Пъзели 28

  • 44 850
  • 738
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 478
Аз също редих този с макароните, много приятен. Търсих подправките, но не успях да ги намеря и аз преди няколко месеца, следи в Озон, най- вероятно ще го заредят пак.
Макароните и още 5-6 се каня да ги пусна в олх, защото няма да ги редя повече, но се чудя купува ли си изобщо някой пъзели втора ръка? Моля тези, които продавате, споделете заслужава ли си или да си ги трупам под леглото. Rolling EyesSweat Smile

# 526
  • Мнения: 5 047
Точно почнах подправките, преди половин час , завърших рамката и може би за днес няма да редя повече, че имам някакви неща по къщи да правя.


Моите са от Озон, преди месеци взимани.
Имам и Блуберис от поредицата.
Според мен ще ги заредят пак.

П.с. и в Хиполенд съм ги виждала, проверете там.

# 527
  • София
  • Мнения: 959
Потърсете и в store.bg.

# 528
  • Мнения: 5 047
Смених коледния пъзел над кревата и сложих този .


Съжалявам за качеството, от светлината е.
Мисля, че не съм ви го показвала .Любим ми е 😊

# 529
  • Русе
  • Мнения: 984
Vervam, в момента редя друг от серията на Трефл- този с подправките. Днес една приятелка ми беше на гости и много го хареса. Търсихме ги в нета, но в Озон бяха изчерпани. Твоят откъде е? Или ако някой има идея къде може да се намери който е да е от серията и най- вече точно този твоят с френските макарони 🙂 Моите цялата серия е купувана преди 2 3 години и затова не мога да и бъда полезна
https://www.puzzle.store.bg/p242070/podpravki.html
https://www.puzzle.store.bg/p242067/sladki.html

# 530
  • Мнения: 11 816
Виждала съм ги преди време и в Джъмбо, там продават Trefl, но вероятно периодично могат да се намерят. Редила съм и аз подправките, "сладкият" - не, другите им сладки съм редила - шоколадовият и с беритата, показвала съм ги.

Vervam, страхотна птичка! Ще ви "пее" сладко! Wink

# 531
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 170
Благодаря, момичета! Зори, директно и ги препратих😊🤗
Едит: Тя ми пише снощи ги намерих и поръчах😁

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 08:56 от bubalesa

# 532
  • София
  • Мнения: 9 850

Можем да си поръчваме пъзели с 10% намаление и без да чакаме прИмоциите на Озон Simple Smile Хубаво е, че важи и за книги Simple Smile

# 533
  • Пловдив
  • Мнения: 8
Здравейте момичета , стигнах до рамкирането на моя пъзел и съм в голяма чуденка. Изчетох всичко за залепването и незнам дали да пробвам с лепило за пъзели или с двойно залепващо тиксо?!. Пъзела ми е на Sunsetout и не намерих лепило за тях?! Не бих искала да го съсипя , защото е за подарък и няма да е ОК след месец да се разпадне Blush. Рамката поръчах от един сайт ramkite.bg , по мой размер и не беше толкова скъпа.
Скрит текст:
Сори за дългия пост , но се надявам да дадете компетентно мнение за тиксо или лепило , размерите са 68 / 48 1500 части.

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 14:00 от kremn

# 534
  • Мнения: 5 047
Много хубав сайт!
Колко излиза доставката горе-долу като цена?До офис на Спиди.Не намерих къде пише.
И за пъзели има ли нещо по-специфично при поръчката на рамка?
Изобщо не съм запозната.Сега разбрах какво е паспарту , а подрмка не ми стана ясно дали ще ми трябва?

# 535
  • Пловдив
  • Мнения: 8
Vervam, доставката е да офис на Спиди-6.50лв , до адрес е вече по тарифа на куриера и може би ще излезе около 10-15лв , понеже рамките се водят големи пакети и в зависимост от населеното място. Подрамкитте са за гоблени или на нея да се сложи творбата и тогава в рамката ( поне така разбрах от служителката) , поръчах с гръб за да залепя на него парчетата. Профилите им са много хубави и може и под 20 лв да излезе рамката със стъкло и гръб. За пъзела си сложих размера му (така са дали в сайта) и по него явно се наглася рамката , но моя е без  паспарту. Фирмата е варненска , тъй че греда за мен (от Пловдив съм). Сайта наистина е хубав, дано и продуктите донесат здрави , а аз да се чудя още с какво да лепя моя. Wink

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 14:03 от kremn

# 536
  • Мнения: 1 326
Страхотен пъзел! Аз също съм му хвърлила око, обаче червеното май ще ми дойде в повече😁
А и имам 3 за редене, предстоящ ремонт и ще се въздържам от покупки.

# 537
  • София
  • Мнения: 959
Аз лично имам 2 големи ( 2000 и 3000бр) залепени с Ц200 за гърба на рамката, като след като залепя пъзела го затискам отгоре с плоскост и тежести тъй като от влагата на лепилото леко се издува и така се запава идеално прав. На другия ден лепя отгоре с лепило за пъзели за да се запазят цветовете и да мога да забърсвам от прах с леко влажна кърпа. Нямам стъкло, тъй като много отежнява особено по-големия. Тези които са и до 1000 части и рамката е със стъкло не ги лепя с нищо. Ето и снимки, за да придобиеш представа:

Скрит текст:





Ето и последните, които наредих:





# 538
  • Пловдив
  • Мнения: 8
anita7 , Благодаря ти Blush ще следвам твоите указания. Поръчах лепило за пъзели на Heye , а ми се намира и С200 , и се надявам да се справя;), че за първи път ще рамкирам . Чакам си З нови придобивки , които като пристигнат ще постна;).

# 539
  • Мнения: 3 978
Това ми е първи пъзел от 2000 части и мисля, че ще е последен. Бая зор видях. Anatolian - чудесно качество. Всяка част пасваше перфектно само на нейното си място.

Общи условия

Активация на акаунт