Мъжете Рак - 2

  • 23 242
  • 760
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 89
Ами моят рак не се връща към старата. Явно толкова "духал супата" с обвързването, че много го е страх от обвързване. Но аз явно не зная как може да си с някой, дори като временно нещо, без въобще да се чувстваш с него заедно Simple Smile

# 31
  • BG
  • Мнения: 887
Ще отговоря с едно клише-за връзка жената би симулирала секс, а за секс-мъжът би симулирал връзка. Прави си изводите. Simple Smile

# 32
  • Мнения: 14
Здравейте, стана ми интересна темата. Аз съм зодия риби с асцедент везни и от два месеца се познавам с рак, с асцедент рак. Виждали сме се 4 пъти, пишем си доста често. Като цяло усещам,че е наистина стойностен и добър човек, но се бори със вътрешни страхове и минали проблеми. И не мога да преценя отношенията ни. Той от самото начало твърди, че времето ще покаже, че той трудно допуска хората. Прави планове за неща, които да правим двамата, но докато станат... Когато го притисна, че ме обърква какво се случва, се открива и не подвежда. И колкото пъти съм казвала, че не искам да се натрапвам едва ли не и че ще си тръгна. Толкова пъти, той не го е искал това и ме е спирал и споделял, как вижда един вид какво търпение проявявам и как не иска по никакъв начин да ме нарани. Питам се аз и вас питам, добре колко време наистина му е нужно на един мъж Рак, да прецени човека и да се отпусне (да, има пропуквания в черупката му)? Скоро бях ходила при наистина добър астролог и това, което ми сподели, че именно този човек е за мен. И как обаче, чак след рождения му ден, ще ни се даде ново начало Rolling Eyes Grinning Grinning да, човека е наистина прекрасен ( аз като цяло винаги успявам да усетя и намеря наистина човека с добра душа), то се усеща въпреки, че се опитва да го прикрие, но... наистина ли им е нужно толкова време, да те преценят и да се открият... И дали трябва аз да правя крачките???

Последна редакция: чт, 11 апр 2019, 16:21 от teddytos

# 33
  • Мнения: 32
Здравейте, стана ми интересна темата. Аз съм зодия риби с асцедент везни и от два месеца се познавам с рак, с асцедент рак. Виждали сме се 4 пъти, пишем си доста често. Като цяло усещам,че е наистина стойностен и добър човек, но се бори със вътрепни страхове и минали проблеми. И не мога да преценя отношенията ни. Той от самото начало твърди,че времето ще покаже,че той трудно допуска хората. Прави планове за неща,които да правим двамата,но докато станат... Когато го притисна,че ме обърква какво се случва, се открива и не подвежда. И колкото пъти съм казвала,че не искам да се натрапвам едва ли не и,че ще су тръгна. Толкова пъти,той не го е искал това и ме е спирал и споделял, как вижда един вид какво търпение проявявам и как не иска по никакъв начин да ме нарани.  Пиатм се аз и вас питам, добре колко време наистина му е нужно на един мъж Рак, да прецени човека и да се отпусне ( да има пропуквания в черупката му )? Скоро бях ходила при наситина добър астролог и това,което ми сподели,че именно този човек е за мен. И как обаче, чак след рождения му ден, ще ни се даде ново начало Rolling Eyes Grinning Grinning да, човека е наистина прекрасен ( аз като цяло винаги успявам да усетя и намеря наиситна човека с добра душа), то се усеща въпреки, че се опитва да го прикрие, но... наистина ли им е нужно толкова време, да те преценят и да се открият... И дали трябва аз да правя крачките???


Да, много им е трудно и трябва да му дадеш ни нужното време,ако наистина държиш на него.Те са такива черупки!Не го притискай,дай му времето и си трай.Мисля,че си му показала че искаш нещо да се получи,така,че недей да правиш повече стъпки.Моят мъж е рак и някога като се запознахме,беше много объркан,ти се засили към мен,ту се отдалечи с 200 .Аз се изморих и си натиснах парцалите да го видя накъде ще го избие.Минаха около 2 месеца през които не се чувахме и не се виждахме и накрая дойде с вече ясното си съзнание,че иска да сме заедно!Трудни са много тези раци!

# 34
  • Мнения: 89
Здравейте, стана ми интересна темата. Аз съм зодия риби с асцедент везни и от два месеца се познавам с рак, с асцедент рак. Виждали сме се 4 пъти, пишем си доста често. Като цяло усещам,че е наистина стойностен и добър човек, но се бори със вътрепни страхове и минали проблеми. И не мога да преценя отношенията ни. Той от самото начало твърди,че времето ще покаже,че той трудно допуска хората. Прави планове за неща,които да правим двамата,но докато станат... Когато го притисна,че ме обърква какво се случва, се открива и не подвежда.

Да, много им е трудно и трябва да му дадеш ни нужното време,ако наистина държиш на него.Те са такива черупки!Не го притискай,дай му времето и си трай.Мисля,че си му показала че искаш нещо да се получи,така,че недей да правиш повече стъпки.Моят мъж е рак и някога като се запознахме,беше много объркан,ти се засили към мен,ту се отдалечи с 200 .Аз се изморих и си натиснах парцалите да го видя накъде ще го избие.Минаха около 2 месеца през които не се чувахме и не се виждахме и накрая дойде с вече ясното си съзнание,че иска да сме заедно!Трудни са много тези раци!
благодаря за това, аз съм на етапа с отдръпването сега и това ми дава някакъв кураж, защото иначе рачетп е много свестен човек

# 35
  • Мнения: X
Аз пък съм Риби с мъж Рак и дете Раче.

# 36
  • Мнения: 14
Значи си проявила голямо търпение спрямо рака. Можеш и ти да споделиш своя опит с тази зодия

# 37
  • Мнения: X
Накратко: той беше след дълга връзка и наранен. Аз проявявах много търпение към лъжите и глупостите му. Не ме приемаше насериозно, но аз го обичах безкрайно много. Бях много наранена и до ден днешен не мога да му забравя глупостите от преди. Сега ме обича и е коренно различен човек, но пак не мога да забравя...

# 38
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Аз като жена Рак съм 50:50 в мнението си за мъжа Рак.

Като цяло Рак-Рак - много сходства в характерите. За положителните черти е перфектна комбинация. Да споделяме общ мироглед, интуиция, чувство за хумор. Почти абсолютно единомислие за най-дребните неща. Направо все едно сме един и същи човек. В това отношение е много лесно и приятно да се живее с партньор Рак.

Но докато не опрем до отрицателните черти. Във връзка с мъж Рак се чудя аз ли съм принцесата или той Tired Разбира се мъжкото его крещи "Аз, аз съм принцесата. Аз съм чувствителният. Аз имам правото на това. Аз, Аз, Аз!". И все единият от 2мата Раци трябва да се стегне и да бъде мъжа във връзката. И ми се струва, че това е жената Рак. Мъжете Раци май минават по-тежко през всичките несгоди в живота, повече драматизират, повече са склонни да се оттеглят в черупката си.

# 39
  • Мнения: 14
Аз искам само нещо да споделя, когато говорим за мъж Рак.. то е важно какъв асцедент има, защото асцедента е това,  как този човек се показва пред другите (маската, която той си слага).

# 40
  • Мнения: 89
Аз искам само нещо да споделя, когато говорим за мъж Рак.. то е важно какъв асцедент има, защото асцедента е това,  как този човек се показва пред другите (маската, която той си слага).
Моят рак е, с асцедент дева и лунда в стрелец, и това прави нещата още по тегави

# 41
  • Мнения: X
Моя е с асцендент скорпион.

# 42
  • Мнения: 14
Моя е с асцендент скорпион.


От това, което съм научила за скорпионите и от себе си (моята луна е в скорпион) наистина са много трудни хора и без да го искат им се налага понякога да наранят хората. И наистина допускаме много малко хора до себе си и то след като сме ви изпитали. Отне ми доста време да се омекотя и да разбера тази си черта и да не съм толкова мнителна. Но като отново водна зодия, скорпионите са чувствителни и могат да обичат адски силно и ще защитават до край хората, на които държат.

# 43
  • Мнения: 3 953
Kath и моят е с асцендент скорпион сподели нещо за твоя Simple Smile

# 44
  • Мнения: 1 120
Скрит текст:
Здравейте, стана ми интересна темата. Аз съм зодия риби с асцедент везни и от два месеца се познавам с рак, с асцедент рак. Виждали сме се 4 пъти, пишем си доста често. Като цяло усещам,че е наистина стойностен и добър човек, но се бори със вътрешни страхове и минали проблеми. И не мога да преценя отношенията ни. Той от самото начало твърди, че времето ще покаже, че той трудно допуска хората. Прави планове за неща, които да правим двамата, но докато станат... Когато го притисна, че ме обърква какво се случва, се открива и не подвежда. И колкото пъти съм казвала, че не искам да се натрапвам едва ли не и че ще си тръгна. Толкова пъти, той не го е искал това и ме е спирал и споделял, как вижда един вид какво търпение проявявам и как не иска по никакъв начин да ме нарани. Питам се аз и вас питам, добре колко време наистина му е нужно на един мъж Рак, да прецени човека и да се отпусне (да, има пропуквания в черупката му)? Скоро бях ходила при наистина добър астролог и това, което ми сподели, че именно този човек е за мен. И как обаче, чак след рождения му ден, ще ни се даде ново начало Rolling Eyes Grinning Grinning да, човека е наистина прекрасен ( аз като цяло винаги успявам да усетя и намеря наистина човека с добра душа), то се усеща въпреки, че се опитва да го прикрие, но... наистина ли им е нужно толкова време, да те преценят и да се открият... И дали трябва аз да правя крачките???

И аз като Anakarenina@, да кажа не го притискай, нищо няма да постигнеш, дори напротив. Просто приеми това което ти дава и ако го намираш за приемливо, давай. Не става дума да нямаш съвсем никакви претенции, но нещата стават с години и наистина са много деликатни. За съжаление аз много не говоря, за да мога да ти обясня, но само за пример ще кажа, че моя рак се е поотворил след 20 години. Разбира се ти пожелавам, при теб да не са нужни толкова много.

Общи условия

Активация на акаунт