Дюни Роял Ризорт

  • 57 997
  • 746
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Те софтуер имат, но нямат база данни, които да пазят. Всеки път наново вкарват имена, лични карти и така нататък. А децата просто се пишат на едно листче, вероятно дори не ги и вкарват в системата. Аз често повтарям хотели в България, единствено Гранд хотел Поморие ми пази данните. И то ги имаха 3 години, а после някъде изчезнаха и все наново ги вкарват. Та...

# 256
  • София
  • Мнения: 5 885
Кой ги знае. Имат. Нямат. Аз не съм Разчитала на това досега, пък и колко ще скриеш? Водиш дете на видима възраст 4 години и пишеш че няма 2 год ли? То първо се вижда. Второ аз бих изтръпнала, че ще ме разкрият при настаняване или детето нещо ще каже само. Абе не е работа. Поне за мен не е, може да има смели.

# 257
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Ами по-скоро детето ти е навършило 6 март, а ти пишеш, че е родено октомври примерно и си е все още безплатно. Нещо такова. Не говорим за бебета, а за деца на 5-6 години.

# 258
  • Мнения: 6 713
Въпросът е, според мен, ако стане някой инцидент недай си Боже, или просто нещо, което после изисква документи, и т.н. Всеки си преценява разбира се!

# 259
  • Мнения: 1 319
Точно за два месеца става на въпрос...

# 260
  • Мнения: 279
Привет, момичета!  Обмисляме почивка в Марина Роял палас, не сме били в комплекса досега. Шумно ли е вечер, чува ли се музика от дискотеките, кои стаи са по-тихи: с изглед към морето или към градината?

Като ви четох останах с впечатление, че няма апартаменти с 2 спални, така ли е? С 2 деца под 6год сме, но ми се искаше да има опция поне за апартамент с обща стая и спалня. Ще ни таксуват ли двойно с 2те деца за 1 двойна стая?

# 261
  • Мнения: 435
Здравейте, искам да попитам настанените в х-л Пеликан, могат ли да се хранят в ресторанта на х-л Марина бийч, например?

# 262
  • София
  • Мнения: 5 885
Здравейте, искам да попитам настанените в х-л Пеликан, могат ли да се хранят в ресторанта на х-л Марина бийч, например?
Да, могат. Единствено в 5 звездния хотел могат да се хранят и ползват ексрите му настанените там.
Всички останали ползват всичко и р-анта на Марината- 4 звезди, до басейните и бара на плажа

# 263
  • Мнения: 435

Wooden Cuckoo Clocks, много благодаря!

# 264
  • Мнения: 71
Привет, момичета!  Обмисляме почивка в Марина Роял палас, не сме били в комплекса досега. Шумно ли е вечер, чува ли се музика от дискотеките, кои стаи са по-тихи: с изглед към морето или към градината

Ние сме били в Палас винаги в стая с изглед море и винаги е било тихо.

# 265
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Здравейте,
може ли някой да ме ориентира колко далеч са отдалечените вили Ренесанс и Парадайз?
Някъде намерих информация, че са на около 500 м. от плажа, но дали е вярна?!

# 266
  • В подножието на Сините камъни
  • Мнения: 212
Не мога да кажа колко метра са отдалечени, но за нас беше приятно да бъдем в тях, тъй като се минава през добре поддържани алеи и разстоянието не се усеща. Имайте впредвид по-скоро, че има наклон и от басейните /ресторанта/ към вилите изкачаш височинка

# 267
  • Мнения: 13
Ние бяхме миналата година в Белвил, но юни, интересува ме някой с мнение за края на август, началото на септември, по специално за излизането на водорасли

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 398
Мисля, че водораслите цъфтят началото на август.

# 269
  • Мнения: 2
Здравейте,
Двойните стаи в хотел Белвил със спалня ли са или с отделни легла? Ако са с отделни легла, може ли да се съберат,защото детето не иска да спи само.

Общи условия

Активация на акаунт