Акушер - гинеколози Варна - 10

  • 83 224
  • 741
  •   2
Отговори
# 300
  • Мнения: 255
Здравейте, днес бях на вторичен преглед при доктор Юлиян Николов. На предния преглед установи, че имам обърната матка (каза, че няма от какво да се притеснявам, днес пак го питах). Пуснахме цитонамазка, резултатите ми са Pap 2 категория (каза, че и това е добре). Направихме преглед с ехограф, каза, че десният ми яйчник е много добре, но не успя да види левия. Успокои ме, че това не е проблем, но все пак ако може да ме посъветвате нещо. Да отида ли на частен преглед при друг гинеколог?

# 301
  • Мнения: 242
Здравейте! Не знам дали ще питам в подходящата тема.... Та въпроса: някой от вас да е правил цветна снимка в АГ Варна? Интересува ме приблизителна цена, слагат ли упойка и вашите впечатления по манипулацията...

# 302
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Здравейте, търся мнения за Д-р Атанас Цонев от МД. Благодаря предварително.

# 303
  • Мнения: 424
Здравейте, търся мнения за Д-р Атанас Цонев от МД. Благодаря предварително.
На моя позната каза, че има поликистоза, изписа противозачатъчни. Ходи при други двама, които отрекоха...

# 304
  • Мнения: 697
Здравейте! Не знам дали ще питам в подходящата тема.... Та въпроса: някой от вас да е правил цветна снимка в АГ Варна? Интересува ме приблизителна цена, слагат ли упойка и вашите впечатления по манипулацията...
Здравейте , аз съм правила там . бях с местна упойка , нямах болки . Но според мен е важно и кой ви я прави .

# 305
  • Мнения: 21
Здравейте, може ли да ми препоръчате добър гинеколог за ЖК?

# 306
  • Мнения: 272
Здравейте, може ли да ми препоръчате добър гинеколог за ЖК?

Д-р Красимира Желязкова, назад подробно съм описала защо я препоръчвам. Simple Smile

# 307
  • Мнения: 27
Здравейте, някой може ли да ми даде актуална информация за д-р Георги Георгиев? Как и къде мога да си запазя час за преглед? Преди помня, че преглеждаше всяка сряда в АГ без часове.

# 308
  • Мнения: 2 088
Здравейте, някой може ли да ми даде актуална информация за д-р Георги Георгиев? Как и къде мога да си запазя час за преглед? Преди помня, че преглеждаше всяка сряда в АГ без часове.

Здравей!
Ноември раждах при др. Георги Георгиев планово секцио. Меко казано е страхотен. Той има нов собствен кабинет, близо до АГ. Ако му звъннеш, ще ти каже кога да отидеш на преглед. Нов кабинет и нова техника също така.
В сайта на АГ Варна има негов телефон.

# 309
  • Мнения: 15
Здравейте, изчетах всичко до момента, но въпреки това имам питанка.
Търся гинеколог (мъж или жена е без значение) , който може да диагностицира еднометриоза.
Вече бях при един, който каза ,че имам.
Търся второ мнение.
Ще се радвам да ми помогнете Simple Smile

# 310
  • Мнения: 697
Здравейте, изчетах всичко до момента, но въпреки това имам питанка.
Търся гинеколог (мъж или жена е без значение) , който може да диагностицира еднометриоза.
Вече бях при един, който каза ,че имам.
Търся второ мнение.
Ще се радвам да ми помогнете Simple Smile
Кателия Александров АГ Варна на 7 етаж

# 311
  • Мнения: 2 061
Здравейте, изчетах всичко до момента, но въпреки това имам питанка.
Търся гинеколог (мъж или жена е без значение) , който може да диагностицира еднометриоза.
Вече бях при един, който каза ,че имам.
Търся второ мнение.
Ще се радвам да ми помогнете Simple Smile
Яков в МД, Германов в АГ и Ситиклиник. За Славчев само съм чувала, но не съм ходила при него.

# 312
  • Варна
  • Мнения: 2 747
Здравейте, изчетах всичко до момента, но въпреки това имам питанка.
Търся гинеколог (мъж или жена е без значение) , който може да диагностицира еднометриоза.
Вече бях при един, който каза ,че имам.
Търся второ мнение.
Ще се радвам да ми помогнете Simple Smile

Предполагам знаете как се диагностицира тази диагноза ? Само след операция ...
Имам такава и лекарите, които ми я потвърдиха са с прегледи са д-р Бочева, д-р Яков, д-р Кирилова. Чак след лапароскопия се затвърди диагнозата.
Последствие разбрах , че и д-р Кр. Желязкова има опит с ЕМ.

# 313
  • Мнения: 15
Благодаря ви ,за помощта. Знам как се диагностицира.
На  ехографски преглед при д-р Александров , той каза "имаш ендометриоза, ето виж, страстване отвън на тръбата" . Поради тази причина искам второ мнение. Колкото му вярвам толкова и съм с едно наум.

# 314
  • Варна
  • Мнения: 2 747
Оооо няма как да каже такова нещо. Почнаха на много велики да се правят...ама хич не са !
Аз имах огромна киста и по това се опитваха да се ориентират, дори скенер направих , на който ми казаха,че не е ЕМ киста. В крайна сметка пак стигнах до операция и все пак си беше ЕМ.

Общи условия

Активация на акаунт