Отговори
  • Мнения: 7 488
Привет в новата тема Joy

Искам да ви помоля да изкажете мнение за  доц. Галя Димитрова / офталмолог /- Александровска болница.
На малкия страбизма не се коригира с очилата, и трябва операция. Търся най-добрия детски офталмолог в София.

# 1
  • София
  • Мнения: 10 642
Привет в новата тема Joy

Искам да ви помоля да изкажете мнение за  доц. Галя Димитрова / офталмолог /- Александровска болница.
На малкия страбизма не се коригира с очилата, и трябва операция. Търся най-добрия детски офталмолог в София.
Фели, няма да сбъркате с нея.

# 2
  • Мнения: 7 488
Нандинче, моля те кажи ми ако знаеш, оперира ли се окото или само мускула?

# 3
  • София
  • Мнения: 10 642
Фели, не съм мн запозната с очните операции, ама би трябвало само мускулите да се пипат.

# 4
  • Мнения: 11 450
Фели, работи ли специалист с детето?

# 5
  • Мнения: 7 488
Да Моме, уж най-добрата детска офталмоложка тук. От 3 години сме при нея, сега заговори за операция. Заведох го при друг за второ мнение, също доцент и наш далечен роднина. Има очна клиника, но не прави детски операции. И той каза операция. Знам, че в София са най-добрите, искам най-доброто за него, за това разпитвам. Когато беше на 10 месеца, едва ли се сещаш уж най-добрите при нас детски кардиолози го натъпкаха с кордарон, а Велковски с един прост магнезий го оправи. Сега особенно за очите, не искам да експериментирам. Четох, че с нарастване на черепа, може да се направят и още операции за корекция, но все пак било строго индивидуално. ММ е с такова нещо, но при него е много по-малко изразено. Още какви ли неща имам да преживея с това дете, идея си нямам. От самото раждане, все на него се случват разни неща. Явно е изтеглил късата клечка.

Нандинче благодаря, бях се зарекла кривоглед да го ставя, но прочетох че след време ще има големи проблеми с окото.

# 6
  • София
  • Мнения: 10 642
За съжаление, не е само козметичен дефект.
Отивайте при доц. Димитрова и дано всичко минава бързо и безпроблемно

# 7
  • Мнения: 2 999
Фели, само добри отзиви съм чувала за Димитрова, ако искаш мога да питам приятелка, която работи в сферата?

# 8
  • Мнения: 19 686
Има още една Димитрова - в Токуда. Само някакви суперлативи има за нея. Ако искаш, допитай се за още мнение там.

# 9
  • Мнения: 3 900
Привет:) Записвам се и аз в темата:)

По повод на детски офталмолог на нас очен специалист ни препоръча др. Милошова в Ресбиомед. При дъщеря ми няма сериозни проблеми и не мога да кажа повече, но ми допада като отношение и компетентност.

# 10
  • София
  • Мнения: 10 642
Аз се чудех при кого в Александровска да заведа детето (там работя). В крайна сметка  питах колегите от детско очно и деректно ми записаха час за доц. Галя Димитрова. И съм страшно доволна.

# 11
  • Мнения: 39 051
Ако искаш да такова сериозно нещо да попитам при недоносените. Те поне там знаят кои са най добрите очни.
Мойто дете е водено при д-р Оскар от Аледандровска. Аз съм доволна, но все пак детето ми няма никакви проблеми.

# 12
  • Мнения: 1 044
И аз водя моето при д-р Оскар.
Оправяме детско далекогледство.

# 13
  • Мнения: 7 488
Благодаря много Сигме, моля те не питай. Просто не искам при нас да го оперирам, зор ще ми е с тая София, ама тъй съм решила. Визията и мненията на тази доцентка ми допаднаха, ще звънна в понеделник да видим за кога ще ми запишат час. Казаха ми, че трябва да е абсолютно здрав, как ще стане като е такъв кекльо. Пече ми се едно яйце на дъто пак.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Фели, аз нямам лични отзиви за доц. Димитрова от Александровска, аз водя моето малкото при другата Димитрова от Токуда и съм доволна, имам позната с близнаци, по-големи, тя също води едното дете при д-р. Димитрова от Токуда, детето и е със страбизъм, тук казваха операция, там нещата се коригираха с очила, даже аз лично вече не забелязвам детето да криви окото, майката смята, че все още леко криви. Единственото лошо е, че има ужасен наплив и трудно се записват часове и постоянно вдигат цената на прегледа, през февруари беше вече 95 лв., има прием и по каса, но май е съвсем сложно да се запише час.

Общи условия

Активация на акаунт