Златна колекция вълшебни приказки на Дисни

  • 119 880
  • 574
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 874
Последно всяка седмица ли излиза или на 2 седмици? Защото на самата опаковка на първата книжка изрично пише, че излизат ВСЯКА седмица. А и на мен жената, която ми купи първата ми каза, че излизали на 2 седмици.
Следващата книжка излиза след две седмици, а предполагам, че след нея вече ще са ежеседмично, но да видим.

До тези, които вече я имат. Според вас текстът достъпен ли е като за дете, което сега се учи да чете само? Пишете, че е кратко, но колко кратко? По 2-3 изречения на страница, или повече? 
Да, по две-три изречения средно, но има страници и с малко повече.

Някой, който има книжката, може ли да ми каже, дали има номер на нея?
Има номер. Също и от вътрешната страна на задната корица пише кое поред издание е и кое е следващото.

Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 01:46 от Лале в дъжда

# 16
  • Мнения: 205
Много ми хареса книжката. Обиколих половината град за да я намеря, че се сетих чак на обяд. Илюстрациите са хубави също. Първата е с подарък настолна игра, втората ще е с метър за ръста на детето. Надявам се да ги съберем всички, дъщеря ми е на 2 години и половина и много държа да я науча на любов към книгите.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 100
На мен една жена на Реп ми каза, че очаквала тези дни голямо зареждане и се надявах да е на N1, но така като гледам може и да пускат втората.
За Пловдив - уговорих се с жената на вестниците, които са до Grand, срещу входа на Писанец и на цветарския магазин, да ме запише и да ми ги пази. Ако става така ще потвърдя.

# 18
  • Мнения: 46 434
Моля, спазвайте правилата на форума.
Организирането на колективни поръчки не е разрешено.

Модератор

# 19
  • Мнения: 10
Няма ли вариант да се абонираме на адрес или поне да си ги вземем всички наведнъж?
Аз намерих от къде може да се поръча цялата колекция с абонамент. Самия абонамент може да се направи и за определени месеци, а не за цялата година.
Не знам разрешено ли е да дам мейла на който писах.

# 20
  • Мнения: 186
От Стара Загора има ли?

# 21
  • Мнения: 653
И аз се интересувам дали не може да се направи абонамент - по-лесно ще е, отколкото да дебна по РЕП-овете.

# 22
  • Мнения: 10 190
Не бих купила тези книжки.
Особено пък като гледам сайта на разпространителите..

ndbg.net
НАЦИОНАЛНА ДИСТРИБУЦИЯ АД

ДИСТРИБУЦИЯ НА ПЕЧАТНИ ИЗДАНИЯ И ЛОТАРИЙНИ БИЛЕТИ

КОНТАКТИ

СОФИЯ –ТЕЛЕФОН 0895795467

E-MAIL lotaria@ndbg.net

http://www.eurobet.bg/Kak_se_igrae-c205

Или покрай търкащите билетчета да измъкнат някой лев и от децата.
Бих купила нормална книга (моите са вече големи де)... Ама имаше едно време пак истерии с такива "колекции" - човешкото тяло събирахме, някакви камъни (уж с притурки да станат енциклопедия), разни книжки уж подарък към някой вестник..
И започват зарибяващо с ниска цена - като гледам 2рата серия и по 20 лв могат да ги пуснат (защото интереса намалява)...

Като им гледам и кориците ...
Как се връзвате на такива пирамиди не знам Simple Smile

# 23
  • Майна Сити
  • Мнения: 951
Успях да си намеря първата книжка - в будките за вестници (не лафките), получиха втори тираж от първата книжка с Цар лъв. Вече я разгледах и може да дам повече инфо:

Някой беше попитал за текстовете - пускам 2 странички, за да видите горе-долу по колко е текста и дали е подходящ за вашето дете (изображенията може да се кликнат за увеличение). Нарочно не пускам повече, все пак съм наясно, че са обект на авторско право. Ако и те са проблем, моля модератор да ми редактира мнението.

Скрит текст:



Малко инфо от задната корица:

Скрит текст:

И намерих кои ще са първите 50 книжки (на гърба на играта на първата книжка ги пише)

1. Цар Лъв
2. Снежанка и седемте джуджета
3. Книга за джунглата
4. Бамби
5. Дъмбо
6. Аладин
7. 101 далматинци
8. Играта на играчките
9. Пепеляшка
10. Питър Пан
11. Гръм
12. Чикън Литъл
13. Принцесата и жабокът
14. Трите прасенца
15. Рататуй
16. Таласъми ООД
17. Книга за джунглата 2
18. Героичната шесторка
19. Красавицата и Звяра
20. Джейк и пиратите от Невърленд
21. Храбро сърце
22. Мини: Роботчето, правещо панделки
23. Братът на мечката
24. Колите
25. Алиса в страната на чудесата
26. Мини: Това малко прасенце
27. Рапунцел
28. Разбивачът Ралф
29. В небето
30. М е за monster (чудовище)
31. Спящата красавица
32. Лейди и Скитника
33. Дядо Зайко
34. Самолети
35. Приключението на бръмбарите
36. 102 далматинци
37. Питър Пан: Завръщане в Невърленд
38. Лисицата и Хрътката
39. Играта на играчките 2
40. Колите 2: Приятели на път
41. Пинокио
42. Мики Маус разнася коледната поща
43. София първа: Фокус със зайче
44. Търсенето на Немо
45. Аладин и завръщането на Джафар
46. Феноменалните
47. Камбанка и изгубеното съкровище
48. Цар лъв 2
49. Робин Худ
50. Самолети: Спасителен отряд

# 24
  • Мнения: X
И намерих кои ще са първите 50 книжки (на гърба на играта на първата книжка ги пише)
Благодаря много. Определено ще се огранича с класическите.🤗

Последна редакция: ср, 13 мар 2019, 14:36 от Анонимен

# 25
  • Мнения: 1
Не знам защо в Бургас АБСОЛЮТНО никъде не мога да я открия тази първа книжка, при това още от 9-ти март?!? Не мога да се съглася, че са се изчерпали количествата!

# 26
  • Мнения: 3 309
Не знам защо в Бургас АБСОЛЮТНО никъде не мога да я открия тази първа книжка, при това още от 9-ти март?!? Не мога да се съглася, че са се изчерпали количествата!
А аз във Варна ... същият случай.
Накрая една жена от Лафките ми каза , че същият ден е получила 30 бр зареждане и е имало огромна опашка само заради книжките същият ден и са ги изкупили масово.... , а в същото време гледам , че явно се взимат ,защото са 50 ст и да ги продадат на черния пазар за над 20 лв, което е чиста подигравка !

# 27
  • Майна Сити
  • Мнения: 951
Книжката официално излезе на 6-ти март, така че до 9-ти отдавна да е свършила. То даже до края на работния ден не знам дали е имало...

# 28
  • Мнения: 653
От издателството ми писаха следното:

"Здравейте,
За момента целия тираж на книжката е на пазара, но поради огромния интерес  ще се направи допечатка, но това отнема технологично време.
Иначе книжка 2 ще бъде на 18 март на пазара, а допечатка на брой 1 в средата на Април."

Така че вероятно ще я пускат пак.

# 29
  • Мнения: 25
Някой знае ли как мога да събера цялата колекция, т.к. виждам че само до 20бр ще пускат?

Общи условия

Активация на акаунт