Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 676
Здравейте, има ли някой, който е правил теста и всички резултати са отицателни? Как става ясно дали евентуална бактерия е от матката или от влагалището? Хмм.. Някой с по-скорошни отзиви от теста?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Аз правих теста и всички резултати са ми отрицателни Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 1 676
След колко време ви излезе резултата от теста? Ако се налага лечение кой го предписва след това? Аз си направих изследването самосиндикално и ако се налага после някой да ми изписва лечение не знам към кого да се обърна...

# 33
  • Мнения: 1 669
Около 7 дни мисля, че отне при мен докато излязат резултатите. Лечението след това е от АГ.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 676
Резултатите са само +/-, нали? Има ли антибиограма на положителните?

# 35
  • Мнения: 1 669
Няма антибиограма, няма количество, само + и -. Теста се води качествен, не количествен. Трябва после да посетите АГ.

# 36
  • Мнения: 10
Здравейте, искам да попитам как пращате проба в геника? Сутринта отидох в офис на Еконт и пуснах урина, но все още нямам СМС от геника с потребителско име и парола! А уточних, че е проба и мислех, че ще пратят веднага! Аз ли сгреших или е така системата?

# 37
  • София
  • Мнения: 7 428
Урина? В Геника? No MouthRolling Eyes

Здравейте, искам да попитам как пращате проба в геника? Сутринта отидох в офис на Еконт и пуснах урина, но все още нямам СМС от геника с потребителско име и парола! А уточних, че е проба и мислех, че ще пратят веднага! Аз ли сгреших или е така системата?

# 38
  • Мнения: 10
Да, има тест с урина. Направих го и ми излезе Ureaplasma urealyticum положително. Сега чакам часа при АГ да видя какво ще каже. Някой може ли да ми даде инфо, ако има запознати Simple Smile Благодаря Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 7 428
Има тема за Уреаплазма и микоплазма
пп: да, сега видях, че вече си писала там

# 40
  • Мнения: 10
Много благодаря Simple Smile

# 41
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Момичета как се прави тази антибиограма? Имам бактериална вагиноза и на втората контрола отново е налична.

# 42
  • Мнения: 1 669
Това е, че не правят антибиограма. При мен също беше вагинален и цервикален секрет - чисти, а Гарднерела във Фертилити теста. Не съм правила още контрола. Двата пъти ли се лекува с Флажил?

# 43
  • Варна
  • Мнения: 669
Няма антибиограма, защото в Геника правят генетични изследвания за тези бактерии - т.е. намират им ДНКто в пробата. За това и няма значение, че е престояла дълго време по куриери и т.н. А антибиограмата се прави на посявка, където третират участъци от пробата с определени антибиотици. Вероятно има и по-научно обяснение, но така го разбирам аз.

Дали е актуална още тази програма за безплатни анализи?...

# 44
  • София
  • Мнения: 1 676
Ако става въпрос за програмата на Сигридов - не, квотата е изчерпана.

Общи условия

Активация на акаунт