Трансплантация на роговица

  • 1 445
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 541
Здравейте!
Имам питане към тези от вас, които са се подлагали на подобна интервенция или техни близки.
Става дума за моя роднина. Правиха й трансплантация преди години. Първата една година всичко беше наред. Виждаше добре. Изведнъж зрението се замъгли. Изписваха медикаменти, но така и не спасиха роговицата. Уж организма не я бил приел. Ама след година чак?
Подложи се на втора трансплантация. Конците не й ги махаха дълго време. Приема медикаменти и капки. Уж всичко беше наред. Хоп, имала гъбички на окото от антибиотичните капки. А уж ходи на прегледи редовно. Как не са ги видели по-рано, не разбирам.
Проведоха някакво манипулация за почистване на гъбичките - каква не знам. И сега ново 20 - пак да правят трансплантация ???
Всичко това при д-р Даскалов - "Пентаграм" е клиниката.
Четох, че такива интервенции правят в "Св. Петка", "Ден" и още 1-2 МОБАЛ-а.
Не знам къде е проблема - в опериращия ли, в организма ли?
Моля, споделете вашите преживявания - от кои доктори сте доволни в това отношение.
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 1
Отидете в клиника Ден -доц.Андреев или д-р Боршуков при нас всичко е наред и сега чакаме донор за другото око.

# 2
  • Мнения: 541
Отидете в клиника Ден -доц.Андреев или д-р Боршуков при нас всичко е наред и сега чакаме донор за другото око.

Благодаря за информацията!

Общи условия

Активация на акаунт