NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 5

  • 48 431
  • 756
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 675
А откъде се взима код за регистрация на машина? Пише за някаква листовка, но аз не виждам такава в моите притурки.

# 616
  • Мнения: 771
В новите кафемашини вече няма кодове. Имаше преди но ги спряха. Досвидяха им се 20% отстъпка от една поръчка.

# 617
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Аз не виждам много смисъл от тези кодове, тъй като по магазините така или иначе ги пускат 20% промоция.

# 618
  • Мнения: 5 384
Няма да се включа в схемата с кодовете и обвързването с покупка от сайт конкретен, едно, че хвърлих над 10 кутии вече, второ, че ще продължа с покупки на промо цени от различни супермаркети и от емаг с безпл.доставка - пристигат бързо.

# 619
  • Варна
  • Мнения: 223
За мен има смисъл. За последната ми поръчка използвах 400 точки за 2 кутии, добавих още 1 кутия за 9,99 и заедно с доставката платих 12,99. А те взеха,че ми изпратиха още 1 кутия подарък, т.е. за общо 4 кутии съм платила 12,99 лв.

# 620
  • Мнения: 2 583
Съгласна съм с последното мнение. Освен това бяха пуснали промо по едно време, кутия капсули за 50т. Поръчах си тогава около 7-8 кутии,  и платих само 4-5лв за доставката.
Термо чаша съм взимала също само с точки, в началото още имах и подаръци чаши. Така, че за мен има смисъл.

# 621
  • Мнения: 9 776
Съгласна съм с последното мнение. Освен това бяха пуснали промо по едно време, кутия капсули за 50т. Поръчах си тогава около 7-8 кутии,  и платих само 4-5лв за доставката.
Термо чаша съм взимала също само с точки, в началото още имах и подаръци чаши. Така, че за мен има смисъл.

Тая далавера и аз я помня. За съжаление после не са пускали. Минаха две години оттогава може би.
Регистрирам си и аз кодчетата. Има смисъл.

# 622
  • София
  • Мнения: 10 309
За мен има смисъл. За последната ми поръчка използвах 400 точки за 2 кутии, добавих още 1 кутия за 9,99 и заедно с доставката платих 12,99. А те взеха,че ми изпратиха още 1 кутия подарък, т.е. за общо 4 кутии съм платила 12,99 лв.
От кой сайт? Аз нямах, такива екстри, като си купих машината.

# 623
  • Мнения: 9 776
От сайта на Долче густо.

# 624
  • Варна
  • Мнения: 223
Да,от Долче густо.

# 625
  • Мнения: 1 217
За мен има смисъл. За последната ми поръчка използвах 400 точки за 2 кутии, добавих още 1 кутия за 9,99 и заедно с доставката платих 12,99. А те взеха,че ми изпратиха още 1 кутия подарък, т.е. за общо 4 кутии съм платила 12,99 лв.
От кой сайт? Аз нямах, такива екстри, като си купих машината.
Те екстрите са от кутиите с капсули, не от машината(въпреки че и машините Преди вървяха с код за отстъпка за кафето).
Аз също мисля, че си струва, защо не.И аз правя същата схема.Гледам да ми се получи цена за кутия не повече от 7лв, защото на промоция по-малко от 7.50 не съм купувала.

# 626
  • София
  • Мнения: 6 178
... ще продължа с покупки на промо цени от различни супермаркети и от емаг с безпл.доставка - пристигат бързо.
Ама то едното не изключва другото, но разбира се, вие си преценявате.

# 627
  • Мнения: 9 776
... ще продължа с покупки на промо цени от различни супермаркети и от емаг с безпл.доставка - пристигат бързо.
Ама то едното не изключва другото, но разбира се, вие си преценявате.

Абсолютно. Така или иначе всяка кутия има код, който не ми тежи да регистрирам. Даже ММ научих и той го прави понякога. Като се натрупат, поръчвам.

# 628
  • Мнения: 1 457
В Т-Маркет са на 7.50 с карта Благодаря

# 629
  • София
  • Мнения: 10 309
... ще продължа с покупки на промо цени от различни супермаркети и от емаг с безпл.доставка - пристигат бързо.
Ама то едното не изключва другото, но разбира се, вие си преценявате.

Абсолютно. Така или иначе всяка кутия има код, който не ми тежи да регистрирам. Даже ММ научих и той го прави понякога. Като се натрупат, поръчвам.
Какво дава регистрацията на една кутия?

Общи условия

Активация на акаунт