Отговори
# 15
  • Мнения: 724
ОФИЦИАЛНО! "Жена" ще излъчи финала на втория си сезон на 28 май с 64 епизод и ще бъде подновена на есен с трети сезон: https://www.magazinburada.net/tv-magazin/fox-un-kadin-dizisi-yen … ecek-mi-h916.html

Не знам да се радвам ли, да не се ли... Историята започна да се изморява. На актьорите също им личи. Интересно ми е с какво ще задържат интереса ни сценаристите.

# 16
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 021
      Филмът поддържа добър рейтинг,събира много реклами.Прави впечатление,че пораснаха минутите с рекламите и спирането за реклами също се увеличи.А ако  сме случили на сценаристи,има още върху какво да се работи-Назир,Емре,Ширин-Сарп/все си мисля,че накрая тия двамцата ще се съберат или избият помежду си/,Ариф-Бахар.Имаше една малка среща между Бахар и лекарката,която настояваше за контролен преглед,все ми се струва,че и там ни подготвят нещо.Пърл,отношенията между всички деца...

# 17
  • София
  • Мнения: 3 380
Flowers Cherry Blossom
ОФИЦИАЛНО! "Жена" ще излъчи финала на втория си сезон на 28 май с 64 епизод и ще бъде подновена на есен с трети сезон: https://www.magazinburada.net/tv-magazin/fox-un-kadin-dizisi-yen … ecek-mi-h916.html

Не знам да се радвам ли, да не се ли... Историята започна да се изморява. На актьорите също им личи. Интересно ми е с какво ще задържат интереса ни сценаристите. isa dmtrva

Сериали, привет!
Съгласна съм с теб, че "историята започна да се изморява" , но при този все още висок рейтинг, абсолютно по турски маниер ще продължат. Дано не прекалят. Ще ни занимават с Пъръл, Назир, нищо чудно  да не задълбочат интригата със Сарп и Ширин, Джейда и Емре и най-вече с отношенията на Бахар и Ариф. Иска ми се Бахар да вземе решение продиктувано от чувствата си и разума си, но ще е дълъг период. Хубав ден.Flowers Four Leaf CloverFlowers Cherry BlossomFlowers Four Leaf Clover
Поздрав с една красива Йозге:

ПП . Краси, сега видях, че и ти си писала. Съгласна съм с теб.Flowers Four Leaf CloverFlowers HibiscusFlowers Four Leaf Clover

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 11:43 от Nina NN

# 18
  • Мнения: 1 614
СЕРИАЛИ, благодаря bouquet
Аз и сега вече почти не го гледам, а се информирам за развитието на действието от вас и от рускините, та трети сезон съвсем май няма да го следя  Thinking

# 19
  • Мнения: 724
След вчерашната серия започнах да се съмнявам, че връзка между Бахар и Ариф ще е възможна. Бахар се отнесе с него изключително студено. След вчерашния им разговор сякаш вече не ги виждам заедно. Разбира се, това не означава, че виждам Бахар със Сарп, ни най-малко даже. Някъде в интернет четох дискусия на зрители в Турция, според които в края на сериала Бахар няма да е нито със Сарп, нито с Ариф, а сама с децата си. Защото поне така се случвало в японския оригинал, към който турските сценаристи трябва да се придържат. А този своеобразен любовен триъгълник Бахар-Сарп-Ариф ни го представят, с цел да привличат интерес и за да предизвикват дискусия сред аудиторията и поддръжниците на двамата главни герои. Та като цяло не мисля, че дори сценаристите са наясно какво пишат и какви са намеренията им относно бъдещето на Бахар. Тя обаче все повече започва да прилича на Хатидже като маниер, поведение и начин на мислене. Става все по-студена, отдръпната и безизразна. Ако следва нейната съдба, това би означавало да се омъжи за Ариф, така както Хатидже навремето се е омъжила за Енвер. Аз обаче все повече се съмнявам в чувствата на Бахар към Ариф. И дали въобще такива съществуват. Със сигурност обаче е изстинала към Сарп.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 380
Привет!
Сериали, аз пък да ти кажа, че ако Бахар заприлича на Хатидже значи  Ариф да се превърне в Енвер деде. В крайна сметка Ариф, заслужава истинска любов и жена, която няма да разделя любовта към него и към децата си. Обичта към децата е съвсем друго нещо. Ами, ако не е влюбена в Ариф да му го каже в очите. Тя му дава надежда, използва го, та беше му и годеница. Той лежа в затвора заради обещанието си към нея, че няма да говори в полицията. Колко много разчиташе на него. Мисля, че Бахар постъпва егоизтично към него, като честно не му каже за чувствата си. Не го ли обича, да не му дава надежди. Той е истински мъж, а не сополив ревльо и ще го преживее. Много ще ме разочарова Бахар, ако продължава да смесва чувствата си и само тя ще страда. Мисля си , че ще продължат и в трети сезон тези объркани отношения и неизяснени чувства. Не искам да прибързвам, но ако Бахар остане сама с децата си /като гледам поведението на Нисан, Дорукчо е още малък и се влияе от сестра си/ , наистина ще бъде една нещастна жена, каквато и предрече бабата с диванчето. Дано се освести, но това явно ще бъде в трети сезон. До скоро.


Дано Емре по-бързо се "окопити" и лудата Ширин не го оплете в отровните си паяжини.

# 21
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 021
            Бабата с диванчето предрече,че няма да е щастлива със Сарп.Друго ме дразни у Бахар-това,че се оставя децата ѝ да влияят на решенията ѝ.Трябва да има граница между желанията на децата и личните действия и решения.Те се налагат много често,особено Нисан.Дано не се възобнови болестта ѝ,че много ще натежи сценария.Прекалено ги лигави според моето разбиране,може и да съм крайна.
                Някой гледал ли е оригинала или знае ли къде да се намери,как се казва корейския филм?

# 22
  • София
  • Мнения: 3 380
Здравейте!
Краси, права си, но аз имах в предвид, че  в целия сериал върви нишката , която бабата предрече "Бахар, ще е нещастна, ако се ожени за Сарп. Така е и това ще продължава. Бахар, колкото и да мисли, че само децата могат да и донесат щастие, много греши. Никак не си крайна относно възпитанието на децата от Бахар. Има много грешки, особено в това, че позволява да  се налагат с "моля те, моля те, моля те".  Прекалено им показва любовта си, а това някога е "нож с две остриета". Резултата е Нисан, която се бърка и налага за всичко. Гледах първите серии преведени на български и си припомних доста грешки за мен във възпитанието  на Бахар към Нисан и това даде горчив плод. Нисан се набърка в отношенията с Ариф и Бахар върна пръстена. Едно дете не бива да взема рашения, които се отнасят до възрастните. Ще видим как ще се развият събитията в третия сезон. Дано Нисан не е следващата глезла, като  Ширин. Хубав ден. Flowers Four Leaf CloverFlowers HibiscusFlowers TulipFlowers Cherry BlossomFlowers Four Leaf Clover
Една много красива Бахар на рождения ден на "Али и Али":

Сериали е прав - 3-ти сезон:

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 17:31 от Nina NN

# 23
  • София
  • Мнения: 3 380
Привет!
Нямах намерение да пиша повече, преди да съм изгледала епизода със субтитри, но тази снимка ме провокира.
Това ли е Бахар от сериала "Жена"? Нямам нищо против да е щастлива и красива. Но разумната и принципна  Бахар къде е? Къде се е "потифирчила" с този, който и донесе толкова страдания? Колко бързо  забрави за неволите си и хората, които я обичат истински,  които помагаха в тежкия й живот, който водеше благодарение на ревльото, но сега ухилен "баба". Отново ли играе по свирката на децата си, за да присъства на рожден ден на Али и Али. Маска на щастие ли е покрило лицето й? Ами да, СЦ ни подготвят за още премеждия и кой знае как ще задълбаят нещата и съвсем потурчат японския сценарии. Хубава вечер.

# 24
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 021
Ако е автентичен този плакат,Сарп не е  заедно с Бахар и децата.Пътищата се разделят!

# 25
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 021
      ИМА ПРЕВОД ВЕЧЕ НА 59 СЕРИЯ!

# 26
  • Мнения: 724
Излезе трейлърът към 60 епизод:



В него Сарп предлага на Бахар отново да станат семейство и изразява нежеланието си относно връщането й с децата в дома им в Тарлабашъ. Бахар му отговаря, че ако се притеснява от връщането им заради Ариф и неговото присъствие там, то вече няма нужда, защото всичко помежду им вече е минало. А Сарп, с възможно най-подмолната си усмивка под мустак, си отпива доволен от чайчето. Е много се ядосах значи! Rage Imp

# 27
  • София
  • Мнения: 3 380
Сериали, благодаря ти!
Тъкмо изгледах последната серия с руските субтитри и съм пак ядосана, сега след фрагмента още повече. Глупава Бахар! Ще има да и пати главата, защото няма отърваване от Сарп. Разбирам да го обича, както преди да отива с него и толкова. Мисля, че не го обича и тя го знае. Очакват я още премеждия /3-ти сезон/ докато и дойде умът в главата и осъзнае с кой трябва да споделя  любовта  и живота си.  Flowers Four Leaf CloverFlowers HibiscusFlowers HerbFlowers TulipFlowers Four Leaf Clover
Йозге /Бахар с един любимец, който заслужава обич и прегръдка:

# 28
  • София
  • Мнения: 3 380
Привет!
От снощи прочетох десетки отзиви от рускините за последния епизод и фрагмента. Те са много разочаровани и ядосани, както на главните герои, така и на сценаристите. Във форума на рускините има много интелигентни жени, които пишат умно, а сега някой от тях категорично се отказват да гледат сериала повече. Има една единствена /Катя/, която е доволна. Днес даже някой свързват развитието на действието във фрагмента с Разпети петък - най-тъжния ден в годината. Коментират и една лоша новина, че ще нулират Ариф и той няма да участва в трети сезон. Как ще стане не е ясно, но според мен ще е провал за сериала. Мисля си и аз, че нещо объркаха СЦ и нещата тръгнаха в посока, която не се харесва на много. Дано се освестят и не затрият "Жена", така както много други. Спирам с все още надежда и очакване на положително развитие и хубави емоции. Flowers Four Leaf CloverFlowers HibiscusFlowers Herb
Пожелавам на всички ви СВЕТЛИ ВЕЛИКДЕНСКИ ДНИ!!!



# 29
  • София
  • Мнения: 3 380
Здравейте на най-светлия пазник! Бъдете благословени, приятели!

Общи условия

Активация на акаунт