Златна колекция вълшебни приказки на Дисни

  • 119 881
  • 574
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 874
Златната колекция вълшебни приказки на Disney е уникално издание от книги, които разказват за приключенията на любими герои.

Цялата колекция включва сто книжки.


Първата книжка - „Цар Лъв“ е в продажба от 6 март и струва 50 стотинки.
След две седмици очаквайте втората книжка - „Снежанка и седемте джуджета“ (с подарък - метър за измерване на височината на детето), която ще струва 2,95 лв.
Всяка следваща книжка ще струва 5,95 лв.

Ако не успеете навреме да откриете някое издание, можете да заявите предишните броеве в местата за продажба на периодични издания или да изпратите имейл на: office@ndbg.net или dostavki@ndbg.net

Тъй като колекцията предизвика голям интерес и се обсъжда в няколко теми, правя тази с идеята да обсъждаме в нея всичко, свързано с изданията от тази поредица. Flowers Hibiscus


ТОВА НЕ Е ТЕМА ЗА ПОКУПКО-ПРОДАЖБИ

Последна редакция: нд, 29 дек 2019, 01:00 от AnMary

# 1
  • Мнения: X
Не успях да купя първата.
Знаете ли кога излиза втората книжка ?

# 2
  • Мнения: 10 874
След две седмици. Значи около 20-ти март.

# 3
  • Мнения: 1
от къде мога да закупя тази книга от града където съм павильоните за вестници или книжарници ?

# 4
  • Мнения: 10 874
От павилионите за вестници и списания.
Но май вече трудно се намира...

# 5
  • Мнения: 3 309
Интересувам се !
Харесвам тези книжки , филмичета и т.н. , НО !
Ако някоя мама вече има книжката , може ли да каже и сподели - съкратена ли е приказката? Оригиналната ли е или са изменили и променили много неща? Заслужава ли си ?
Питам, защото все още не мога да намеря първи брой , за да си го закупя , та да си изградя мнение.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 100
И аз търсих, никъде не намирам.... Определено ще искам да я събера цялата колекция.

# 7
  • Мнения: 4
Аз купих първата книжка от магазин Баба Яга в Студентски град
(София), имаха 1-2 бройки.

На корицата на книжката е споменато, че може да се направи заявка за определен брой от поредицата на посочен e-mail адрес. Ако не намирате, опитайте да се свържете директно с издателите. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3
Няма ли вариант да се абонираме на адрес или поне да си ги вземем всички наведнъж?

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 100
Аз в Пловдив търсих, на толкова места питах.... Само в една Lafka ми казаха, че може би ще им докарат пак 1ва книжка, заради огромния интерес. Ако има промяна ще кажа - всеки ден ще проверявам. Става дума за една на Богомил, до детската кухня.
Нека да видим и какво ще отговорят на тези, които са писали.
Дано има по-лесен начин да ги намерим.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Последно всяка седмица ли излиза или на 2 седмици? Защото на самата опаковка на първата книжка изрично пише, че излизат ВСЯКА седмица. А и на мен жената, която ми купи първата ми каза, че излизали на 2 седмици.
Цитат
Ако някоя мама вече има книжката , може ли да каже и сподели - съкратена ли е приказката? Оригиналната ли е или са изменили и променили много неща? Заслужава ли си ?
Приказката си е оригиналната, но сигурно е съкратена, не знам. Гледала съм филма, не съм я чела досега и не знам колко би трябвало да е дълга, но това е малка книжка с 20+ страници и историята е сравнително кратка. Дали си заслужава не знам, 6 лева за книжка ми се види много, сто книги абсурд да тръгна да купувам... Следващата ще е Снежанка, та нея ще я търся, но по-нататък ще видим.

# 11
  • Мнения: 3 309
Последно всяка седмица ли излиза или на 2 седмици? Защото на самата опаковка на първата книжка изрично пише, че излизат ВСЯКА седмица. А и на мен жената, която ми купи първата ми каза, че излизали на 2 седмици.
Цитат
Ако някоя мама вече има книжката , може ли да каже и сподели - съкратена ли е приказката? Оригиналната ли е или са изменили и променили много неща? Заслужава ли си ?
Приказката си е оригиналната, но сигурно е съкратена, не знам. Гледала съм филма, не съм я чела досега и не знам колко би трябвало да е дълга, но това е малка книжка с 20+ страници и историята е сравнително кратка. Дали си заслужава не знам, 6 лева за книжка ми се види много, сто книги абсурд да тръгна да купувам... Следващата ще е Снежанка, та нея ще я търся, но по-нататък ще видим.

Именно , защото за 6 лв сериозно ме съмнява да е оригинална приказка , но поне да припокрива критериите на филмчетата. Но никъде не мога да открия във Варна по лафките , питам да ми доставят занапред и предния брой, никой не знае ще им го доставят ли.... пълна трагедия, нищо не можеш да намериш.. писах и на посочените имейли , ами никой не ми отговаря и това е !

# 12
  • Мнения: 1 196
За 0.50 стотинки си заслужава книжлето. Аз също не възнамерявам да събирам всичките 100, ще се огранича до най- популярните приказки вероятно. Иначе то си е детско издание, добре е илюстрирана, тази която е на стойност 11.90 примерно, не е кой знае колко по- добра, поне според мен. И на двете текста не е много, нито кой знае колко подробен, не е преразказан дословно филма, но мисля, че за възрастовата аудитория, към която са насочени са си съвсем окау.

# 13
  • София
  • Мнения: 9 416
До тези, които вече я имат. Според вас текстът достъпен ли е като за дете, което сега се учи да чете само? Пишете, че е кратко, но колко кратко? По 2-3 изречения на страница, или повече? 

# 14
  • Мнения: X
Записвам се да ви следя.
Имам намерение да купувам избрани книжки от колекцията.
За жалост, така и не успях да намеря първата.
Някой, който има книжката, може ли да ми каже, дали има номер на нея?

Общи условия

Активация на акаунт