Златна колекция вълшебни приказки на Дисни

  • 119 876
  • 574
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 651
Не бих купила тези книжки.
Особено пък като гледам сайта на разпространителите..

ndbg.net
НАЦИОНАЛНА ДИСТРИБУЦИЯ АД

ДИСТРИБУЦИЯ НА ПЕЧАТНИ ИЗДАНИЯ И ЛОТАРИЙНИ БИЛЕТИ

КОНТАКТИ

СОФИЯ –ТЕЛЕФОН 0895795467

E-MAIL lotaria@ndbg.net

http://www.eurobet.bg/Kak_se_igrae-c205

Или покрай търкащите билетчета да измъкнат някой лев и от децата.
Бих купила нормална книга (моите са вече големи де)... Ама имаше едно време пак истерии с такива "колекции" - човешкото тяло събирахме, някакви камъни (уж с притурки да станат енциклопедия), разни книжки уж подарък към някой вестник..
И започват зарибяващо с ниска цена - като гледам 2рата серия и по 20 лв могат да ги пуснат (защото интереса намалява)...

Като им гледам и кориците ...
Как се връзвате на такива пирамиди не знам Simple Smile

+1 Simple Smile

Взех първата книжка от интерес. Може би и по-нататък ще купувам, но определено мисля да науча детето си да цени и предпочита стойностната литература, а не чалга-ерзац книжлета и орязани версии на оригиналните произведения (както мисля ще е случаят с един "Питър Пан" например).

# 31
  • Мнения: 653
И директна информация от издателството:
"Здравейте,
За да направим успешно абонамента ми е необходимо:
1.Име на получателя.
2.Телефон за връзка
3.Точен адрес за доставка.
Цената за абонамент до края 2019 г е 259,00 лв – това са 45 броя
Бр.1 е част от абонамента.
Абонаментът се плаща еднократно."
На мен ми идва малко множко да дам толкова пари на куп...

# 32
  • Мнения: 3 309
И директна информация от издателството:
"Здравейте,
За да направим успешно абонамента ми е необходимо:
1.Име на получателя.
2.Телефон за връзка
3.Точен адрес за доставка.
Цената за абонамент до края 2019 г е 259,00 лв – това са 45 броя
Бр.1 е част от абонамента.
Абонаментът се плаща еднократно."
На мен ми идва малко множко да дам толкова пари на куп...
Точно. Аз затова помолих издателството да бъде на разсрочено плащане , на 3 или на 6 месеца , щом не може на всяка доставка, но отказаха.

# 33
  • Мнения: 653
Не ми се струва възможно някой да даде толкова пари на куп за детски книжки.

# 34
  • Мнения: 683
При нас я имаше онзи ден, но преди това една щастлива майка е показа - има пунктуационни грешки, объркани времена, личи си, че преводачът е или Гугъл или 7 клас английската гимназия. Отказах се, защото много мразя да чета такива книги, а за деца, които сега се учат съвсем не е редно да се дава.

# 35
  • Мнения: 10 190
Партньори на Дисни, доколкото знам, за България са Егмонт.
Тези измислени издатели не съм сигурна дали изобщо имат права да издават тези книги.
Предполагам са печатани в Китай без никакъв редактор, от където и грешките.
Още повече не ми го побира акъла как забъркват децата с манията за търкане на билетчета Sad
За съжаление явно лесно се ловят рибки...

Разтърсих се, защото дъщеря ми я е видяла от познато дете и се затръшка. Но ще ходим заедно да си харесва книга (явно ще е нещо подбно Simple Smile ) която си заслужава и с няколко приказки поне.

# 36
  • Майна Сити
  • Мнения: 951
Не бих купила тези книжки.
Особено пък като гледам сайта на разпространителите..
Или покрай търкащите билетчета да измъкнат някой лев и от децата.
Още повече не ми го побира акъла как забъркват децата с манията за търкане на билетчета Sad

Добре де, хора, аз не разбирам какъв е толкова големия проблем кой я издава? Да не би да има залепено билетче на корицата отзад, че толкова сте се притеснили за децата?

# 37
  • Мнения: 10 874
Книгите са отпечатани в Румъния, а издателството е италианско.
Не разбирам как точно се забъркват децата с мания за търкане на билетчета... Thinking
Никой не е принуден насила да купува каквото и да било.

Някой знае ли как мога да събера цялата колекция, т.к. виждам че само до 20бр ще пускат?
Само до двадесети брой бяха в първия пост, защото такава беше информацията до момента. Постът е редактиран и вече съдържа първите 50 книжки, а когато станат ясни заглавията и на останалите 50, ще помоля модератор да добави и тях.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Книгите са отпечатани в Румъния, а издателството е италианско.
Не разбирам как точно се забъркват децата с мания за търкане на билетчета... Thinking
И аз така, верно се оливат някои. Дори не бях забелязала кой я издава тая книга, кой я печата и т.н., кви билетчета, кви глупости говорите... Грешки аз лично не съм забелязала, а уж много ми бодат очите такива неща, явно не са били фрапиращи. Да, колекция от 100 книги категорично няма да се зарибя да правя, някои не съм ги и чувала, но за 50 стотинки извинете, книгата е повече от добра. И за 3 лева е ОК, още повече Снежанка, та ще купя и нея. При това не съм изтъркала ни един билет Mr. Green

# 39
  • Мнения: 10 874
Грешки аз лично не съм забелязала, а уж много ми бодат очите такива неща, явно не са били фрапиращи.
Да, има някоя и друга пропусната запетая, но не виждам чак такъв голям проблем. В постовете на duhi_puhi и Oh! Carol има по-фрапиращи грешки (и направо недопустими за хора, претендиращи, че са напълно наясно с правописа и пунктуацията).
Надявам се все пак да се разясни връзката между билетчетата и книжките, защото аз явно съм твърде ограничена и не успявам да видя такава...

# 40
  • Мнения: 683
Ами и ние такива книжки сме чели, та искаме да избегнем това при децата 😆 Отделно, че чуждите грешки се виждат много по-лесно и не претендирам за провопис, не съм автор, преводач или редактор, на които това им е работата. Но пък щом на човек, който не е запознат му правят впечатление (на мен), не знам...

П.С. Намерих си грешките 😀

И да не съм съвесм извън темата: аз също не виждам връзка между книжките и билетчетата освен крайният получател на плащането.

# 41
  • Мнения: 8
Записвам се да ви следя.
Имам намерение да купувам избрани книжки от колекцията.
За жалост, така и не успях да намеря първата.
Някой, който има книжката, може ли да ми каже, дали има номер на нея?

На 18 март /понеделник/ще има нов тираж от първата книжка а на 20 /сряда/ излиза втората

# 42
  • Мнения: X
Записвам се да ви следя.
Имам намерение да купувам избрани книжки от колекцията.
За жалост, така и не успях да намеря първата.
Някой, който има книжката, може ли да ми каже, дали има номер на нея?

На 18 март /понеделник/ще има нов тираж от първата книжка а на 20 /сряда/ излиза втората
Много благодаря!

# 43
  • Мнения: 95
Здравейте, момичета! Пиша този пост, за да изразя просто възмущението си от Българите, които са решили да спечелят. Срам ме е, много ме е срам в момента. Аз също искам да започна да купувам тази поредица, къде ли не търсих, в крайна сметка наддавам в търг в група за благотворителност във Фейсбук. Там съм съгласна да  се дадат 25-30лв, хем за да помогнеш, хем за да създадеш радост на детето си. Но това, на което се натъкнах в олх е направо гавра. Предлага се "Цар лъв" се предлага за 20лв,като на съобщението ми отговориха, че чакат наличности. Възмутена е много слаба дума в случая, бясна съм..... Като жена, която успя да стане майка след 10-годишна борба и "н" на брой ин витро опити, чудя се накъде вървим.....

# 44
  • Мнения: 1 196
Ами търсенето определя предлагането. С тази масова истерия, нормално да се навъдят и такива "тарикати", а покрай тях и луди, които да дадат подобна сума. Вместо 20лв за тази, можете да си купите за 12лв Дисни изданието на Егмонт. Аз случайно се сдобих с първия брой, от един по- забутан реп, но изобщо не бих си дала толкова зор да я търся, ако не я бях намерила.

Общи условия

Активация на акаунт