Д-р Станислав Славчев [АГ Окръжна болница Варна] - 4

  • 16 507
  • 135
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 874
Д-р Станислав Христов Славчев

Роден на 11 септември 1972 г. в Търговище.
През 1990 г. завършва гимназия „Св. Седмочисленици“ в Търговище. Същата година кандидатства в Медицински университет Варна и е приет в специалност Медицина. Завършва университета през 1996 г. 
От 1997 г. до 2008 г. работи в Спешна медицинска помощ Варна и Шокова зала на МБАЛ „Св. Анна“ гр. Варна. 
От 2005 г. до 2009 г. година специализира АГ и взема специалност през 2009 г. 
През 2009 г. - изкаран курс „Ехография и доплер“ в Майчин дом - София.
През 2010 г. - курс „Колпоскопия и деструктивно лечение на преканцерозите на маточната шийка“ в Майчин дом - София.
2010 г. - Лапароскопия - взема първо ниво в Плевен при проф. Горчев.
През 2011 г. - Лапароскопия - взема второ ниво в Плевен при проф. Горчев.
От 2009 г. до момента работи към Клиника по гинекология на МБАЛ „Св. Анна“ гр. Варна.
През септември месец 2011 г. е асистент към Катедрата по АГ - Варна.


тел. за връзка: 0878 98 77 25 - Соня

Прегледите се извършват в МЦ „Света Анна“, ет. 2, каб. 205 със записан час

Старите теми: [1] [2] [3]

# 1
  • Варна
  • Мнения: 212
Запис Simple Smile Най-страхотния лекар Simple Smile

# 2
  • Мнения: 7 118
да скоча и аз тук Grinning

# 3
  • Мнения: 28
Добър ден,
може би тъп въпрос, но как се свързвате с др Славчев?
Имаме уговорка да се чуем, той ми даде номер, но вече втори ден не мога да се свържа.
Упорито ли звъните, често ли? Аз не смея повечв от 3-4 пъти на ден да звънна.

# 4
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Упорито съм му звъняла, когато е имало нужда.
Понякога е вдигал веднага, друг след час. Общо взето упоритост.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 212
Упорито и постоянно. Ако се налага и смс съм писала, даже и във фейсбук.

# 6
  • Мнения: 28
Благодаря Ви, свързах се.

# 7
  • Мнения: 604
Здравейте момичета Simple Smile От скоро съм пациент на Д-р Славчев и съм изключително доволна от отношението му.Въпроса ми е,понеже имам две изгубени бременности,не при него,някоя била ли е на някаква терапия при него и да е изкарала до успешен финал?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Здравейте момичета Simple Smile От скоро съм пациент на Д-р Славчев и съм изключително доволна от отношението му.Въпроса ми е,понеже имам две изгубени бременности,не при него,някоя била ли е на някаква терапия при него и да е изкарала до успешен финал?
Аз бях, но терапията ми беше назначена от лекаря, който направи Ин витрото. Д-р Славчев просто я продължи и не я успори.

# 9
  • Мнения: 335
Здравейте момичета Simple Smile От скоро съм пациент на Д-р Славчев и съм изключително доволна от отношението му.Въпроса ми е,понеже имам две изгубени бременности,не при него,някоя била ли е на някаква терапия при него и да е изкарала до успешен финал?
Аз бях, но терапията ми беше назначена от лекаря, който направи Ин витрото. Д-р Славчев просто я продължи и не я успори.
Точно така. Не се намесва в терапията, назначена от друг специалист. Пожелавам ви и втора успешна бременност!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 669
Здравейте!
Искам да попитам актуален ли е графикът на д-р Славчев - за петък и събота? Защото тази събота нямаше никой, нямаше и кого да попитам, а на тел, Соня ми затваряше всеки път...

# 11
  • Варна
  • Мнения: 212
До колкото знам, тази събота е бил на някаква конференция извън града, не би следвало да имате час.

# 12
  • Мнения: 109
Мами има ли наскоро следили бременност или  и раждали при него?Налага ми се да сменя гинеколога, а съм вече в 6ти месец нямам много време.На Георгиев не му се занимава с мен оттук нататък. Двуомя се между Славчев и Танев.
Има много различни мнения то за всички е така. Бихте ли изказали вашето мнение?

# 13
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Мами има ли наскоро следили бременност или  и раждали при него?Налага ми се да сменя гинеколога, а съм вече в 6ти месец нямам много време.На Георгиев не му се занимава с мен оттук нататък. Двуомя се между Славчев и Танев.
Има много различни мнения то за всички е така. Бихте ли изказали вашето мнение?
Демек да го повторим? Какъв е смисъла?
Четете назад, ама сама сте го казала - мнения всякакви.
В общи линии, ако имате нерви да чакате за всеки преглед по час - два, може и да Ви допадне Д-р Славчев...

# 14
  • Мнения: 109
Мами има ли наскоро следили бременност или  и раждали при него?Налага ми се да сменя гинеколога, а съм вече в 6ти месец нямам много време.На Георгиев не му се занимава с мен оттук нататък. Двуомя се между Славчев и Танев.
Има много различни мнения то за всички е така. Бихте ли изказали вашето мнение?
Демек да го повторим? Какъв е смисъла?
Четете назад, ама сама сте го казала - мнения всякакви.
В общи линии, ако имате нерви да чакате за всеки преглед по час - два, може и да Ви допадне Д-р Славчев...
В смисъл как е като лекар? Обясня ли всичко както трябва? всичко ли гледа? Прави ли Жк?

Общи условия

Активация на акаунт