма да издържа с такъв човек. Познавам много свестни мъже Деви, но никога не бих си взела такъв вкъщи - ще направи живота ми ад с  негативност и критика си.. Харесвам мъже, които дават градивна критика и не си натрапват мнението върху моето, защото в крайна сметка - никой не е идеален, но аз си гледам за себе си да става все по-добра. Достатъчно ми е , че аз съм перфекционист и критик към себе си, още една Дева не ми трябва. За това винаги казвам да се бяга от Мъж Дева. Ще ви съсипят нервите. Жените сме по-спокойни , но даже ние не можем да ги търпим.

# 54
  • Мнения: 410
Девата с която бях аз , беше изключително спокойна , даже не мога да се сетя за момент в който е излизал извън контрол , никога не е показвал такива емоции - винаги ме пазеше от някакви негативни неща.Искам да кажа , че такава сигурност не съм изпитвала с друга зодия до момента.Кара те да мислиш , че всичко е в неговите ръце и ти не трябва да се притесняваш за нищо.
Но цялата тази сигурност се изпари за секунди в момента в който реши да си тръгне и Н И К О Г А не погледна назад.Дори с една дума.
Е след цялата тази сигурност за 3-4 години , това идва като гръм от ясно небе.

# 55
  • Мнения: 936
Моята Дева вкъщи си е много спокойна,мрънка понякога и си мисли,че все той е прав,но иначе е много отговорен,добър,романтичен,страхотен баща.Аз съм телец,и не съм лесна за издържане 😁

# 56
  • Мнения: 1 176
Моята Дева е счупена. Как да я науча да чисти? Joy

# 57
  • Мнения: 936
Моята Дева е счупена. Как да я науча да чисти? Joy
И моята е счупена😁не чисти и не подрежда, няма такъв разхвърлян човек.

# 58
  • Мнения: 2 220
И мойта Дева е така. Не разхвърля, обаче не му пука чисто ли е, мръсно ли е.

# 59
  • Мнения: 182
Wow на каква тема попаднах...Мога много да изпиша за зодия Дева. Две големи любови и опит зад гърба ми. Ще пиша за последната любов, че ми е по- прясна Stuck Out Tongue Winking Eye
Уравновесен, самонадеян, трудолюбив, горд, чистофайник, голямо его. Ловък, умее да лавира, интелигентен, чувство за хумор. Романтик...но до тук с доброто Grinning
Потаен на моменти, неразгадан...Преследваш до дъно, ревнив... Добра душа като цяло, но така и не се разбрахме. Ако му кажех защо правиш така, отговорът беше  защото ти правиш така"...не обича драмите, но в същото време обича да дразни, да провокира. Сексуален, но сякаш несигурен, че все някой ще го измести. Не обича да се говори в прав текст за чувства, показва ги по друг начин- изгреви, пее и свири ....

Последна редакция: пн, 20 апр 2020, 09:34 от KardiGansdeR

Общи условия

Активация на акаунт