Мъжете Рак - 2

  • 23 228
  • 760
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14
Sani, благодаря ти! Аз наистина държа на човека и ще му дам нужното време. Просто това, че не се виждаме толкова често и си комуникираме не всеки ден, малко ме кара да се чудя дали той самия няма да се дистанцира.

# 46
  • Мнения: 1 120
teddytos стана ми смешно, защото ме върна много назад във времето. Абсолютно същото беше и при нас, 1 година ходихме и се виждахме не повече от 2 пъти месечно, с тази разлика, че аз изобщо не го взимах на сериозно и за мен това беше идеалното, след разни задушаващи типове, които не те оставят да дишаш и ти държат сметка на минутите. Може би това е едно от най-големите му предимства и до сега, въздуха който ти оставя, усещането за свобода. Чувствам се напълно леко, да му кажа какво решение съм взела или какво смятам да правя, без да се притеснявам, че ще се разсърди или ще ме съди. Очаква същото обаче. В същото време има супер близост и споделяне на интереси и виждания...
Късмет!!!

# 47
  • Мнения: X
Kath и моят е с асцендент скорпион сподели нещо за твоя Simple Smile
Много е ревнив. Още в началото ме накара да си прекратя всякакви контакти с хора от мъжки пол. Сърдеше се като ходя у приятелка на гости. Той си правеше глупостите и лъжеше, но искаше аз да съм само негова.

# 48
  • Мнения: 3 953
Sani,споделям виждането ти за свободата и личното пространство,връзката ми с рака беше точно така виждахме се на няколко дни и мен ме устройваше идеално,не обичам някой да ми виси на главата нон стоп..дори и така живеем,всеки си има свои интереси но имаме и общи,рака много държи на личното си пространство доста често дори и на родителите си не вдига като му звънят...
Kath,моят никак не е ревнив,по скоро се съмнява като му кажа че съм била еди къде си с еди кой си,но да прави сцени на ревност опази боже,той много си прикрива чувствата иска околните да си мислят че не му пука ако току виж изревнувал значи да разкрие себе си Simple SmileМоят рак е много мълчалив и потаен,трудно споделя,всеки ден му вадя думите с ченгел,обича да му е уютно,малко живее в миналото,държи на неща създадени от бабите му,а аз искам новости..обича мистичното,задгробния живот,екзорсизъм,обича култури с митология...

# 49
  • Мнения: 32
Sani,споделям виждането ти за свободата и личното пространство,връзката ми с рака беше точно така виждахме се на няколко дни и мен ме устройваше идеално,не обичам някой да ми виси на главата нон стоп..дори и така живеем,всеки си има свои интереси но имаме и общи,рака много държи на личното си пространство доста често дори и на родителите си не вдига като му звънят...
Kath,моят никак не е ревнив,по скоро се съмнява като му кажа че съм била еди къде си с еди кой си,но да прави сцени на ревност опази боже,той много си прикрива чувствата иска околните да си мислят че не му пука ако току виж изревнувал значи да разкрие себе си Simple SmileМоят рак е много мълчалив и потаен,трудно споделя,всеки ден му вадя думите с ченгел,обича да му е уютно,малко живее в миналото,държи на неща създадени от бабите му,а аз искам новости..обича мистичното,задгробния живот,екзорсизъм,обича култури с митология...
И моят рак е абсолютно същия,никаква ревност,преди му вадех думите с ченгел,сега вече го оставих,писна ми,гледам себе си и това е,ако ще.Абе трудни са много.Сега от цяла седмица сме скарани и аз не говоря с него и чакам някакво извинение,защото си е виновен,но няма хич не се затормозява.Но аз нали съм Овенка и този път съм вкарала овенския инат и няма да се дам,докато не осъзнае,че трябва да даде малко от себе си.

# 50
  • Мнения: 3 953
Иавинявай аз не съм чула..и как да чуя като каквото и да става той е все жертвата...на мен ми е трудно да се разминавам с някого между 4 стени и да не си говорим...а той може да търпи много ...брутално много...

# 51
  • Мнения: 32
Иавинявай аз не съм чула..и как да чуя като каквото и да става той е все жертвата...на мен ми е трудно да се разминавам с някого между 4 стени и да не си говорим...а той може да търпи много ...брутално много...
Много точно!!!Никога извинявай не е казал,все аз съм виновната,неговото его е толкова голямо,той по гръб не може да падне.Той може да търпи брутално,но аз как мога!Сега е моментът да го разбере!

# 52
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Боже...колко си приличат тези раци...
Ако не в едно, в другите десет.
Писах в другата тема. Моя никаква ревност към мен. Никаква.
А иначе, бил ревнив / по негови думи/.
Извинение никога за нищо.
И, да..... принцесата е той....за завоюване. В крайна сметка, това е женска зодия. Активност, инициативност, борбеност - не.

Някой път ми идва да....

Последна редакция: сб, 13 апр 2019, 16:34 от а Kеа?

# 53
  • BG
  • Мнения: 887
Аз затова вече съм на принципа-с мъж трябва да ми е хубаво. Лошо мога и сама. Повече на никой мъж не правя евала и съветвам оплакващите се тук да ме послушат. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Отсега нататък-щом ще ме ограничава, ще ми се цупи, ще го чакам да благоволи-пътя, чантата, гащите както пеят Черно Фередже Wink Ай сектир-животът не свършва с един мъж!

# 54
  • Мнения: 1 120
Скрит текст:
Sani,споделям виждането ти за свободата и личното пространство,връзката ми с рака беше точно така виждахме се на няколко дни и мен ме устройваше идеално,не обичам някой да ми виси на главата нон стоп..дори и така живеем,всеки си има свои интереси но имаме и общи,рака много държи на личното си пространство доста често дори и на родителите си не вдига като му звънят...
Kath,моят никак не е ревнив,по скоро се съмнява като му кажа че съм била еди къде си с еди кой си,но да прави сцени на ревност опази боже,той много си прикрива чувствата иска околните да си мислят че не му пука ако току виж изревнувал значи да разкрие себе си Simple SmileМоят рак е много мълчалив и потаен,трудно споделя,всеки ден му вадя думите с ченгел,обича да му е уютно,малко живее в миналото,държи на неща създадени от бабите му,а аз искам новости..обича мистичното,задгробния живот,екзорсизъм,обича култури с митология...
Едно към едно, и ММ е много потаен, не иска другите да имат идея въобще, ако нещо не му е ОК с чувствата, а имам и приятелка рак, която е същата, накратко историята и: раздели се с мъжа си, защото бла-бла (не е важно, 1000 неща), мъжа и веднага забърса нова и ненасе новата в къщата си, а приятелката ми, безумно спокойствие, бил много добър баща и ако имам нужда от лекарски съвет, бил много добър специалист, да се обръщам към него.

Само в последното likeawind има разлика, ММ гледа 100% напред, но то назад няма и много хубави неща, освен баба му и дядо му, за които се сеща чат-пат, много рядко.

# 55
  • Мнения: 3 953
Моят рак е възпитаван да е свързан със семейството(майки,бащи)всички празници ги наобикаляме всички което понякога е много изморително и досадно(различни поколения,опитват се постоянно да ни налагат тяхното виждане)виждам че не иска толкова да е залепен за тях но и не може и да им откаже,страх го е да не ги обиди...аз също имам някой традиции но никога не съм празнувала празници с роднини,била съм само със родителите си,също така на 19 г излязах от дома на родителите си и заживях на 800км което тотално ме прави необвързана с никой!неговите родители искат веднъж в седмицата да ходим в тях,на мен това мн ми тежеше и се опитах да го променя което веднага ме сложи в графа нехаресвана...като цяло знам че раците трудно се отделят от семействата си..аз пък никога не съм понасяла мамини синчета..имам познати които се чуват с майките си по 20 пъти на ден ..

# 56
  • Deutschland
  • Мнения: 5 351
Офффф, от 12 години Коледа и Нова година я караме с техните 😥.

# 57
  • Мнения: 32
И моят рак имаха традицията на 25-ти или 26-ти декември да се събират всички лели,вуйни,чичовци,братовчеди,баби.В началото се съобразявах от уважение,но след като усетих неуважение от страна на свекърва ми,прекратих.Моите родители са в чужбина и си идват за Коледа за две седмици и защо аз трябва да се съобразявам с някакви чужди ми хора,че те имали обичай.Ми аз пък имам родители и вече си ходя в нашите с децата като си дойдат и не ме интересува другата рода.Мъжът ми обикновено работи и той не присъства! Станах лошата,но слабо ме вълнува!По добре лоша,отколкото да ме мачкат!

# 58
  • Мнения: 3 953
Аз си давам сметка че то каквото и да направиш все ще ти намерят косура,имах уважение,но имаха навика като се събрахме през ден да ми звънят и да разпитват как живеем чашата преля като ми казаха че еди кой си им бил казал че ще имаме дете(ние дори не си го бяхме помислили) и то мъжът ми му бил казал  ..полудях,накрая пред мъжът ми казали че не съм разбрала за какво говорим а другия човек ми каза че никога не са говорили за това..малко объркано стана но интригата е ясна,оттогава държа дистанция и съм много добре:-)незнам на мен ли ми се струва но имам чувството че само тук тр да лягам и да ставам с цялата рода...

# 59
  • Мнения: 1 120
Да се радвам, че нямам терзания от подобен род. ММ до скоро аз го подсещах да се обади на майка си по повод празник или рожден ден. Майка ми ме дразни повече от свекърва ми, свекърва ми изобщо не мога да я приема на сериозно.

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 10:31 от Sani..

Общи условия

Активация на акаунт