Съпруги на военнослужещи - 27

  • 38 190
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 9 679
Добро утро. Дежурните по закуската май спят. Ами да ги отменя тогава.

Голямо затишие. Къде обикаляте?
Аз - никъде.
Прекрасен ден на всички и чудесна кратка седмица.

# 46
  • Мнения: 1 605
Дунди аз само едно кафенце от твоята закуска мога да взема, искам още 6-7 кг да сваля,а съм се заела и с тренировки. Обещах на ММ као се върне да си има нова жена
Днес цял ден по задачки,ходих да си платя картата за море, смених и на бабата плана на телефона та да може и тя да вижда синчето си на скайп, платих някои сметки и се обзаведох с нови сандалки за лятото.
Сега е време малко да почета, че докато се усетя и изпита ще почука на вратата

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 9 679
Не знам къде да се оплача вече за тези врати. Трябваше да ги доставят за 10 дни, стана месец и половина. Днес пристигат за монтаж и две врати объркани. Т.е. една трета от поръчката.
Ние сме си виновни за бардака, в който живеем. Никой нищо не гледа. Всички работим 5 за 4 ... Как ще пуснеш от склада да излязат врати с друг размер, да не говорим, че са и на друга цена.
Ама какво се ядосвам. Работниците при нас днес щяха да пропуснат да сложат в палетите една поръчка. Не разбрали. За всяко нещо трябва да ги следиш, отговорност от тяхна страна - никаква.
Не че ще ми помогнете, но да се оплача.
димитрова, и аз съм само на кафе. Ама колко много килограми имам още да свалям. И аз съм обещала на ММ друга жена за морето, ама за следващото лято. За това няма да сколасам, пък и не се знае дали ще се ходи на море или ще чакам ... врати. 

# 48
  • Мнения: 2 170
Веднага си взимам от всичко... е, по малко де, няма да съм лакома.. все пак имам граница до раждането максимум качени 12кг... до момента 6 и половина, имам още 2 месеца... трябва да внимавам.. ама от всичко си хапвам, като не прекалявам, за свалянето ще го мисля някога после Joy
Как исках поне едно ранно море да направим... ама ще ни размине май съвсем морето тази година.. ама тя госпожицата ми да е добре, ще идем другото лято.. Blush
То било хубаво да не ходиш на работа хаха, спиш до късно, правиш каквото правиш и пак полегнеш.. не се оплаквам Joy
Изчезвам малко зимни дрехи да прибера, а на вас многоо успешна седмица и без нервииии... Hug Heart

# 49
  • Мнения: 1 605
Дунди, според мен пробвай във федерацията за защита на потребителите. А за килограмите многото май по-лесно се свалят от малкото, аз свалих първите много бързо,но тези 6-7 са се заинатили и не мърдат от 2 месеца има един който ходи нагоре надолу,а другите си стоят лепнати върху мен
Мис Ю чудесно се движиш, сигурна съм че ще влезнеш в ограничените,че даже и по-малко ще качиш, а за свалянето не ги мисли,като започнат безсънните нощи ще си слезнат от самосебе си. Аз с каката качих 10, а после свалих 20 без да се ограничавам с храната.Не ти пожелавам такова бебе като нея.

# 50
  • Мнения: 1 605
Добро утро
Прекрасен слънчев ден на всички

# 51
  • Мнения: 2 170
Добро утроо,

Весел празник на всички именици! И хубав ден от мен!

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 6 617
Привет Simple Smile

Благодаря на всички за милите думи Simple Smile
Аз от събота съм на -2 килца Joy До края на кампанията се надявам и с останалите 5 да се преборя Simple Smile
Сега отивам да пазаря книжки, че съм обещала на банДидко:joy:

# 53
  • Мнения: 1 605
Добро утро
Голямо затишие къде сте се скрили всички?

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 9 679
димитрова, работа ...

мъниче, в книжарници Сиела ще има намаление на книги за 24 май.

# 55
  • Мнения: 2 170
Добро утро,
Малее, мислех, че това да ми се спи през този период ще ме пропусне...е, не... спя като пън.. и нонстоп ми се спи.. откакто не съм и на работа още толкова, защото съм по-спокойна... и така.. та затова ме няма дежурна с кафетоо тук..
Как ще изкарате почивните дни, имате ли планове? Аз още се чудя как да разнообразя малко ежедневието..Blush

# 56
  • София
  • Мнения: 8 311
Ето ме и мен.
Днес стачкувам! Никакво писане! Изпратих гаджето на село, да нагледа къщата и цветята ми, а на мен за да не ми е скучно-метене, бърсане, пране, простиране и т.н. до края на деня. Mr. Green
Малко е късно за кафе, ама хайде да не пропада традицията.



Заповядайте във ФЛОКАФЕ-има богат асортимент-за всеки вкус по нещо Joy

Свърши ми почивката, хайде да подхващам метлата и парцала.

# 57
  • Мнения: 874
Здравейте, момичета! Днес почивам и се разхождам. Тоооолкова обичам да съм в отпуск. Не сме решили накъде ще поемем през почивните дни. Всеки иска на различно място, ще се наложи да се координираме все пак. Но така е като си имам в къщи тинейджър на 16, един пораснал младеж, един военен и аз като учителка съм свикнала да контролирам ситуацията. Но да отбележа, че аз имам право на два гласа, когато гласуваме.
Stuck Out Tongue Winking Eye
Момичета, снощи бях на тренировка по канго джъмпс. Първо, докато се задържа на тези обувки, голям смях падна. После свикнах, но си е трудно за човек като мен. Мъниче, ти от колко време тренираш?
Аз качих малко килограми и не мога да ги сваля. Но си ям, разбира се. Аз знам, че това е причината. Днес ще правя крачки, до скоро от мен!

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 9 679
На мен ми начертаха плановете за почивните дни - ще се забавлявам с една дисертация на тема миров съд и мирово правораздаване. Плюс още разни разнообразни документи. Отделно имаме едни тапети за довършване.
Ох, що те тръгнах с Дзвера за Истанбул тази сутрин...
https://dariknews.bg/regioni/plovdiv/plovdivskiiat-hor-evmolpeia … r6lFqdGsmLKJEiKzE

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 6 617
Дунди, благодаря Simple Smile Напълнила съм кошниците в няколко сайта - доста намаления ще има утре Heart За съжаление, нямам достъп до големите книжарници, та ще пазарувам онлайн.
Почивните дни ще си ги прекарам и като работните (нищо, че съм в отпуск) Joy

Димитрова, моя режим в момента е ставане в 4:30, до към 1 - на ароматотерапия Joy Следва душ, съм, пазаруване. После сядаме да вечеряме и лягаме да спим Joy Не остана - още седмица някъде ще е зора.
Мис Ю, другата седмица ще се чуем с тях, евентуално у да се видим Simple Smile
Цветенце, на кангоо ходих близо 2 години. След постигане на целта (разбиване на целулита), минах на Стийл тоник, а след това - на фит и бокс Simple Smile Определено това е моя спорт и вече година и половина някъде си разпускам тренирайки Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт