Бял списък на хотели в страната - Тема 4

  • 128 415
  • 751
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 7 848
Ще похваля Ловен дом Астея - село Граматиково до Малко Търново. Собственикът е Антон Коджабашев, бивш световен шампион по вдигане на тежести. Хотелчето действително е замислено като тежкарски ловен дом и е много далеч от ловна хижа. Отзад има клетки за кучетата на гостите на хотела. Всякакви видни родни политици са посещавали мястото и снимките им са част от интериора. Има публикации, че собственикът е бил част от мутренска групировка навремето, но в хотела това по нищо не личи дори и още да е така. Плюсове - цената на двойна стая със закуска е 85 лева с включено ползване на СПА (много добра сауна, голяма хидромасажна вана. Втората сауна, джакузито и парната баня не работеха. Има външен басейн и фитнес зала) Халатите са меки и много удобни. Всяка стая има тераса с масичка, две столчета и пепелник - перфектно за пушачи като нас. Миналия ден освен нас имаше само още една заета стая. Тихо и спокойно е. Стаята не е нещо особено, но напълно прилична с удобно легло, баня с душкабина и сешоар.
Храната е мнооооого вкусна. Обслужването е много добро. Нямам забележки. Ресторантът е просторен и чист, има камина и е топло.
Минуси - цените в ресторанта са солени Joy, но къде ще идете, поръчвате. Приемат плащане само в брой - бяхме чели в букинг и се подготвихме. В селото магазинът и кафенето затварят следобед, така че пушачите да си носят цигари.
Ако идете, опитайте сланинка на скара - слагам снимка.
Много ни хареса това място и вероятно ще се върнем някой ден. Посрещнаха ни като гости, а не като ходещи портфейли. Въпреки кошмарите за мен рога, копита и цели препарирани животни бих го посетила пак.

# 166
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
В белия списък добавям и комплекс Каталина, Цигов чарк.

# 167
  • Там някъде
  • Мнения: 38
От последните страници ме притеснихте с този Букинг и оценките там. След доста четене съм си отсяла няколко хотела в Банско: Астера, Регнум, Амира и Лъки( този ми е компромис, заради високата цена). Приоритетите ни са да има занимания за децата, хубава храна и просторни стаи, топъл басейн...абе капризни сме. Много ще съм Ви благодарна, ако ме насочите.

# 168
  • Сф
  • Мнения: 10 583
Лъки.Заслужава си.

# 169
  • Мнения: 6 256
От последните страници ме притеснихте с този Букинг и оценките там. След доста четене съм си отсяла няколко хотела в Банско: Астера, Регнум, Амира и Лъки( този ми е компромис, заради високата цена). Приоритетите ни са да има занимания за децата, хубава храна и просторни стаи, топъл басейн...абе капризни сме. Много ще съм Ви благодарна, ако ме насочите.
Регнум е дори с по-високи цени, но пък в него можете да ползвате истински СПА комплекс с минерални басейни в с. Баня, до където хотела си организира транспотирането на гостите с шатъли. За съжаление лично не съм посещавала хотела и не мага да дам отзив. Посещавала съм само СПА комплекса в Баня като външен посетител.
Още един глас от мен за Лъки Банско. Прекрасен хотел, храна и уникално обслужване.

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 13:12 от fatalina

# 170
  • Мнения: 2 341
Хотел "Царевец" - В. Търново Flowers Hibiscus
Бих  препоръчала хотел "Фламинго Гранд" в к.к. Албена, но  при последното ни посещение, забелязах, че са смъкнали нивото, за сметка на цените. И все пак не мога да не кажа, че този хотел има най-невероятната и разнообразна кухня сред хотелите, в които съм била въобще - в България и чужбина. /дано не са променили и това, не съм ходила от 2 г./.

# 171
  • Мнения: 11 558
Кое по- точно в хотел " Царевец" ти хареса?
Много ме изненада с мнението си.

# 172
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Има ли някой отзиви за хотел Винярдс Ахелой 4 звезди? 
Нереално ниски цени има за 12-18 юни в един голям сайт.

# 173
  • Мнения: 6 256
Има ли някой отзиви за хотел Винярдс Ахелой 4 звезди? 
Нереално ниски цени има за 12-18 юни в един голям сайт.
Нямам лични впечатления от комплекса, само минавам покрай него на път за Слънчев бряг и мога да Ви предупредя, че се намира в нищото в едно поле, което е поне на 5 км от Ахелой.

# 174
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Това не ме притеснява - с кола съм - и аз съм го виждал отдалеч-ко.
Ако единственият му кусур е че е на 12-15 мин. път с кола от плажа - значи е рай! 

Бил съм в  4 звезден хотел в Слънчев бряг.  
Ноо  всеки хотел си е коренно различен в България - въпреки еднаквите звезди....някои са ги взели под масата.

# 175
  • Мнения: 2 341
Кое по- точно в хотел " Царевец" ти хареса?
Много ме изненада с мнението си.

Малко  и уютно хотелче, отговарящо на нуждите ни в този момент в съответствие с цената си.

# 176
  • Мнения: 7 848
Лайтхаус голф енд спа енд тинтири-минтири Grinning, забравих му името. До Балчик е комплексът, може да се похвали с луксозен интериор и прекрасен голям закрит басейн с гореща вода. Спа-то също бива.
Посетихме го през зимата и цените за нощувка бяха сравнително поносими, през лятото обаче едва ли ще е така. Имахме включена и вечеря, оказа се също на блок маса с много вкусна храна за съжаление и убийствени цени на алкохола и другите напитки. Малка бутилчица вода беше 5 лева, ако не греша, малка каничка вино от 15 лева нагоре.

# 177
  • София
  • Мнения: 1 907
В белия списък добавям и комплекс Каталина, Цигов чарк.
Какво ви хареса там? За мен е отвратително място, мръсни къщи и мухлясали стаи в хотелската част. Отвратителна храна и обслужване, и басейна е студен, абе с две думи не бих стъпила там и за без пари!

# 178
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Лайтхаус голф енд спа енд тинтири-минтири Grinning, забравих му името. До Балчик е комплексът, може да се похвали с луксозен интериор и прекрасен голям закрит басейн с гореща вода. Спа-то също бива.
Посетихме го през зимата и цените за нощувка бяха сравнително поносими, през лятото обаче едва ли ще е така. Имахме включена и вечеря, оказа се също на блок маса с много вкусна храна за съжаление и убийствени цени на алкохола и другите напитки. Малка бутилчица вода беше 5 лева, ако не греша, малка каничка вино от 15 лева нагоре.

Лайтхаус голф Балчик  5 звездния комплекс - който реално е на около 10 км. от Балчик - район Топола - малко преди Калиакрия  е нереално скъп за изключително студеното място където е....температурите са идентични с Банкя  в района на лайтхаус....а цените.....за великеския 4 дневен пакет - 695 лева.....за половината пари се почива за великден на Корфу -   Кушадасъ - Бодрум.....списъка е дълъг и то за 400 лв!   А за 700 лв.  в лайтхаус на 10 км. от Блачик април ще зъзнеш от студ още към 19 часа.
 
Абсолютно нямат връзка с реалноста управителите му! 
Цените са баснословни.

# 179
  • Мнения: 729
МПМ Хотел Арсена, Несебър. Добра, вкусна и разнообразна храна, добро обслужване, чист и поддържан частен плаж. Единственият сериозен минус е цената Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт