Мъжът Дева

  • 27 941
  • 242
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Аз защо ли си мисля че този човек единствено слънцето му е в дева и в картата си няма други планети в дева.Щом толко се отдалечава от общоприетите.Пак казвам човека не е само зодията а цялата натална трябва да се разглежда.Аз и приятеля ми сме огън и земя ,овен и козирог и отношенията ни са много крайни.

# 16
  • Мнения: 983
Аз защо ли си мисля че този човек единствено слънцето му е в дева и в картата си няма други планети в дева.Щом толко се отдалечава от общоприетите.Пак казвам човека не е само зодията а цялата натална трябва да се разглежда.Аз и приятеля ми сме огън и земя ,овен и козирог и отношенията ни са много крайни.
Ох не знам ама наистина сме куче и котка  не можем да се разберем не отстъпва и сантиметър.Да човек не е само зодия а и характер от възпитание и обкръжаващата го среда обаче където и каквото да прочета за Дева е точно той.Иначе в секса сме като ин и ян нещо което дори с връзка от 14 г и брак и деца и любов го нямаше.Той е злопаметен,злобен и гледа във всеки удобен момент да унижава.Умаловажава всяко действие или постъпка защото не е достъчно добра или правилна по неговите критерии.Манията за чистота също е дразнеща,признавам не съм чистофайница,но пък и по боклук не ходя.Знам си мярката вечер преди лягане ако някой остави чиния за миене се мие на сутринта а пък ако имаме работа навън може и на обяд да стане.Но не говора за купища а за чиния две.Той изсиква хората да са перфектни,но сам не вижда и не приема своите грешки.При него трябва всичко да е обмислено да се проучи всеки възможен вариант и тогава да се дйства.Докато при мен действам после се задълбочавам да го мисля.Много сме различни а не съм вярвала,че зодията ще повлиае на връзката.

# 17
  • София
  • Мнения: 17 773
Унижава, не се адаптира, мачка и прави забележки за всичко, което не му е по стандартите, не извинява. На този зодията му е последен проблем. Описваш лош човек с гаден сръдлив характер.

# 18
  • Мнения: 66
АniGaSt,
Така, както го описваш, може би има нещичко и от Скорпион.

# 19
  • София
  • Мнения: 17 773
Нали Joy макар че и девите м@йката си тракат, ама са по- интелигентни и не всичко е лишено от логика.

# 20
  • Мнения: 10 008
След 17 години брак с Дева, 2 поредни гаджета Дева (стаите им бяха като от списание) и много близки приятелства с момчета Дева (изненадваха майка си с генерално почистване и ремонт!) имам какво да разказвам. Laughing
Ами аз си ги обичам. Heart Eyes Весели, купонджии, мили, носят си сърцето на ръкава, както се казва.

Сега всички ми хвалят "блестящия" дом, ама само аз си знам как съм се научила на Девешки стандарти. И пак не се класирах, не изпълних високия стандарт. Бившия си намери  по-добра домакиня, секса не бил всичко в една връзка. Ми добре. Rolling Eyes

На Овена очите му светят, милия, и ме хвали наляво и надясно колко идеален ми е дома. Ами приятно ми е, няма да си кривя душата. Но вътрешно си мисля колко е сляп, и не вижда как А,B,C и D не са си по местата и не са в симетрия.

Но понеже за Деви си говорим. Не ме е нагрубявал, и никога не е крещял, освен веднъж, когато заблеяно минах на червено и без малко не ме сгази кола. Тогава се развика на улицата от уплаха.
Много е щедър, обожава си децата, и работи за трима. Абе идеален отвсякъде, язък, че ме заряза.

Поне се научих на ред. Joy

 

Последна редакция: пт, 16 авг 2019, 11:37 от Deziderata

# 21
  • Мнения: X
Здравейте,

Темата е страхотна😊 Имам нужда от вашата помощ! Бихте ли ми казали мъжът Дева на какво би се впечатлил, какво би привлякло вниманието му?

# 22
  • Мнения: 10 008
Клеопатра, много интересен въпрос зададе....Видя ли Дева, не мож ми затвори устата. И се започват едни разговори за всичко, смях до дупка. Комуникатори са на първо място, мисля. Не знам какво ги впечатлява...Охотата да си комуникирате денонощно на всякакви теми, без надцаквания, парадиране и показност.
Сетих се!
Обноски задължително, моите Деви не толерират вулгарност в никаква форма, а снобарщината ги взривява.

# 23
  • Мнения: X
Прави ми впечатление, че темите за мъже от други зодии са много по-развити и обстойно разгърнати. Хайде и ние тук да го разшифроваме този странен индивид - мъжът Дева 😂😂😂😂😂

# 24
  • София
  • Мнения: 17 773
Да е акълеста жената. Но за хахо хихи си падат и по глупави кокетки. Злопаметни са.
Една девичка наскоро ми припомни нещо от преди 7г. Laughing

# 25
  • Мнения: 983
Да е акълеста жената. Но за хахо хихи си падат и по глупави кокетки. Злопаметни са.
Една девичка наскоро ми припомни нещо от преди 7г. Laughing
Много точно казано Cather страшно злопаметни са.Но свекър ми е Дева и е душа човек обичам го като баща.Подреден е,пестелив,но няма злоба в него усмихнат и винаги да помогне.
Чичо ми беше Дева и той чистофайник с 3 брака пестелив,но аз го знам като добър човек.Винаги е бил грижовен дори към племенниците си.

# 26
  • Мнения: X
Как стои въпросът с първата крачка? От коя страна предпочитат да са? Предполагам на ловеца, като повечето мъже😂😂 но в днешно време така се извъртяха нещата, че не се знае какво става 🙈🙈🙈

# 27
  • Мнения: 10 008
Те са по крачките- и първи, втори, трети. Няма ги пасивността и игричките, така присъщи на други знаци.

# 28
  • Мнения: X
Те са по крачките- и първи, втори, трети. Няма ги пасивността и игричките, така присъщи на други знаци.

Това звучи прекалено добре 😊😂

# 29
  • Мнения: 397
И аз ще се включа за един ъпдейт Simple Smile
 С "мойта" дева сме заедно вече няколко месеца. Много е пасивен и това изключително ме изнервя - като се разсърдя чака аз да го потърся,че да ми дадял време да ми минело. Аз харесвам настоятелни и борбени мъже и тази пасивност ме влудява. Или е просто незаинтересованост ???

Общи условия

Активация на акаунт