🎭 Като две капки вода - сезон 7, тема 6

  • 22 109
  • 440
  •   1
Отговори
# 30
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 491
  От лиготията на Рачков последните минути на предаването са форсирани.Явно на продуцента му допадат дебелашки хумор,за да толерира това поведение на екран.

# 31
  • Мнения: 3 485
Привет на всички в темата .Огромно благодаря на Смайлис за прекрасно оформрната тема и информацията в нея.
Благодарности и на Мари -Мар за линковете които слага !
Стефан много ми харесва,като изпълнител-имитатор смятам ,че се справя перфектно и много съвестно с ролите които му се падат.Гласувах за Стефан ,младо ,интелигентно и възпитано момче.Пожелавам му успех !

Последна редакция: вт, 21 май 2019, 10:56 от trendafilka

# 32
  • Мнения: 5 658
И аз гласувах за Стефан. За финала мисля, че няма да избере песен на Лили Иванова. Може би нещо свързано с оперното пеене.

# 33
  • Мнения: 3 510
Нещо ще се изпитваме ли? Така съм преценила, така съм написала. Никой тук не може да ми държи сметка, Петя, за това какво пиша.
Според мен Милко в най- висока степен и във вокално и в артистично отношение се отдалечи от своя стил и постигна ниво  на имитации, които за възрастта и амплоато му не съм допускала за възможни. Радвам се на дисциплината, умереността му, чувството за себе ирония,които липсваха като постоянна тенденция при част от участниците. Не съм казала да спечели, но пее повече от Папи, стара се повече от Дичо, не се замозабравил като Деси и Петя. А да умееш да общуваш с публиката и да печелиш симпатиите и е най- голяма достойнство за един артист.
Я, се успокой малко. Никой не ти държи сметка. Просто попитах.

# 34
  • Мнения: 5 436
Нещо ще се изпитваме ли? Така съм преценила, така съм написала. Никой тук не може да ми държи сметка, Петя, за това какво пиша.
Според мен Милко в най- висока степен и във вокално и в артистично отношение се отдалечи от своя стил и постигна ниво  на имитации, които за възрастта и амплоато му не съм допускала за възможни. Радвам се на дисциплината, умереността му, чувството за себе ирония,които липсваха като постоянна тенденция при част от участниците. Не съм казала да спечели, но пее повече от Папи, стара се повече от Дичо, не се замозабравил като Деси и Петя. А да умееш да общуваш с публиката и да печелиш симпатиите и е най- голяма достойнство за един артист.
Я, се успокой малко. Никой не ти държи сметка. Просто попитах.
Заради това си си изтрила поста? Не ми се занимава. Нека се радваме на изпълнителите.

# 35
  • Мнения: 62
Има изпълнители, които са много талантливи и ми пълнят сърцето! Има такива, които са ми безразлични, доста скучни образи, не успяват да ме впечатлят. Но тази Петя адски много дразни! Много надменна жена! Още от началото не я харесах! И циганско колело да направи пак няма да ми стане симпатична.

# 36
  • Мнения: 5 436
Не е надменна, а проста. Живее си в нейния свят, където се баламосва с мъжа си колко е велика с 5- те октави и си мисли, че същите трогателни селски номера минават и публично, като с просто око личи колко е лицемерна във всяка дума и изречение. Кофти характер. Самовлюбеност. Самозабрава. Дори потенциала на гласа и всъщност за толкова години не е овладян. Липсва и финес, широта, благородство, самоирония. Но много желание за самоизтъкване отнякъде с постоянната баба, която е фатална жена... няма с какво да ни е симпатична. Тя не прави изкуство, а изпълнява номера с насилен глас. Жал ми е за нея, защото колегите и се държат снизходително и я подиграват.

# 37
  • Мнения: 62
Не е надменна, а проста. Живее си в нейния свят, където се баламосва с мъжа си колко е велика с 5- те октави и си мисли, че същите трогателни селски номера минават и публично, като с просто око личи колко е лицемерна във всяка дума и изречение. Кофти характер. Самовлюбеност. Самозабрава. Дори потенциала на гласа и всъщност за толкова години не е овладян. Липсва и финес, широта, благородство, самоирония. Но много желание за самоизтъкване отнякъде с постоянната баба, която е фатална жена... няма с какво да ни е симпатична. Тя не прави изкуство, а изпълнява номера с насилен глас. Жал ми е за нея, защото колегите и се държат снизходително и я подиграват.
+ превзета. Много точно я описа. А за гласовите и данни няма какво да коментираме. В изпълненията и имаше толкова неточности, фалшиви тонове и т.н., че дори и без да си музикант можеш да ги забележиш. Грозна картинка е. Жалко е, на тия години да се излага и да се държи като тийнейджър. Не мога да си представя баба ми да се държи така, ужас, ужас.

# 38
  • Мнения: 6 490
Благодаря, смайлис! Flowers Bouquet

 Гласувах за Мария. Wink

# 39
  • Мнения: 2 182
Гласувах за Стефан!
Стефан и Мария са единствените участници, които си изпипваха всеки детайл от образите.
Стефан ме грабна още с първата си имитация, а с втората (Кичка) просто ме остави без думи.
https://www.youtube.com/watch?v=KmqZ4D3QBoA&
В това изпълнение всеки малък детайл беше изпипан перфектно. И това ми остава едно от любимите ми негови изпълнения.


# 40
  • Мнения: 5 085
Гласувах за Стефан!
Стефан и Мария са единствените участници, които си изпипваха всеки детайл от образите.
Стефан ме грабна още с първата си имитация, а с втората (Кичка) просто ме остави без думи.
https://www.youtube.com/watch?v=KmqZ4D3QBoA&
В това изпълнение всеки малък детайл беше изпипан перфектно. И това ми остава едно от любимите ми негови изпълнения.


Мислим еднакво. Просто ти си го написала първа.

# 41
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Деси Добрева споделя първите си емоции след победата в "Като две капки вода" - На кафе (21.05.2019)

/от минута 2:25/







Няма да съобщят имитациите за финала.


Като две капки вода

Благодарим ви, че бяхте с нас и в тази вълнуваща вечер! Във финалната четворка следващия път ще видим Maria Ilieva, Tita, Михаил Калайджиев и Стефан Илчев, а Петя Буюклиева, Desi Dobreva, Дичо и Papi Hans ще бъдат в дуети! А в какви роли ще бъдат те и как ще се разпределят дуетите - не пропускайте да гледате финала на Като две капки вода на 27 май, само по NOVA!

# 42
  • Мнения: 3 743
Гласувах за Стефан, той е мой фаворит от самото начало. Мария много ми иска да я харесам - наистина направи страхотни образи - но нещо вътрешно ме отблъсква и не я искам победител.
Милко беше най-трудолюбивият участник, показа страхотен професионализъм и нито един път не подцени задачата, при все че е с най-голяма фенска маса сигурно и може да позволи да е със самочувствие. Напълно заслужено е на финал според мен. Деси направи страхотна Монсерат, но демострираше високомерие през цялото време, при това без особени заслуги.

Силно се надявам Стефан да излезе на финала с опера, а не като Лили.

# 43
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Еди Халваджиян. Сладур! 

# 44
  • Мнения: 1 673
Моите лични победители са следните:

Дичо! Никога не съм го харесвала, бил ми е дистанциран и вял, пък и с историите му покрай красивата Диляна и май имаше нещо като си изгуби групата Д-2... А сега съм с прекрасни впечатления, излезе си съвсем точен човек, че и чувство за хумор имал. Да е жив и здрав, да си гледа бебето, да създава музика и да върви животът леко и весело!

Деси! Това момиче ми беше ужасно противно. Спомням си явяването й при Слави за позицията "певица". Питаха я дали е пяла преди и тя отговори "Ми да, аз по курортите пея, по хотелите". Винаги ми е била пренавита като пружинка. Вярно, има ангелски глас, но все едни и същи песни пее. Досадна ми беше и голямо кречетало. А сега съм толкова впечатлена от усърдието, което полага, от работата, която върши. Отговорно и съвестно, изящно, крехко и красиво същество! Много хубави дни и много концерти й желая!

Папи Ханс. Без удивителна за него, но се възхищавам на овладяването му при такъв травмиращ инцидент в семейството. Иначе - младок, който си е още зелен и суров, който още гони (и още дълго ще гони) гаджета, купони, секс. Но в него има едно стабилно зрънце уважение към труда на другите и това ми харесва.

Петя! Знам, че е масово плюта, знам, че е недолюбвана, знам. Но гласът й е зверски. Където е дал Бог, дал е! Мъчно ми е, че тя тъкмо се засили като изпълнител и естрадата се разтури. Как се оцелява в годините на чалготии и мутри - тя си знае. Сума певци и артисти си отидоха в мизерия и бедност, а руско спонсорство като Ритонците или пък вечен сватбен хит като на Кристина и Орлин - ами не се пада на всеки от баницата. Да е жива и здрава и да пее още много тази щурава, енергична Петя!

Но личният ми победител е Мария! Харесвах я много, когато изгря. Гърло, глас, интересна визия. Даже си купих албум, помня. После ми стана някак еднообразна, съюзи се с Графа, позатлачиха двамата. После й изгубих дирите, докато не мярнах разни клюки за млади гаджета с претенции. После роди бебе, пък скри бащата. Ами нейна си работа, мен какво ме интересува. Но ето я сега - забавна, точна, носи на майтапи, шегаджийка, яко работи и се подготвя, разчита на труд, а не на случайност... Много ми хареса нейното представяне и си мисля, че тя истински си се забавляваше. Пак съм й фен! Браво, Мария!

За Тита, Стефан и Милко нямам кой знае какво хубаво за казване. Тита я пазеха и галеха с перце, чак пък толкоз метани да заслужава тоз продуцент Криско… Но пазарът е малък и оферти дебнат отвсякъде. Милко си е един свиленградски тарикат, който така и няма да разбере защо чалготиите, които той сам създаде директно и индиректно, са тъй силно любени, а пък още по-силно мразени. А Стефан е перфектен имитатор, профи! Видях Стефан-Кичка, видях Стефан-Жоро, видях Стефан-бла, бла… Но Стефан не видях. Това е.

Общи условия

Активация на акаунт