Бродирана красота 137

  • 31 736
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 695
Това, което съм установила за себе си е, че много ми натежават различните видове бод. Например, както в Риолиса - в рамките на 8 квадратчета ми се сменя кръст с 1 и 2 нишки, полукръст с 1 и 2 нишки и на всичкото отгоре повечето цветове са бленди. Много ме напряга тази мешаница. Предпочитам един многоцветен Хаед, но без бленди и без различни видове бод. Явно Дим не става за мен YumYum

# 31
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Това, което съм установила за себе си е, че много ми натежават различните видове бод. Например, както в Риолиса - в рамките на 8 квадратчета ми се сменя кръст с 1 и 2 нишки, полукръст с 1 и 2 нишки и на всичкото отгоре повечето цветове са бленди. Много ме напряга тази мешаница. Предпочитам един многоцветен Хаед, но без бленди и без различни видове бод. Явно Дим не става за мен YumYum

Абсолютно! Simple Smile Като се започне с 3 нишки от един цвят + 1нишка от друг цвят , контур, френски възли, гобленов бод, кръстче ала бала...
И аз предпочитам 90 цвята с  единични бодове. Simple Smile
Но за качеството на схемата и описанието няма спор! Добре им се получават на Дим. Simple Smile

# 32
  • Мнения: 2 695
И докато чакам да ми мине възпалението на окото, реших да оплета една бърза покривчица

# 33
  • Мнения: 7 106
Аз имам схемата на Парижкия пазар на Дим., даже съм го шила по нея като сама съм обръщала конците в ДМС, сравнявайки с оригиналните от каталог, но не мога да си намеря обърнатия ключ, за съжаление. Ще продължавам да търся, а междувременно, ако някой иска схема и ключ на Дим, да пише на ЛС.

Ето тук съм се хвалила с него Grinning

https://bg-mam.ma/p/495255/15053770

# 34
  • sof
  • Мнения: 437
Записвам се, много е хубаво да чета тук.

Мисля, че поне до края на месеца спокойно може да се поръчва Дим или каквото и да е от британския amazon ?!?, че и ebay.co.uk - аз например пазарувам различни стоки така. Все още без мито и с превозвач?

Затруднителни идват, но не непреодолими, а и като има "интрига" се шие с хъс. HAED ме успива по някое време и бааавно върви при мен (но ще стане!-някога).

# 35
  • Карлово
  • Мнения: 405
С рамка. Моят дар за църквата Успение Богородично в родния ми град Калофер готов от рамкиране точно на св. Дария. Не убивайте фотографа Wink - толкова са му възможностите и техниката му

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 610
Simple SmileТихерула много красив и нежен:smile:. Не се стърпях и трябваше да кажа!
Зори радвам се да те видя отново тук!

# 37
  • Мнения: 1 103

Сега си го взех- Приказна зима на Томас Кинкейд

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 982
Много , много красив!

# 39
  • Мнения: 1 554
Здравейте! Извинявам се, че нахлувам в темата! Трябва ми гоблен за новородено, много ми хареса тази картинка, така и баткото ще го има отбелязан но не намирам схема и ключ.
Скрит текст:
Приемам и други предложения.

# 40
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 930
намерих това но е без ключ Sad https://www.pinterest.com/pin/811985007795623662/

# 41
  • Мнения: 7 106
Ето тук я има схемата и ключ в ПМ

http://www.igolka.in.ua/load/detskie_skhemy/detskie/metrika_dets … detok/15-1-0-5973

pyypi, благодаря Flowers Four Leaf Clover. След една мнооого дълга пауза крастата по шиенето ме завладя с пълна сила Grinning.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 610

Сега си го взех- Приказна зима на Томас Кинкейд
Много е красив, на Дименшън ли е?
Зори, радвам се че отново шиеш! Късмет!

# 43
  • Мнения: 1 103
Благодаря! Незнам на коя фирма е, аз си харесвам дадена картина от сайта и поръчвам  готова комплектовка в едно магазинче , мога да дам сайта

# 44
  • Мнения: 2 695
И на мен много ми хареса.
Може ли сайта?

Общи условия

Активация на акаунт