Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Дано не прекрачвам границите и правилата на форума, но с удоволствие ви каня тук да пишете, да давате предложения, критики, идеи къде, кога и как бихме могли да се видим на живо и по градове, дати или събития да се организираме.
Онлайн общуването и споделянето никога няма да умре! - Това е ясно!
Нека, когато е възможно и на живо да се видим, пипнем, чуем или усетим... и да не я пропускаме тази възможност.

Последна редакция: сб, 16 мар 2019, 03:19 от Spirit Crusher

# 1
  • София
  • Мнения: 2 686
Пляс тук! Давайте да се организираме! Като гледам как ме мотивирате пишейки, ако ви видя на живо, сигурно ще ме накарате да летя направо! Simple Smile

# 2
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Аз само да попитам.
Само "посестрими" ли са поканени...
Щот  то след определена възраст(и според амортизацията де😜)
всички празнуваме 8-ми март...😜. М?


# 3
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Аз съм от Враца. Не ме бива по организацията, но все ще намеря начин да присъствам.

# 4
  • София
  • Мнения: 109
За София, определете работен или почивен ден, през деня или след 18 ч, кафе или на вино. После ще мислим за място. Аз съм в болнични и всичко ми е удобно.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 686
И аз съм в болнични и мога по всяко време

# 6
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Само кацвам при вас и утре ще пиша.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 123
Здравейте и тук.Аз утре съм на родителска среща от 18 ,но през деня съм свободна,иначе другите дни мога .Ако остане за другата седмица,мисля да тръгна на работа(ако съм добре,че 6-ти ден от вливката и още не съм много читава) и ще мога след 17 ч.

Последна редакция: вт, 19 мар 2019, 17:11 от zori_g_n

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 685
За Варна:

Утре 01.04 понеделник от 20:00, в Трите Лъва, намира се в Гръцката махала, ул. Александър Баденберг 41.

Засега сме две желаещи, съжалявам, че по-рано не напомних тук в тази тема, затова ще пусна и препратка за тази уговорка в другата, която е по-активната.

# 9
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Това съобщение в последния момент...от вечерта, за другия ден...и то за 1-ви април...звучи леко не сериозно.😜 не се прави така. ОгОрчен!😥

# 10
  • София
  • Мнения: 169
За София, определете работен или почивен ден, през деня или след 18 ч, кафе или на вино. После ще мислим за място. Аз съм в болнични и всичко ми е удобно.

и аз искам!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Това съобщение в последния момент...от вечерта, за другия ден...и то за 1-ви април...звучи леко не сериозно.😜 не се прави така. ОгОрчен!😥

Хихииии... Ти не ни гледай, че умеем да се майтапим. Сериозни хора сме си, когато се налага. Нарочно не писах снощи, да не кажеш пак шегичка някаква, вече не е 1-ви април и не се гъбаркам - Срещата се състоя! Двечки бяхме само ама то беше обяснимо заради бавната ми реакция (по-скоро заради други ангажименти и липса на време през изминалата седмица), та буквално от днес за утре стана работата. Grinning Повече няма да правя така, по от рано ще сигнализирам или ще прехвърлям на друг организацията.

А заради теб специялно ще пробвам да перефразирам заглавието на темата и ще гледам да е пак в стил Тери Пратчет, щото те знам, че го обичаш. Ще се радвам на предложения от твоя страна между другото. Не мога вече да редактирам темата, но бих могла поне да помоля админ да го направи. Трябва само да се реши как. Митко, от Света на Диска знаеш, че всеки трябва да си знае мястото - жените са вещиците, мъжете са магьосниците. Та както едно негово отроче - младо девойче с магЕснически дарби отказваха да допуснат до гилдията на магьосниците посто щото е жена, така май без да имаме за цел да те дискриминираме и ние тука не те допускаме УЖ до вещерските сборища. Това ще се промени обаче, ще си първият вещер сред нас още със следващата редакция на заглавния пост и ще се чувстваш вече сред свои. Wink

Последна редакция: вт, 02 апр 2019, 20:03 от Spirit Crusher

# 12
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Бях започнал да губя надежда за дружелюбно посрещане,но човек винаги може да разчита на статистически отклонения, нали така?😉😘
Думите ти макар и малко и скромни, нямаш представа колко зареждащо ми подействаха дори и в края на деня. 😍 Да и подстрекаващо...заиграх се с едно младо...ти какво си помисли???......... мерлоо😄😄🍷🍷

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Варна? Рок фест? Ще идва ли някой?

# 14
  • Мнения: X
Ми, поради липсата на други желаещи, цяла вечер Спиритчето се наложи да ме слуша мен. Аз- доволна. И от концерта и от срещата  с нея. Утре ще повторим. В неделя- ще потретим, надявам се Wink

# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Люба, толкова да се радвам, че успяхме да се видим и толкова енергизиращо да ми подейства запознанството с цялата ви компания. Само не се подлъгвай по кроткото ми поведение и, че все гледам някъде да приседна, да се подпра... щъках си там из цялата зона, къде познати да потърся, къде до по-добра видимост да се добера, къде ослушвайки и преструвайки се на загубено малко детенце с един жален поглед колко напред пробих - оттук-оттам примък-промък като ме гледат една такава нефелна и нисичка блуждаеща сякаш майка си търся и си ме пускат напред... почти до сцената стигнах. Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 2 686
Пиша и тук предложението за софийската среща. Заведението е Механа Сиеста, София, ул. Позитано 8. Предлагам да направим срещата на 7.12 по обяд, за да можем да се видим и с unabella Simple Smile Какво ще кажете?
Можете да ми пишете на лични, за да направя предварителен списък, както предложи Lagertha. Но нямаме ограничения в хората, така че не се притеснявайте. Единствено трябва да знам ориентировъчно колко човека ще сме, за да ни подготвят масата да е обща. Цените са прилични, но ако някой иска, мога да пратя менюто, имам го снимано.

Последна редакция: чт, 07 ное 2019, 12:37 от Тинтири-Минтири

# 17
  • Мнения: 384
Аз съм за, стига да няма нещо непредвидено до тогава. Нали знаете моите чувства с планирането.. Blush

# 18
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Планирам да дойда Simple Smile От колко часа е срещата?

# 19
  • Мнения: 2 345
Страхотно. Специални благодарности за съобразяването с мен. Blue Heart
Аз ще се съобразя с часа.

# 20
  • Мнения: 400
И аз се надявам да дойда. Сега ще изпратя координати . Мисля че е редно да потвърдим и няколко дни преди срещата , защото има цял месец.

# 21
  • Мнения: 142
Запис и от мен❤️

# 22
  • София
  • Мнения: 1 272
И аз идвам разбира се, ако не излезе нещо много спешно разбра се :-*

# 23
  • София
  • Мнения: 2 686
Момичета, няма нужда да ми пращате телефони на лични, не са ми необходими. Единствено е добре да знам приблизителна бройка, за да кажа да подготвят масата. Т.е. тук или на лични ми пишете просто кой ще дойде.

Да фиксираме за 12 часа срещата? Пък естествено никой не е длъжен да цепи секундата 😆

Последна редакция: чт, 07 ное 2019, 18:48 от Тинтири-Минтири

# 24
  • София
  • Мнения: 3 123
И аз ще дойда!
 А то не пречи и този и следващият месец да се видим,аз поне нямам нищо против.

# 25
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Добре, после пишете на чие име е резервацията, че да намерим масата Simple Smile

# 26
  • Мнения: 384
Аз ще дойда, ако физически мога. Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 2 686
Тони, естествено, че ще можеш да дойдеш. Химиите скапват, ама не чак толкова Wink Вършиш си всичко като преди, само може да ти е малко скапано

# 28
  • Мнения: 384
Дано Тинтири, ако наистина мине и замине без някакви страшни последсвия, разрешавам да ми казвате "казах ли ти" на срещата Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 3 480
Моето свеки има РД на 7- ми (юбилей- става на 90 Heart), та не знам...

# 30
  • София
  • Мнения: 1 272
Пловдивчанки, хайде казвайте къде да се видим на 23-ти. Сега си синхронизирах графика, след 15 ч. съм на ваше разположение. Ще бъда с един малък господин на 9, ако му доведете компания ще е супер . Целувки! Ние ще сме около хотел Петербург( мисля така се казваше) навсякъде по центъра ще е ок ( май ) Simple Smile

# 31
  • Мнения: X
Аз съм с кола и нямам абсолютно никакви претенции за място. Където е удобно на тези дето ще идват с пеша или градски транспорт, да го измислим. И за датата и за часа- нямам против- само поне един ден по-рано да са уточнени, че да не поемам други ангажименти. За компания-принципно имам кой да доведа, но синът ми е малко странен(аутист е) и малко трудно контактува с непознати, та мисля да пропусна...

# 32
  • Мнения: 2 345
Аз и в тая уговока може да се впиша, хаха. Но другия път. Иначе, не знам дали съм споменавала, че аз съм пловдивчанка, но  от 20годишна живея във Варна. Но Пловдив си ми е в сърцето неотлъчно и форевър! В тази връзка, често ходя в Пловдив.
Извинете за оф топика.

# 33
  • Мнения: X
unabella, винаги си добре дошла....А, за това че си пловдивчанка.....да не ми се обиждат варненки, ама виждам че добре сме им облагородили населението( с теб и Спиритчето) Twisted Evil

# 34
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
Първия път като се чух с Тинтири чух датата 17.12  и се зарадвах, че ще мога да дойда, но на 07.12 няма да стане, защото тогава май още ще обикалям лондонските улици. Този път, за съжаление ще пропусна, но се надявам следващия път да съм на линия Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 2 686
Може аз да съм те заблудила, съжалявам!

# 36
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
Може аз да съм те заблудила, съжалявам!
Не, не си...Сигурно аз съм така съм чула, щото така ми се е искало Simple Smile

# 37
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Абе хора, напишете на кое име е запазена масата за 7- ми, че няма как да се ориентирам. И къде точно е това заведение?

# 38
  • Мнения: 2 345
Лейди, ми на тинтири минтири, как на кое? SmileПонеже има време, затова е затишието в темата вероятно. И аз не питам нищо, че има 20 дни близо. После ще уточним пак кой ще идва - Лейди, като видиш няколко разноцветни глави - лилава, розова и т.н. няма ли да се ориентираш? Laughing

# 39
  • assenovgrad
  • Мнения: 254
Flowers Hibiscus
Пловдивчанки, хайде казвайте къде да се видим на 23-ти. Сега си синхронизирах графика, след 15 ч. съм на ваше разположение. Ще бъда с един малък господин на 9, ако му доведете компания ще е супер . Целувки! Ние ще сме около хотел Петербург( мисля така се казваше) навсякъде по центъра ще е ок ( май ) Simple Smile
Включвам се! Нямам претенции за мястото, където кажете. Аз ще идвам от Асеновград и след 15 часа ме устройва.
Ще идвам сама. Само ще помоля, ако не е проблем, на лични да ми пуснете съобщение, че в тази тема рядко влизам и мога да пропусна уговорката.  Flowers Hibiscus

# 40
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Лейди, ми на тинтири минтири, как на кое? SmileПонеже има време, затова е затишието в темата вероятно. И аз не питам нищо, че има 20 дни близо. После ще уточним пак кой ще идва - Лейди, като видиш няколко разноцветни глави - лилава, розова и т.н. няма ли да се ориентираш? Laughing
Ми не и знам името Simple Smile А по цветните коси ще се оправя Simple Smile Аз съм си с традиционното тъмно в косата.
Срещата нали е от 12?

# 41
  • София
  • Мнения: 2 686
Спокойно, ще напиша на всички, които са се записали, име и телефон, за да сте спокойни Simple Smile

# 42
  • Мнения: X
Flowers Hibiscus
Пловдивчанки, хайде казвайте къде да се видим на 23-ти. Сега си синхронизирах графика, след 15 ч. съм на ваше разположение. Ще бъда с един малък господин на 9, ако му доведете компания ще е супер . Целувки! Ние ще сме около хотел Петербург( мисля така се казваше) навсякъде по центъра ще е ок ( май ) Simple Smile
Включвам се! Нямам претенции за мястото, където кажете. Аз ще идвам от Асеновград и след 15 часа ме устройва.
Ще идвам сама. Само ще помоля, ако не е проблем, на лични да ми пуснете съобщение, че в тази тема рядко влизам и мога да пропусна уговорката.  Flowers Hibiscus
Аз, да попитам дотук сме трите- аз, Голяма Питанка и Lagertha, ли? На мен ми е  удобно също след 15, мястото ми е без значение, с кола съм...та, казвайте който е без, къде му е удобно?

# 43
  • София
  • Мнения: 1 272
Аз ще съм в района на Небет тепе ( сега го гледах на картата), площад Капана.

# 44
  • Мнения: X
Там е чудесно място за виждане( има много заведения).
Пращам телефон на ЛС.

# 45
  • София
  • Мнения: 1 272
Супер! Аз предлагам да се уговорим за СРЕЩА В ПЛОВДИВ площад Капана 23.11 15 : 00 ч.  На място ще решим къде да седнем.

# 46
  • Мнения: 2 345
Ехаа. Да се наснимате.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 686
Чакаме подробности!!! Simple Smile

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Ентусиасти за Велико Търново има ли? Хайде мацки болярки, аз съв тук вече от близо месец и още много време ще съм тук.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 123
Спиритче,познавам една много готина мацка от там,сега ще и пиша .Те са си направили там фондация ,подобна на тази на Нана.
https://darikradio.bg/fondacia-ne-si-sama-podkrepa-zenite-s-rak- … html#parent=radio

# 50
  • Мнения: 2 345
Остана седмица до срещата в София.  Ще се състои нали?

# 51
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Надявам се, тя Тинти обеща да пусне и телефон за връзка. Ще се радвам да се видим и на живо.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 123
Разбира се,там сме - нямам търпение!

# 53
  • Мнения: 400
Разбира се,там сме - нямам търпение!
И аз

# 54
  • София
  • Мнения: 2 686
Момичета, за момента са казали, че ще дойдат 12 човека. Моля, ако някой няма да може, или има и допълнителни хора, да ми пише. Както писах и преди, нямаме ограничения, просто да знаем горе-долу колко сме, за да ни съберат масите.

# 55
  • Мнения: 384
Тинти, ако съм ок ще дойда, ма за сега не знам как ще съм...за сега съм ок де..

# 56
  • София
  • Мнения: 2 686
Ще дойдеш, разбира се! Най-много да не можеш да пиеш бира, защото ще ти е гаден вкуса 😄

# 57
  • Мнения: 384
То и без химия, бирата ми е гадна Grinning

# 58
  • Мнения: X
Добро утро от мен! Аз за съжаление няма да се включа в срещата в събота. Последните вливки  вече ми се отразяват доста. Сигурна съм, че ще си изкарате чудно!
Тинтири, дано не го съобщавам късно, до последно мислех, че ще съм в кондиция.

# 59
  • Мнения: 2 345
Тото, може да решиш в последния момент Blue Heart

# 60
  • Мнения: X
Бела, едва ли. Последните две седмици съботите не ставам от леглото. Като ме почне от петък вечер, та чак до понеделник ме държи. Да се повеселите и да ни зарадвате със снимки!:heart:

# 61
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Тото, оправяй се. Знам какво ти е, все едно бързия влак е минал през теб. И аз бях така след вливки. Непременно ще се фотнем на партито и ще покажем Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 2 686
А, Тото, никакви такива! До събота има много време. Може да се почувстваш добре и да решиш в последния момент. Надяваме се така да стане Simple Smile

Утре ще пратя на всички телефон за връзка, ако нещо не можете да го намерите.

# 63
  • Мнения: X
Ох, Тинтири, събудих се днес вече с разбъркания стомах и отпадналост. А до миналата седмица се появяваше към  петък следобед. Няма да успея да се стегна. Преди боледувах на крак с детето, ама химията ме събори.

# 64
  • Мнения: 2 345
Това Позитано 8, картата ми дава, че е в централната част. Къде може да се паркира там?

# 65
  • София
  • Мнения: 1 272
Бела трудно ще ти е с пркирането, ако можеш да оставиш колата някъде и дойдеш с метро би било по добре, ииначе има синя зона и мисля че е само 2 часа разрешено паркирането. Друг вариант е да търсиш частен паркинг в

# 66
  • София
  • Мнения: 2 686
Определено ще е трудно с паркирането. Метростанция Сердика е на минута от там. И аз препоръчвам да оставиш колата някъде и с метро

# 67
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Моля кажете ми от коя страна на метрото Сердика се намира това заведение ? Откъм Хепи ли ?

# 68
  • София
  • Мнения: 1 272
Моля кажете ми от коя страна на метрото Сердика се намира това заведение ? Откъм Хепи ли ?
Ако съм св ориентирала правилно е срещу съдебната палата. От хепи трябва да се излезе, а може и от към шератон

# 69
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Много благодаря! Ще го търся, ако се вкарам във фрустрация, ще звъня на Тинти  Simple Smile Ще гледам в 12 да съм там.

# 70
  • София
  • Мнения: 2 686
От страната на Хепи е. Като се влезе по Позитано, от ляво остава Съдебната палата, а заведението е от дясно, срещу нея. Сградата е леко навътре, пред нея паркират коли. Един-два магазина след заведението има аптека. Ако я видите, значи сте го пропуснали Simple Smile

Аз ще съм там преди 12 и ще ви чакам

Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 19:20 от Тинтири-Минтири

# 71
  • Мнения: 38
Здравейте, момичета! 💖
Аз съм нова тук във форума на бг-мама. Много интересни теми намирам. Случайно попаднах на тази тема. От 2015 година на съм с РМЖ. Няма спор, че всеки от нас има нужда от себеподобните си в опита, в радостите, в нещастията... Близките ни колкото и да се опитват, имат друг вид страхове. И те се страхуват, но са различни страховете им. Не разбират, че всяка болежка, ние я преживяване като метастази и започваме да си мислим какви ли не глупости. По-силни е от нас. Затова подкрепям идеята за срещи "на живо". Трябва болниците да организират според мен такива.
Аз съм от Варна. Има ли "щипнати" от тук?

# 72
  • Мнения: 2 345
Здравей,
ако искаш ела в тази тема, тя е официалната https://www.bg-mamma.com/?topic=1160646.msg39897449#new
Много добра идея за среща във Варна.

# 73
  • Мнения: 38
Благодаря 🌺
Веднага идвам Simple Smile

# 74
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Мацките от София да мислят кога и къде след празниците да се видим и да се почерпим за новата година. Ще са добре дошли са и гостите на града  Simple Smile

# 75
  • Мнения: 2 345
Освен пак да дойда. Smile

# 76
  • Мнения: 400
Аз съм за

# 77
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
И аз. Ама някъде на топло. Може и в Хепи.

# 78
  • София
  • Мнения: 2 686
Ама разбира се, че и аз съм за! 😄

# 79
  • София
  • Мнения: 3 123
И аз искам пак да ви видя!Обаче ,ако е през уикенда,този месец мога само на 19-ти.

# 80
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
И аз нямам проблем с 19.01

# 81
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Мисля, че и аз бих могла.

# 82
  • София
  • Мнения: 2 686
Мога на 19ти! Simple Smile

# 83
  • Мнения: 400
Ами хайде за 19 тогава. Надявам се при мен всичко да е ок ,засега нямам ангажимент

# 84
  • София
  • Мнения: 3 480
Следя и аз Blush

# 85
  • Мнения: X
Идвам и аз с питане- желаещи за Пловдив и региона, в събота или неделя?!?

# 86
  • Мнения: 28
Ще има ли среща на 19 т. м. Ако ме приемете .

# 87
  • София
  • Мнения: 2 686
На линия съм на 19ти! Нещо ще резервираме ли, че то няма време

# 88
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
За почивен ден е по- добре да резервираме.

# 89
  • Мнения: 400
Лейди 19 е неделя☺. И аз се надявам да съм на линия (детето се разбута след двете му партита) но трябва да наваксам.
В това хепи незнам дали може да очакваме да ни настанят заедно ,ако сме около 10 и повече човека. Имат някаква онлайн резервация ,но аз пробвах и ми изписа че няма по обяд места за 10 човека.(възможно е да е само за определени места защото за някой часове дава някакви отстъпки за други не.)
Соня ти къде мислиш да се отцепиш.

# 90
  • Мнения: 28
Не искам да се цепя . Близки сте ми .

# 91
  • София
  • Мнения: 1 272
Аз тъкмо влизам да кажа, че няма да мога тази неделя, но тя май се отлага срещата като гледам.

# 92
  • София
  • Мнения: 3 123
До Хепи има и едно Спагети,но не знам там дали  там правят резервация.
 Другото е около СУ.Там има доста заведения - Кривото, О шипка.

# 93
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
В Кривото има големи маси и е удобно. Хайде кажете.

# 94
  • София
  • Мнения: 3 123
Аз съм ЗА

# 95
  • София
  • Мнения: 3 480
И аз съм ЗА.

# 96
  • Мнения: 400
И аз съм на линия засега. В колко часа 12 ли?

# 97
  • Мнения: 28
Ще има ли среща ? Къде и в колко часа ?

# 98
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
За съжаление едни гости от днес се изместиха за утре и моята програма със срещата с вас няма да сработи...Жалко!

# 99
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
То и срещата май се отменя. Ако кажете, идната седмица мога да поема аз организацията и ще направя резервация в Кривото. Точно до метрото е, мисля, удобно е за всички.
Пишете само за събота или за неделя на обяд да бъде.

# 100
  • Мнения: 28
За мен е без значение — събота , неделя .

# 101
  • София
  • Мнения: 3 123
Аз другата седмица не съм тук.А по-другата съм на семинар на Милена Голева ,но още не знам до колко часа.Миналият път беше до 12ч в Неделя и целият ден в Събота.
 Ама то все ще има някой зает,та не се съобразявайте с мен,ще се включа другия път.

# 102
  • София
  • Мнения: 2 686
В събота съм заета. За неделя съм на линия

# 103
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Кой друг може в неделя?

# 104
# 105
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
Ние ще ходим уикенда на ски и в неделя въобще не знам кога ще се приберем.

# 106
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Ако искате тогава да направим среща по-следващата неделя - на 2.02?

# 107
  • София
  • Мнения: 3 123
Аз съм ок за 2.02.

# 108
  • Мнения: 400
Мен ме бройте също,но в този сезон до последно няма да към сигурна всичко зависи от циркулиращите вируси в детската градина. Ще имам ангажимент да пиша като наближи срещата и да предупредя ще присъствам ли със сигурност.

# 109
  • Мнения: 28
И аз — за .

# 110
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Събираме се значи. За 2- ри ще запазя маса, само да знам ориентировъчно колко души ще сме.

# 111
  • София
  • Мнения: 3 480
Засега ме брой Blush

# 112
  • София
  • Мнения: 2 686
И мен ме брой, за сега нямам планове, но може да решим да ходим на вилата, нямам представа

# 113
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Събираме ли се 10 души за 2-ри февруари?
Вчера ходих с приятелка в Кривото. Огледах масите, има големи, за 10 души ще се съберем.  Ако сме повече, ще искам да съберат 2 маси.

# 114
  • София
  • Мнения: 2 686
Запази за 10 души, според мен

# 115
  • София
  • Мнения: 1 272
От колко часа я замисляте срещата? Може ли да е след 16?

# 116
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Както кажете за час. Може за обяд, може и за вечеря. Пишете как е по-удобно за всеки. Аз предпочитам на обяд, но не е принципно.

# 117
  • София
  • Мнения: 2 686
И аз предпочитам на обяд

# 118
  • София
  • Мнения: 3 480
И аз съм за обяд.

# 119
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Запазих маса в Кривото за неделя, 2.02 за 13 часа.
https://www.google.com/maps/place/%D0%9A%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%BE … 3358812,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x855c3dfa20510a40!8m2!3d42.6927993!4d23.3358812
Масата е за 12 души на името на Нина Николова. Казала съм им, че имаме форумска среща и ни запазиха маса за 12 души в зимната градина, където е топло. Заповядайте!
Моля да ми потвърдите кой ще дойде, за да знам, ако сме по-малко, да им освободя местата, че тогава заведението започва да се пълни.

# 120
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
Явно нямам късмет да се видя с вас, защото в неделя ще се прибирам от гости при мама и няма да успея в 13.00 ч., но ви поздравявам и все се надявам че някога ще успея да дойда Simple Smile

# 121
  • София
  • Мнения: 3 123
Аз ще дойда!

# 122
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Супер! Ще се видим значи.
Кой друг още?

# 123
  • Мнения: 400
И аз планирам да дойда, засега няма пречка😕

# 124
  • София
  • Мнения: 1 272
Аз няма да мога, съжалявам за което🙁

# 125
  • София
  • Мнения: 2 686
Планирам да дойда, освен ако нещо непредвидено не се случи

# 126
  • София
  • Мнения: 3 480
На кантар съм още.

# 127
  • Мнения: 28
Аз ще дойда .

# 128
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Е, събираме се значи.

# 129
  • Мнения: 68
Може би и за ще дойда.

# 130
  • София
  • Мнения: 2 686
Промяна при мен. По-вероятно няма да успея, но си запазвам правото да дойда в последния момент, ако може

# 131
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Който дойде, на входа да казва за форумската среща и да влиза в зимната градина навътре. Запазено е за 12 души от 1 часа.

# 132
  • Мнения: 2 345
Варна, искате ли да се видим вече?
Предложението е 03.03. обедна среща. Аз нямам претенции къде. Да видим има ли и колко желаещи и ще решим къде.

# 133
  • Мнения: 3 971
Аз съм - ЗА
На обяд ме устройва .
Трябва да решим и мястото Simple Smile

# 134
  • Варна
  • Мнения: 373
Перфектно е за 3-ти. Hug

# 135
  • Мнения: 2 345
Станахме четири за сега. Надявам се още да се включат от Варна. Имате ли предложения къде и в колко да е срещата?

03.03. НА ОБЯД

# 136
  • Варна
  • Мнения: 172
И аз ще дойда за срещата във Варна  освен ако не изникне нещо, имам 3-то мнение за операцията на лимфите и покана да я извърша в Панагюрище, но искат още изследвания да направя и то в София -Токуда ,  и да си пратя пробите за още една хистология , но ще пиша в другата тема по късно или утре .
бройте и мен за сега  момичета .

Последна редакция: нд, 23 фев 2020, 14:03 от Muzito

# 137
  • Мнения: 2 345
Наскоро бях в БМ на плажа, срещу Мистър Баба, вижда се изцяло  морето. Искате ли там? Към 12-13 ч.?

# 138
  • Варна
  • Мнения: 437
Засега ме бройте и мен!

# 139
  • Мнения: 2 345
Значи, ако няма други предложения за място и час - остава БМ на южния плаж, срещу корабчето, около 12.30 ч.?
За сега сме пет парчета, много се надявам всички да успеят и Тинти да се включи, както и др.от Варна.Blush
Когато наближи и потвърдим, ще запазя маса.

# 140
  • Варна
  • Мнения: 193
Здравейте, милички! Не смея да се ангажирам с отговор, тъй като все още е рано и не мога да планирам отсега кой и дали ще дундурка децата на 3-ти.
Малко съм зациклила напоследък и съм в темерутеста фаза - не съм на кеф и само муча, но до 3-ти сигурно ще грейна.
🤗

# 141
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Привет, момичета! Simple Smile

Бройте ме и мен за Варна

Значи, ако няма други предложения за място и час - остава БМ на южния плаж, срещу корабчето, около 12.30 ч.?
За сега сме пет парчета, много се надявам всички да успеят и Тинти да се включи, както и др.от Варна.Blush
Когато наближи и потвърдим, ще запазя маса.

Чест направо си е за мен да запълня като шесто парче групата на отличничките.

# 142
  • Мнения: 2 345
Отличнички, Как сте? Понеже наближава трети март, хайде пак да се изброим, да знам дали утре да отскоча да запазя маса.😊

# 143
  • Варна
  • Мнения: 373
Да, предвид празничният ден, ще е добре да имаме резервирана маса. Потвърждавам, на 3-ти, обедно време - там съм.

# 144
# 145
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Ох как ви завиждам, че ще пиете кафе до морето Simple Smile

# 146
  • Мнения: 3 971
Ще го фотнем да го видиш :*

# 147
  • Мнения: 400
Ох как ви завиждам, че ще пиете кафе до морето Simple Smile
И аз. Защо няма телепортация😉

# 148
  • Варна
  • Мнения: 437
Там смееее!!!

# 149
  • Мнения: 2 345
Резервирах маса за утре 12.30 ч. В дъното се пада като влезеш. 😊 Резервация е на името  Маринова.

# 150
  • Мнения: 3 971
Момичета , с голямо главоболие съм Sad
Мигрената ми пак се обади.
Пих хапче и не минава .
Няма да мога да дойда Sad
Съжалявам , дано да си изкарате добре !

# 151
  • Мнения: 2 345
Ех, жалко.
Другите, ще дойдете ли?
Моля, пишете, ако няма.

# 152
  • Варна
  • Мнения: 373
Аз нямам търпение да се видим. И какво хубаво слънце грее навън.

# 153
  • Мнения: 2 345
Да, Тита, 😊
За малко да запазя маса отвън, до морето, но реших, че е малко смело.
Алко, Спират, Тинти (мучащото 😁), Муцито, ще ви чакаме! Може и някой в последния момент да реши да изпие първото си за годината пиене (кафе или друго) на плажа.

# 154
  • Варна
  • Мнения: 193
Аз имам готовност да дойда, за да ви помуча и на вас малко, но едно от децата е грипозно. Всички останали сме здрави към момента, но сме контактни и ми се струва, че не е редно да пръскам благородни бацили точно сега. 😣😷😞
Весела слънчева среща и да разкрасите морето с добро настроение! 🤗 🌅

# 155
  • Варна
  • Мнения: 373
Тук съм. Масата е на чудесно място. Варненско Тинти, айде идвай, нали ти си добре. Нас днес нищо друго няма да ни лови, освен доброто настроение и Слънчицето.

# 156
  • Варна
  • Мнения: 437
Аз малко ще закъснея,но ще дойда!

# 157
  • Мнения: 2 345

И аз дойдох.
Тинти, и аз нямам проблем с бацилите. Ела поне да едно наздраве!
ДЗ, и ти, ако ти светне.
Спират, чакаме те.
Знам, че съм досадна.😁

Последна редакция: вт, 03 мар 2020, 12:27 от unabella

# 158
  • Мнения: 3 971
Надявам се да си изкарвате чудесно.
Няма да ми мине главата скоро.
Мигрената ми е като по часовник - довечера към 21ч ще приключи 🙄

# 159
  • София
  • Мнения: 3 480
Следя ви Hug
Гледката е... красота..., фантастична..., любима..., мечтана...
Благодаря, че я сподели Unabella! Kissing Heart

# 160
  • Мнения: X
Еха.............моренце............
И аз следя, подсмърчам и завиждам лекинко....

# 161
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Ах вие мискинки! Кафе до морето пиете, а! Черна завист ме обзема!
Simple Smile
Гледката е прекрасна!

# 162
  • Мнения: 2 345
Искам да ви кажа, че въобще не си говорим да болести. Хилим се като луди на глас.

# 163
  • Мнения: 142
Много ви се радвам❤️

# 164
  • Мнения: 2 345
Първо си мислих, че може да съм си сама на срещата 😁 Направих си недоволна физиономия, но веднага реших, че ще си изпия едно вино до морето. После Тита писа, че е там, след нея Алко. Беше много хубаво, непринудено, весело, пролетно. Трудно се разделихме, щяхме да продължим с разходка в морската градина, но аз трябваше да се прибирам и приготвям за друго мероприятие.
Скоро пак. А лятото обща среща на морето.

# 165
  • Варна
  • Мнения: 373
Беше един супер хубав 3-ти Март. Благодаря, момичета!

# 166
  • Варна
  • Мнения: 193
Вие сте супер хубави! Много, много, много! ❤️🌷❤️

# 167
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Много сте готини! Дай Боже по-често всички да се виждаме здрави и щастливи!

# 168
  • Мнения: 28
Красиви жени ! Бъдете благословени !

# 169
  • Варна
  • Мнения: 373
Варна, не е ли време да се събере нашата дружина? Айде, да си поприказваме на живо? .. (че току виж пак ни сложили прангите, да си седим по къщята) ..хихи

# 170
  • Мнения: 3 971
Мен ме знаете каква съм *сериозна* 😂😂😂
Но мога само съботно- обедно, но не се съобразявайте с мен, ще вземе пак нещо да излезе 🤔

# 171
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Хайде и за среща в София помислете Simple Smile

# 172
  • Мнения: 2 345
Аз съм ЗА.
За тези, които не се престрашават искам да вметна силно, че срещите ни нямат нищо общо с тежки ракови разговори, а придобиват съвсем друг нюанс, тръгваме си нахилени и без желание, честно.

# 173
  • Варна
  • Мнения: 373
... тръгваме си нахилени и без желание, честно.

ахам... забавление на макс
Аз съм също за обедно-съботно събиране. Сутрин в събота съм на йога, така че обедно или ранен следобед ми е много удобно като време.

# 174
  • Варна
  • Мнения: 137
Супер с вас съм. От моя страна няма проблем дали е обяд или по късно само тази събота не мога.

# 175
  • Варна
  • Мнения: 437
Здравейте,и аз не мога в събота.

# 176
  • Мнения: 2 345
Аз другата събота и неделя съм заета, пък.

# 177
  • Варна
  • Мнения: 193
Аз съм на работа през седмицата до 18:00, след това съм на разположение за по бира-две-три... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 178
  • Варна
  • Мнения: 373
следващата седмица ще пътувам, няма да съм в града

# 179
  • Варна
  • Мнения: 172
Момичета да се чекирам и аз , ако говорим за тази  седмица мисля че мога за сега ама то трябва много бързо да се организираме че то е след 2 дни ,
другата седмица обаче имам вливка петък и събота и после бая ме болят  кокалите че някой път не мога да ходя първите 3-4-5  дни , а предният даже път ми прилоша много ......да не припадна в чинията ....ха х ахаааааа
  Ако искате пък да оставим за по следващата седмица ако така ще се съберем повече, но не се съобразявайте с мен , Петима Петко не Чакат  Laughing

Последна редакция: ср, 16 сеп 2020, 13:42 от Муцито.

# 180
  • Мнения: 2 345
Уикенда на 3, 4.10 кой, може?

# 181
  • Мнения: 3 971
За сега нямам планове Simple Smile

# 182
  • Мнения: 28
Чакам да се видим .

# 183
  • Варна
  • Мнения: 172
Aз съм о.к и за двете дати за сега , нямам бягане и би трябвало да ми е минало ефекта от химиото до тогава

# 184
  • София
  • Мнения: 1 272
Сонче само да ти кажа че момичетата за Варна се уговарят ❤

# 185
  • Мнения: 28
Е е е жалко ! А ние от София ?

# 186
  • Мнения: 2 345
Хайде на 3.10 на обяд пак в БМ на южния плаж.
Соня, Лагерта, идвайте и вие.

# 187
  • Мнения: 3 971
За сега съм свободна, ама за сега.
Няма да приемам други ангажименти за датата, но може да се наложи да съм извън града по семейни дела.

# 188
  • Варна
  • Мнения: 137
Добро утро момичета! Ще пудрим ли днес носовете и да се срещаме край морето?

# 189
  • Мнения: 3 971
Аз съм със синузит 🤧
Ще пропусна.

# 190
  • Варна
  • Мнения: 193
Аз мога да се включа по всяко време и на всяко място, стига да е след 15:00 ч. 🤸‍♀️

# 191
  • Мнения: 2 345
Хм,много късно включване, до 15 съм заета.
Към 18?
Тинтири?

Последна редакция: сб, 03 окт 2020, 13:05 от unabella

# 192
  • Варна
  • Мнения: 373
Варна! Утре се събираме на бира и лимонада. В 17 часа, БМ на Морска гара.

# 193
  • Мнения: 2 345
Варна! Утре се събираме на бира и лимонада. В 17 часа, БМ на Морска гара.

Да, 18 ч. последно.

# 194
  • Варна
  • Мнения: 137
Момичета от Варна, последно днес ще има ли среща?

Общи условия

Активация на акаунт